Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

Dr. Osmanagić: Korona je projekat, nije neizlječiva, mi imamo “lijek”! Virus patentiran 2015!

https://youtu.be/1x3M87I0b2E

50 дней карантина в Ухане: как это было
Два кинематографиста из Уханя 50 дней снимали жизнь в эпицентре вспышки коронавируса. Кадры оказались в распоряжении Би-би-си. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kod mene u naselju tapšu ljudi s prozora, pa smo onda i mi iz kuće. U 20h se tapše u znak podrške i zahvalnosti medicinarima i zaposlenima u suzbijanju korone.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 часа, Zayron рече

No, sad nastaje prava "dance party", naučnici se svadjaju  oko toga

da li su te zatečene mutacije unutar korona virusu nastale umjetno, laboratorijski ili ne! 

Ova molekularna bioložka i genetičarka koju ste već jednom vidjeli u prethodnom videu (tamo kad je objašnjavala zašto su mala djeca predškolskog uzratsa do 5 godina starosti najoodolnija, hvala Bogu, prema tom koronavirusu) tvrdi da su te mutacije nastale ljudskim pričinjenim, intervenovalo se tamo umjetno, laboratorijski. Neki naučnici jednostavno provode genetske modifikacije. To je tvrdila i u prošlom videu, sad je to samo pširnije obrazložila. I na kraju je, nažalost potvrdila, da postoje i mogo opasnije stvari od koronavirusa, koje su takodjer djelo takvih "naučnikia" a i ona sama nerado o tome razmišlja (bolje ni ne pomisliti kako reče, šta je sve tamo danas moguće, ona to zna jer se jedno vrijeme time bavila).

Dakle kao što reče pesnik, ubi me prejaka reč, nas sada ubi prejaka nauka i preveliko znanje!

https://www.goodreads.com/quotes/1037600-ubi-me-prejaka-re-ne-stigoh-da-se-sklonim-re-e

To je inače samo petiminutovi isječak iz dužeg dvadesetiminutovog videa, našao sam  i tu cijelu verziju (link dole ispod) pa je pogledajte. Usput vam reknem kako je prošla danas ta dostava moje vešne mašine. Ja sam tamo nešto pričao kako  ću ja isprepadati njih, te momke što razvoze te stvari kad ih kupiš online, a oni isprepadali mene. Naravno da nisam izašao dole zakrabuljen ko džihadista tamo negdje iz Bosne 90-tih, normalno sišo pred ulaz, neću sad cirkusirat zbog neke korone i od sebe pravit magora i pajaca. Jaj, kad oni dodjoše, mal falilo da su i skafandre navukli, preko sebe maske, rukavice, hop, hop, hop, u tri skoka mi istresli mašinu i pobjegli glavom bez obzira. To sam dobro pogodio da će pobjeći glavom bez obzira ali nisu zbog mene, to ni u kojem slučaju. Rekli mi da imaju zabranjeno od Vlade Češke Republike ulaziti u zgrade, nisu mi ni odvezli staru mašinu, ni priključili novu. Priključit znam i ja, taj  exkluzivni servis sam platio najviše radi toga da odvezu tu staru mašinu. Doprava - Doprava EXCLUSIVE - Výnos a vybalení spotřebiče a Služba - Potřebuji odvézt starý spotřebič Sad ganjam pare nazad što sam platio extra jer oni ništa od tog nisu napravili. Pare će mi vratit al svašta s njima! Ova korona je stvarnooo ****** bolje da ne napišem šta!  A tamo dole na ulici najednom svi hodaju s maskama, nije mi jasno otkuda im svima sad najednom maske a svi kukaju da se ne mogu naći. Sad sam gledao, sve rasprodano, svi internet shop i online trgovine totalno prazne, svugdje piše dobiće maske tek polovicom aprila! Osjećam se ko u lošem filmu ili nekakvoj noćnoj mori! A zabranjeno hodati bilo kuda nepokrivenih usta, na sreću, ne mora biti to maska ako je nemaš, može i šal! No, onda se ipak budem morat maskirat onako kako sam vam to pokazao - antivirus džihadlija! Šta me sve ovdje neće snaći u ovoj Češkoj, to sam mogo ostat dole u Bosni, isto bi mi bilo!

MUDr. Soňa Peková, PhD. - nový rozhovor o koronaviru (komplet verze)

https://www.youtube.com/watch?v=gG7oEmuVrH0

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Обраћање А. Меркел нацији пре око сат времена:

....„Es ist ernst, nehmen Sie es auch ernst“ ....

Обично до сада Меркел се обраћала нацији само, само једном годишње и то на последњи дан пред Нову Годину... тако да ће ово бити прво обраћање ове врсте...што ваљда треба да буде само показатељ озбиљности ситације...

У принципу каже да је тренутно ситација најозбљинија после другог светског рата....позива народ на дисциплину, солидарност и каже да од дисциплине зависи колико ће бити спашено људских живота.... исто тако скреће пажњу да се баке и деке не виђају и не долазе у контак са унуцима... исто тако захваљује се радницима по болницама као и људима који раде у продавницама на касама... и који попуњавају полице са намерницама... каже исто да се народ не треба бојати нештасице хране....

Према А. Меркел како каже здравствени систем у Немачкој је један од најбољи у свету али би дошло до колапса услед прилива велког броја оболелих.... тако да је ОД ЕКСТРЕМНЕ важности да се епидемија успори.....

Једино што није споменла али то сви знају да је Немчка једна од земаља која има најстарију популацију.... већ годинама имају проблем са радницима за бригу о људима по старачким домовима а ова група људи је највише погођена.....

У приципу виде шта се дешава у Италији......

https://youtu.be/TgC2TzvIRY8?t=82

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Tumaralo. рече

Ko bi rekao da će jedno nevino kušanje juhe od šišmiša da rezultira globalnom Kugom...

Ma to je sve rakla kazala...Kinezi su dosad trebali biti istrebljeni, s obzirom da baš nisu imali toliko česte epidemije, a konzumiraju raznu divljač milenijumima. 

Prosto je mogao biti momenat da je virus skočio na čovjeka, i bez i sa konzumiranjem...dakle slučajnost. Virusi tako i opstaju...ovdje imamo evoluciju uživo.

Može biti i da je udbačen od neke službe...

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Останите код куће! За последњих 24 часа, у Италији 4.210 новооболелих, а преминуло 478, а  земља им у тоталном карантину! То је оно на шта се данима прича и  због чега се људи позивају да не излазе из својих кућа. Вести нису добре. У данима који следе, Србију чека - Италијански сценарио. Сви наши који су сада дошли у Србију, треба 28 дана у изолацију али не самоиницијативно!

 

 

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ah, svašta! Napravio masku od plastične flaše, onakve obične u kojim se prodaju kola i sokovi.

https://www.youtube.com/watch?v=qbqV87QV1tI 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...