Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 1 минут, Juanito рече

А код нас су неконтролисане и нетестиране. Фармацеути и техничари који код нас тестирају и одобравају вакцине су сви део Гејцове завере. Био је један на форуму и објаснио како се све тестира и контролише, ал џаба све. 

Имам осећај да се Руси куну у Српске вакцине :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Дејан рече

А који део твоје поруке је његов цитат?

Питао си ме ко је он, не одакле сам га цитирао.

Трагај, брате, давао сам и тај исечак али си га априори одбацио јер га је ПРВО (не и једино) пренела борба за вечеру.

Је ли теби битно ко и шта пише, или одакле је скинуто?

Ја прочитам сваки пут све што наведете без обзира на извор и коментаришем прочитано.

Батали ме таквих квалификација.

Ево, за лик и дело имаш и РТС и Нова с, имаш брдо других из 2011 и других година, новости итд.

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Јанко рече

Питао си ме ко је он, не одакле сам га цитирао.

Трагај, брате, давао сам и тај исечак али си га априори одбацио јер га је ПРВО (не и једино) пренела борба за вечеру.

Је ли теби битно ко и шта пише, или одакле је скинуто?

Ја прочитам сваки пут све што наведете без обзира на извор и коментаришем прочитано.

Батали ме таквих квалификација.

Ево, за лик и дело имаш и РТС и Нова с, имаш брдо других из 2011 и других година, новости итд.

Је ли цела порука његов цитат?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Juanito рече

А код нас су неконтролисане и нетестиране. Фармацеути и техничари који код нас тестирају и одобравају вакцине су сви део Гејцове завере. Био је један на форуму и објаснио како се све тестира и контролише, ал џаба све. 

Побогу, код нас се ради исто као и у Хрватској, погледај видео пре 1-2 стране који сам ставио.

Немој лупати, нисам говорио о контролисаним већ о неконтролисаним или нетестираним вакцинама које нам се овде дају.

Треба да ти наводим моје пријатеље педијатре који су ми експлицитно наводили одређене вакцине нпр француске производње које нису прошли те елементарне ствари а они су морали да их дају.

Буди људ.

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Дејан рече

Имам осећај да се Руси куну у Српске вакцине :)

Ако немамо ништа конкретно и паметно да кажемо, ајде да се спрдамо.

Ок, свој "имиџ" срозаваш све ниже и ниже константним питањима и никаквим одговарањем уз сарказам најниже врсте.

Лепо за ову Светлу седмицу. 

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Дејан рече

Је ли цела порука његов цитат?

Је ли имаш неко своје мишљење или само питања?

Ставио сам наводнике од-до.

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Dimitrije01 рече

Priča se da će Gejts da pravi na Kostariki,da bi zaobišao Američke zakone...

Samo će američke vakcine biti jedino dobre? Zašto bi Gejts i hipotetički zaobilazio američke zakone da se onda ne mogu koristi unutar granica SAD? 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Јанко рече

Питао си ме ко је он, не одакле сам га цитирао.

Трагај, брате, давао сам и тај исечак али си га априори одбацио јер га је ПРВО (не и једино) пренела борба за вечеру.

Је ли теби битно ко и шта пише, или одакле је скинуто?

Ја прочитам сваки пут све што наведете без обзира на извор и коментаришем прочитано.

Батали ме таквих квалификација.

Ево, за лик и дело имаш и РТС и Нова с, имаш брдо других из 2011 и других година, новости итд.

Опусти се, само сам питао.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Корона је послата да казни и умудри премноге следбенике јеретика Родрига, што каде Ђаволу и уништавају плућа своја.

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, Јанко рече

Је ли имаш неко своје мишљење или само питања?

Ставио сам наводнике од-до.

Mislio sam da je cela poruka tvoja, da pišeš o sebi, pa videh da je neki doktor potpisan, pa nisam mogao da razlučim šta je šta.

Samo sam to pitao, hvala na nformacijma.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bez straha od korone na zdravlje i spasenje - Vaskrs 2020.

20200423_220626.jpg

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...