Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 2 часа, Србољуб+ рече

Још једна епизода у серијалу  "Шта све можеш у Србији ако је мрзиш"

Мрзи је јер није по његовој мери. Пошто је његових 80 година живота најбитнији део историје а Србија није у златном добу мисли да је у реду да је мрзи.

Spes mihi prima Deus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Grizzly Adams рече

а родитељи како да их истерају из куће... :smeh1:

Ja da nemam mogućnost da mi se klinac malo istrči napolju, napravila bih nerede po gradu...kud puklo da puklo :0426_feel:.

https://i.pinimg.com/474x/79/ab/05/79ab05678b81ec05038540e5cde1caec.jpg

79ab05678b81ec05038540e5cde1caec.jpg

Deca školskog uzrasta da ne vide bela dana...pa to je zločin, sadistički zločin. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Natasa. рече

Po čijoj je meri 'leba ti :smeh1:?

Вероватно није по ничијој мери али већина је не мрзи због тога.

Spes mihi prima Deus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, Вилер Текс рече

Разговарали смо о томе да Новак или Ђуро, Јово, Јанко, Марко имају пуно право да не пристану на обаверзну сумњиву вакцинацију.

За Новака и јЈанка знам.

Који су ови други?:coolio:

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Juanito рече

Ало, ко бре мрзи Србију?! За елементатрно писмене је контекст изјаве јасан - Србија је анални отвор свемира због овога што психо ради, а народ допушта. Ако мислите да је мржња то рећи, онда сте ви ти који мрзитте Србију и део сте проблема.

А Ти волиш Србију као фрајер који девојку зове  "кучко". Извини нисам знао.

"... Всјакоје ниње житејскоје отложим попеченије ... "    "... Нека буде воља Твоја... "     Верујемо или не верујемо, питање је сад!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Јанко рече

За Новака и јЈанка знам.

Који су ови други?:coolio:

Неки антивакцери православно талибанске оријентације. Ма пусти нису урбана екипа...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Србољуб+ рече

А Ти волиш Србију као фрајер који девојку зове  "кучко". Извини нисам знао.

Мислим да је употребио прејаку метафору, свакако не добру, али што би рекао Боки гледајмо контекст.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, Ćiriličar рече

Zasto bi vakcina bila obavezna? Imaju samo 2 grupe ljudi, jedna koja hoće da se vakciniše, i druga koja neće da se vakciniše. Dakle, ako ja neću da se vakcinišem, ja sam opasnost kome? Ja sam sam sebi opasnost i opsanost sam svojim ISTOmišljenicima. Mi nismo opasnost nikava vakcinisanim. Pošto im je vakcina tako dobra, što se boje da ću ih ja zaraziti? Što su se vakcinisali ako ih vakcina ne štiti od zaraze? A ako ih štiti, onda nemaju razloga za strah!

Брате, то све филантропи.

Не боје се себи, него другима.

Е онда ће из љубави према другима прве да презиру и треће да затворе.

Овамо кукају на пензионере због гласања, онамо не дају ни Богу да их узме...

А особама из ризичних група (којих је процентуално много мање од имуно-јаких) желе да омогуће несметано кретање по цену да све остале затворе.

Чиста филантропија, шта рећи.

Ја толику љубав не видех ни у целом Израиљу, неко би рекао својевремено. 

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 45 минута, Вилер Текс рече

Да кренем о подебљаног дела. То је говорила "струка" и власт.

Када неко тако омане са свињским грипом а истом сигурношћу иступа опет, ја му нећу веровати. 

Ко је струка? Има лекара који мисле потпуно дугачије од ове владајуће струке.

У сваком случају, не треба журити нигде. С обзиром да има доста манипулација и дезинформација свако инсистирање на обавезној вакцини сматрам за утеравање оваца у тор и неку врсту тоталитаризма и нисам за то.

 

 

Све то говори и Др. Јована Стојковић више година. Лажно је оптужују да је антивакцинашица. Само тражи добровољност, добру обавештеност о могућим нуспојавама. Тек када смо затворени од стране струке досетили смо слободе људских права итд. Сада када прети да струка ограничи кретање невакцинисаним размишљамо о томе да да струка можда и није баш тако стручна. Скраћено сада вакцинаши нису у праву.

Како иде она прича:  "Када су дошли по........ "

"... Всјакоје ниње житејскоје отложим попеченије ... "    "... Нека буде воља Твоја... "     Верујемо или не верујемо, питање је сад!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, Дејан рече

U zakon se toliko ne razumem, ali u ekonomiju malo više. Znaš, lečenje košta.

Реци то наркоманима, алкохоличарима, пушачима, гојазнима итд исл.

Мним да их је мноооого, мноооого више. Последњих највише. Некако сам градацијски поређао...

Узгред, фармакологија лајкс дис. Што се тиче економије.

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, Juanito рече

Зато што вакцинација - имунизација не функционишу на појединцима, него на заједници - популацији - групи. Само довољан број вакцинисаних доводи до имунитета и коначно истребљивања оних болести које је могуће истребити.

Могу ли ја да имам право избора да се природно имунизујем?

Ето, на то пристајем о`ма, поведи.

И ко је са мном, за мном, да завршимо са тим што пре.

Реците колико кревета и респиратора има на располагању и правимо имуно-туре контролисано сваких 14 дана.

Је л` неко за?

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...