Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 4 часа, Grizzly Adams рече

Platice oni za to debelo.

Шта ти значи ово да ће Кинези ,,платити дебело"? Више пута спомињеш то. На који начин мислиш?

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Србољуб+ рече

Ни на једној конференцији за штампу нисам видео неки график, табелу, видео,....

Život će nam svima biti lakši kad se pomirimo sa činjenicom da je prosečan Srbin Era Ojdanić, ne Tesla. :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Србољуб+ рече

Кажу 2 метра + маске, нико неверује да на 4 метра без маске размењује телесне течности са саговорником. Има снимака доста. Треба да се пушта на ТВ сваки дан у пропагандим клиповима. Да људи схвате како лако се преноси.

Искрено први пут чујем за ту раздаљину преношења али схватам да је то веома истинито јер ми дисањем ослобађамо угљен диоксид који може да буде заражен вирусом.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Просечан србенда рече

Искрено први пут чујем за ту раздаљину преношења али схватам да је то веома истинито јер ми дисањем ослобађамо угљен диоксид који може да буде заражен вирусом.

 

"... Всјакоје ниње житејскоје отложим попеченије ... "    "... Нека буде воља Твоја... "     Верујемо или не верујемо, питање је сад!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.HPCWIRE.COM

In the COVID-19 era, many people are treating simple activities like getting gas or groceries with caution as they try to heed social distancing mandates and protect their own health. Still...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Србољуб+ рече

Слажем се. Већина није у стању и не жели да прати све што говори, како мења ставове са новим открићима. Сигурно неколико сати дневно чита нове радове. То су десетине и стотине страница. И онда извуче оно што мисли да је важно.

Људи желе извесност па их нова сазнања избезумљују. Наука је стално преиспитање знања.

Нападају га јер је пре икс дана причао нешто друго, јер живе у уверењу да све знамо и да је све откривено.

Површност је свеопшта. Хватају се за неку реченицу и онда тралала. 

Da to mu znanje nije s neba palo pri tom ima smisla za humor. Volim ljude koji su zanimljivi i koji nisu površni... Ja volim pomalo luckaste ljude ovi normalni što se drže samo proverenog su mi dosadni. Neko ako lepo izgleda ima samokontrolu, al nema mnogo šta zanimljivog da kaže nije mi zanimljiv ...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Klinički centar, dva i po sata sedim ovde, doktora ne videh...pola bolnice zatvoreno .

Variola vera mood :sossos:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne verujte reklamama :)), ovde u bolnici ne vidiš dr, nije da se baš svi bore protiv korone...:smeh1:.

Smejem se jer sam gladna, žedna, bliži mi se porođaj i nema nikog, bolnica poluprazna, doktora jedva vidiš :0222_shocked:.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Србољуб+ рече

Потребно је нешто лагано, забавно у суштини заглупно. Ивановић је једном док није имао емисију о томе причао. Рекламе, спонзори, гледаност, рејтинг,.....забава и заглупљивање.

Па ја памтим време кад је била рестрикција струје, пре рата....а што људи морају да примају неке виртуалне дозе са ТВа? Још сад кликнеш на јутрјуб и гледаш шта оћеш. Од старих филмова класика, музике, скоро целокупно црквено Предање има онлајн (ајде нема ни скоро, али има толико да је превише и доктору теологије, камоли обичном човеку) - који ће му Ивановић и Кесић?

Да су бар неки сатиричари па ајде. Знаш како, Дејвид Летерман је то пто је...али буди оригиналан...обојица њих мени личе на Папкина из "Краља комедије" (Де Ниро) - није смешно што говре, они су смешно-жалосни.

@Flojd ми рокну дислак, сад сам изгубио сваку наду да ћу бити админ на Поукама :))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Србољуб+ рече

Проблем је у томе што они морају да зараде новац привуку рекламе

Нека емигрирају у Немчку или раде у Јури...кога, бре, брига како ће он(и) да зараде за свој комфор....заболе ме кофер....да трошим моје време које ми је Бог да да гледам факине...па нисам сисао весло.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, Milica Bajic рече

Do skoro je moglo i fizička aktivnost u trajanju 1h u krugu od kilometar, ali to su u Parizu i nekim još gradovima u okolini, zbog stvaranja prevelikih gužvi sa lepim vremenom, zabranili od 10 do 19h.

 

Наша једна пријатељица причестила се петог априла, ризикујући да плати казну(старија од 70)...додуше није ишла превозом, возио је син....деветнести кварт Париза, црква Св.Саве . Литургија била без верника до девет сати, а причешће један по један од девет до једанест, највише десет минута по вернику . :) 

 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 57 минута, Natasa. рече

Ne verujte reklamama :)), ovde u bolnici ne vidiš dr, nije da se baš svi bore protiv korone...:smeh1:.

Smejem se jer sam gladna, žedna, bliži mi se porođaj i nema nikog, bolnica poluprazna, doktora jedva vidiš :0222_shocked:.

Možda su otišli na sajam. :)

Hoćeš ti to u Bg da se porađaš?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...