Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

За почетак, рецимо, кад може један вирус да направи толике проблеме, шта би било да се појаве два вируса?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, slovoA рече

Можда би требало сам да почнем да мислим?

To nikako. Odmah bi bio državni neprijatelj. Ne misli... pusti đavola, bolje korona nego mislit svojom glavom. :0212_rolleyes:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, Ćiriličar рече

Па ја памтим време кад је била рестрикција струје, пре рата....а што људи морају да примају неке виртуалне дозе са ТВа? Још сад кликнеш на јутрјуб и гледаш шта оћеш. Од старих филмова класика, музике, скоро целокупно црквено Предање има онлајн (ајде нема ни скоро, али има толико да је превише и доктор

@Flojd ми рокну дислак, сад сам изгубио сваку наду да ћу бити админ на Поукама :))

И мени :(. Ште ћеш воли Кесића :).

"... Всјакоје ниње житејскоје отложим попеченије ... "    "... Нека буде воља Твоја... "     Верујемо или не верујемо, питање је сад!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Ромејац рече

Излечени од коронавируса поново заражени

koronavirus-epidemija-f-ap-indonezija-f-

СЕУЛ - Јужнокорејски званичници саопштили су да је 91 пацијент који је излечен од корона вируса, поново позитиван, а стручњаци покушавају да утврде како је до тога дошло.

Директорка Центра за контролу и превенцију болести Џеонг Еун-Кјеонг рекла је да је већа вероватноћа да је вирус „реактивиран” него да су пацијенти поново заражени.

Ипак, остаје нејасно шта изазива тај тренд, а епидемиолошка испитивања су у току.

Могућност да људи буду реинфицирани вирусом је разлог за међународну забринутост, јер се многе земље надају да ће заражена популација развити довољно имунитета да се спречи оживљавање пандемије, јавља Ројтерс, преноси Танјуг.

Од корона вируса у Јужној Кореји се опоравило готово 7.000 људи.

Професор Универзитетске болнице за инфективне болести Ким Во-Јо каже да ће број људи који су поново позитивни расти. Али и он сматра да је вероватније да се код ових пацијената болест повратила, него да су они опет заражени.

Има и стручњака који указују на погрешне резултате тестова или да је вирус остао у систему пацијента, али да није заразан нити опасан за домаћина или друге људе.

WWW.POLITIKA.RS

СЕУЛ - Јужнокорејски званичници саопштили су да је 91 пацијент који је излечен од корона вируса, поново позитиван, а стручњаци покушавају да утврде како је до тога дошло...

 

Ало ове сотоне са ови пипцима. Мрш лигњо у воду.

Извините  стварн не спрадм се ни са чијом муком ал ово је ретардитрано.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, obi-wan рече

Бугарски премијер Бојко Борисов изјавио је да ће православне цркве остати отворене и да ће се богослужења савршавати  на Велику и Светлу недељу упркос новој пандемији вируса корона.

Рекох ја, да су Бугари већи Срби од нас.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вилер Текс рече

Ред алерт ред алерт!!!

Што јесте, јесте. Оно, space oddity, Босанац нахрани свиње и ништа не дирај.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, slovoA рече

Рекох ја, да су Бугари већи Срби од нас.

Kakvo vreme doslo...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, obi-wan рече

„Не бојте се! Господ нас штити од било каквих микроба. Нико се не може заразити примајући свету причест,“ рекао је владика Гаврило.

Е душа ми се радује кад чујем овако јасно и гласно човек да крепи нас маловерне. То је основни наш проблем. Све остало су правдања. Да се нико не увреди ал то му дође тако.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, slovoA рече

За почетак, рецимо, кад може један вирус да направи толике проблеме, шта би било да се појаве два вируса?

Два вандредна стања. Шта ту није јасно. Све исто само пута 2. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Ayla рече

To nikako. Odmah bi bio državni neprijatelj. Ne misli... pusti đavola, bolje korona nego mislit svojom glavom.

Ја бих то мало преформулисао. Пусти ђавола, да мисли за тебе. И неће те више дирати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 hours ago, obi-wan said:

Meni ovo nikad nece da dosadi...

...

 

Hvala na ovom videu. Pitanje je samo da li ce uopste nekome pomoci, da li ce uopste neko razumeti i prihvatiti reci ovog naucnika, jer kako je otprilike rekao Mark Tven: Mnogo je lakse nekog prevariti nego mu objasniti da je prevaren.

ЂАВО ЈЕ РАШИРИО ТРИ ПИПКА ДА УХВАТИ ЦЕЛИ СВЕТ. БОГАТЕ ДА УХВАТИ МАСОНЕРИЈОМ, СИРОМАШНЕ КОМУНИЗМОМ А ВЕРНИКЕ ЕКУМЕНИЗМОМ. - СВ. СТАРАЦ ПАЈСИЈЕ СВЕТОГОРСКИ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, slovoA рече

Ја бих то мало преформулисао. Пусти ђавола, да мисли за тебе. И неће те више дирати.

Алсо нон аз: Вежи коња где ти газда каже. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...