Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 8 часа, dragisa рече

Australija po običaju predvodi u ludilu, predlog zakona koji će verovatno biti usvojen:

https://www.smh.com.au/interactive/hub/media/tearout-excerpt/4025/591316B.D12-(1).pdf

 

пре 8 часа, Tumaralo. рече

Da, ovo znamo od aprila 2020. 

 

 

 

Znači ja se sekiram bezveze u životu. Došlo je vreme bežanje. Tada više ništa nije bitno. 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 50 минута, Tumaralo. рече

Mozes li detetu da objasnis razloge zasto ne moze da skoci sa zgrade i da poleti? 

To je ista situacija i sad. 

Jeste, dete kuka, dere se, ne kapira, ali ti moras da budes istrajan jer ti se ne cisti mrlja sa asfalta u nedelju prepodne. 

U modernom drustvu avaksi su bukvalno deca. Veze nemaju ni o cemu, infantilno priatupaju svetu, detinjasto se odnise prema sopstvenim odgovornostima i generalno su glupi kao ljudi. I deru se... Svuda... Gde god da se nalaze... 

Jedino sto mozes jeste da ih ignorises i da radis ono treba i sto je zrelo i odgovorno. A oni ce da se deru i da kukaju u svakom slucaju, sta god da uradis. 

  • Свиђа ми се 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 часа, Tumaralo. рече

Da, ovo znamo od aprila 2020. 

 

 

 

Цео смисао овог клипа је сажет на 6:00мин затим на 6:05мин и коначно на 6:10мин ... 6 минута рекламе "утеривања" страха са крајњим закључком: купи детокс производ и контакт телефон приде... Па у чему се ово разликује од предходног става против "утеривања" страха од вируса и вакциниши се? :) Можда су ово природни препарати ко зна... доста лоше исецкан материјал за рекламу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, sanja84 рече

 

Znači ja se sekiram bezveze u životu. Došlo je vreme bežanje. Tada više ništa nije bitno. 

Pa cekaj da te pitam sad... Ok za Tumarala mi je jasno od je decko koji svesno laze i zna da laze ali kojim ocima pogledas ovaj video i doneses takav zakljucak?

 

Zar ne vidis da je video reklama za preparate nekog lika koji je nabacao nekoliko "strasnih klipova" da vas uplasi kako bi vam na kraju klipa uvalio svoje proizvode?

Zar nemate ama bas nikakav kriterijum majku mu? Bukvalno moze covek da vam utrapi najvecu glupost mogucu i vi cete to kao pesmu da ponavljate do iznemoglosti? Jel uspevas da ukapiras zasto ljudi za avakse pricaju da su glupi i da su neobrazovani i neinformisani? Ovakav video ni za MILION godina ne bi mogao da prodje kod normalnog coveka... Nije vazna tematika... pokazi mi isti takav video koji promovise vakcinaciju i reci cu ti u roku od 10 sekundi da je apsolutno smece u koje samo budala moze da poveruje...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, cloudking рече

Pa cekaj da te pitam sad... Ok za Tumarala mi je jasno od je decko koji svesno laze i zna da laze ali kojim ocima pogledas ovaj video i doneses takav zakljucak?

 

Zar ne vidis da je video reklama za preparate nekog lika koji je nabacao nekoliko "strasnih klipova" da vas uplasi kako bi vam na kraju klipa uvalio svoje proizvode?

Zar nemate ama bas nikakav kriterijum majku mu? Bukvalno moze covek da vam utrapi najvecu glupost mogucu i vi cete to kao pesmu da ponavljate do iznemoglosti? Jel uspevas da ukapiras zasto ljudi za avakse pricaju da su glupi i da su neobrazovani i neinformisani? Ovakav video ni za MILION godina ne bi mogao da prodje kod normalnog coveka... Nije vazna tematika... pokazi mi isti takav video koji promovise vakcinaciju i reci cu ti u roku od 10 sekundi da je apsolutno smece u koje samo budala moze da poveruje...

Nisi pročitao šta je dragiša postovao? 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, sanja84 рече

Nisi pročitao šta je dragiša postovao? 

Pa jesam, ali ja ti pricam o klipu koji si takodje citirala u toj poruci.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 34 минута, cloudking рече

Pa jesam, ali ja ti pricam o klipu koji si takodje citirala u toj poruci.

Bez obzira na "propagandu". Ne menja činjenicu da su te reči izrečene, i te stvari urađene... A ti nikako da shvatiš da to nije u redu... 

  • Волим 1

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, fsa рече

 

Imam jedno pitanje, zasto bih ja verovao Radetu Panicu? Koji je takodje jako politicki aktivan i ima velikih motiva da laze? Isto kao sto ne verujem vlastima, zasto bih verovao njemu? Bukvalno stavlja svoju rec protiv njihove, kaze nije bakterijska infekcija pluca, a cesto je pneumonija kod kovida bakterijska... 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, sanja84 рече

A ti nikako da shvatiš da to nije u redu... 

Sta konkretno?

  • Оплаках :)) 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, haveaniceday рече

Imam jedno pitanje, zasto bih ja verovao Radetu Panicu? Koji je takodje jako politicki aktivan i ima velikih motiva da laze? Isto kao sto ne verujem vlastima, zasto bih verovao njemu? Bukvalno stavlja svoju rec protiv njihove, kaze nije bakterijska infekcija pluca, a cesto je pneumonija kod kovida bakterijska... 

 

Kaže da je lično obišao pacijenta i video njegove nalaze.

Uostalom, uopšte ne moramo verovati dr Paniću... Dovoljno je uporediti "višak" umrlih sa zvaničnom statistikom o br. preminulih od kovida :

 

BIRN.RS

Broj umrlih od korone je čak tri puta veći u odnosu na podatke koji su zvanično objavljivani, a do danas nije odgovoreno zašto je taj broj umanjen.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...