Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, GeniusAtWork рече

тродневни полицијски час, вероватно четвородневни за 1. мај, а за Ђурђевдан вероватно неће бити тоталне забране кретања јер ће бити довољан редован полицијски час од 18-5. 

opet do utorka???!!!?? aa????!!!!

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Grizzly Adams рече

Screen-Shot-2020-04-23-at-1-57-27-PM.png

 

Изгледа још недељу дана па да се враћамо на параду поноса и феминизам...

Е, кад смо код тога, параде поноса су ове године отказане. Морамо да смислимо нешто ново...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

6 minutes ago, Juanito said:

Е, кад смо код тога, параде поноса су ове године отказане. Морамо да смислимо нешто ново...

Па ће нађемо нешто контроверзно...

"Did you know..."

Spoiler

 

 

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Видим да су господа почела да бришу поруке. Добро да се зна да не губим време више овде...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, GeniusAtWork рече

Видим да су господа почела да бришу поруке. Добро да се зна да не губим време више овде...

Ако је у питању претходна порука, баш бих волео да видим које је правило прекршила...

Ал добро, уче ваљда од државне власти. :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, GeniusAtWork рече

Видим да су господа почела да бришу поруке. Добро да се зна да не губим време више овде...

Brišu se zbog psovanja. Nije ovo kafana.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 40 минута, GeniusAtWork рече

Видим да су господа почела да бришу поруке. Добро да се зна да не губим време више овде...

Имам једну молбу и једно питање.

Молба: Немој да идеш са форума, буди ту и учествуј.

Питање: Јеси ли атеиста?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

16 minutes ago, Дејан said:

Brišu se zbog psovanja. Nije ovo kafana.

Zar nije oduvek ovde bila praksa da se u takvim slucajevima samo obrise psovka a ne cela poruka?

(osim ako cela poruka nije psovanje... ne znam nisam je ni video ali to ne lici na Genija)

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Avocado рече

Zar nije oduvek ovde bila praksa da se u takvim slucajevima samo obrise psovka a ne cela poruka?

(osim ako cela poruka nije psovanje... ne znam nisam je ni video ali to ne lici na Genija)

Kako kada, a i zavisilo je od urednika.

Ja sam poceo da brisem cele poruke.

Nije u pitanju ziv razgovor pa da coveku izleti. Zasto  ja zbog nečijeg psovanja da pravim deset klikova i brisanja dok menjam poruku, kad mogu dva klika nakon prve psovke.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Udri po paranoji...!

 

WWW.DANAS.RS

Društvena mreža Tviter će skloniti poruke koje podstiču na štetne aktivnosti, posebno pozive za uništavanje antena 5G posle teorija zavere koje govore da je ta nova tehnologija povezana sa...

 

...i onda objavi pametan članak da ga svako razume...

 

WWW.VREME.COM

 

...jer će ondak možda čak i bilmezi da se čvaknu po tintari i da razmisle već jedanput!

 

WWW.THEGUARDIAN.COM

While some are doubling down on their rejection of vaccines, the scale of the Covid-19 crisis is eroding resistance in others

 

  • Свиђа ми се 1

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 21.4.2020. at 21:57, Milan Nikolic рече

То је кључ литургијског препорода, а због наших слабости од тог још нема ништа.

Не нађох у Библији да ће се то икад догодити до Другог Доласка, дакле чиста утопија.

Што бих се ја сада опијао сликом осведочено немогућег у прошлости, садашњости и (по Библији) у будућности?

Имаш живот који је праксис, ман' се узалудног теоретисања типа ШББ КББ. Неће бити. Тачка. Пиши пропало.

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

9 hours ago, Ivan Marković said:

Питање: Јеси ли атеиста?

Mislim da jeste. Ni ja ne bih voleo da ode, takvi ateisti kao on su nam potrebni kao suvo zlato! Ko ne veruje neka ponovo pročita Novi zavet vrlo pažljivo!

Lucerna corporis tui est oculus tuus. Si oculus tuus fuerit simplex, totum corpus tuum lucidum erit. Si autem oculus tuus fuerit nequam, totum corpus tuum tenebrosum erit. Evangelium Secundum Matthaeum 6, 22-23

In nomine + Patris, et + Filii, et Spiritus + Sancti. Amen.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...