Jump to content

"Pravoslavna-Crkvena-Pobožna" devojka/žena?

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 40 минута, Снежана рече

E moja Dunja...

Фотографија корисника Spasovic Dragana

 

Ja bih volela da imam samopouzdanje debelih zena koje nose helanke sa tigrastim printom...

хахаха, то ме подсети на једну песмо што шерују преко плејлисте на Вконтакт... као јануарски хит

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Снежана рече

a jes vala i to sto kazes, nego odoh da vidim di sam onaj fiksni zaturila.

Na uzglavlje fon stavi

Noćas će da se  javi

Proveri sad dah

Uprostoji frizuru

Od mene na poklon

Barjak i moćnu glazuru

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, Silvija рече

Dzaba i to kad muskarci gledaju samo telo. Nek se javi neki koji nije takav, malo sutra. Svi hoce lepe i zgodne,a to znaci samo ih seks zanima. 

код мене да дође, најмлитавија и размажено-лена жена. Сваки дан би на траку за трчање била. И уколико постоји шанса... довео би је да буде као запета пушка.

То нема везе са сексом, него са начином живота, здрављем и сутра са потомством.

мсм. замисли неком астрофизичару, који се разуме у разлику календара данас и пре 3000 година, или у чињеницу да не видимо 0.00000001% звезда које нас обасјавају, и као утичу на судбину да би се то обрачунавало...  И дође жена која верује у хороскоп и тако му учи децу сутра! То је таквом човеку, природно одбојно! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 21.1.2020. at 22:08, Darko Tešić рече

Jako teško je danas naći srodnu dušu, a da je pobožna, uzimajući u obzir u kakvom vremenu živimo.

ја се увек мало и шалим...

То да је тешко пронаћи сродну душу, па то је мени један од опитнијих примера да постоји Бог. Који је уредио да углавном свака индивидуа пронађе партнера и постану једно. Некад Бог, кажњава преко тога са лошим партнером...

On 21.1.2020. at 21:28, Darko Tešić рече

Ima li uopšte takvih? Postoje li? I ako uopšte postoje, oklevaju, biraju, odbijaju?

Али шта ти значи побожна жена? не мислиш ваљда на неку врсту девојки-зилоти?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, Silvija рече

Dzaba i to kad muskarci gledaju samo telo. Nek se javi neki koji nije takav, malo sutra. Svi hoce lepe i zgodne,a to znaci samo ih seks zanima. 

Ево ја оженио једну која није згодна, равна је ко даска и плус има тешку системску болест. Ал против срца не можеш а имао сам и лепе и згодне и све су биле добре па ми ни једна није ваљала. Што се брака тиче , може човек да брине, да бира , да поставља услове, да тражи , да се нервира ... док не дође прави моменат и права особа. И не брините се људи , свака врећа нађе закрпу , будите то што јесте и биће све у реду. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, zuti car рече

Ево ја оженио једну која није згодна, равна је ко даска и плус има тешку системску болест. Ал против срца не можеш а имао сам и лепе и згодне и све су биле добре па ми ни једна није ваљала. Што се брака тиче , може човек да брине, да бира , да поставља услове, да тражи , да се нервира ... док не дође прави моменат и права особа. И не брините се људи , свака врећа нађе закрпу , будите то што јесте и биће све у реду. 

Mora da si mnogo privlačan kad su tolike žene želele vanbračne seksualne odnose sa tobom. Mogao si da biraš i da izvoljevaš šta god da ti padne na pamet. Bludničenje je i dovelo do ovakvog haosa u muško ženskim odnosima. Mi koji verujemo u Boga, ne upuštamo se u privremena seksualna partnerstva po trenutnoj želji, nego tražimo osobu koja želi brak. Zato je nama mnogo mnogo teže, pogotovo ako ženama nismo privlačni. Zato nas i ima mnogo, koji smo sami, dok žene, umesto da se udaju, prednost daju muškarcima poput tebe, pa ih lako dobijete. Zato ti se i čini da svako može da nađe ženu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 30 минута, Bojan* рече

Mora da si mnogo privlačan kad su tolike žene želele vanbračne seksualne odnose sa tobom. Mogao si da biraš i da izvoljevaš šta god da ti padne na pamet. Bludničenje je i dovelo do ovakvog haosa u muško ženskim odnosima. Mi koji verujemo u Boga, ne upuštamo se u privremena seksualna partnerstva po trenutnoj želji, nego tražimo osobu koja želi brak. Zato je nama mnogo mnogo teže, pogotovo ako ženama nismo privlačni. Zato nas i ima mnogo, koji smo sami, dok žene, umesto da se udaju, prednost daju muškarcima poput tebe, pa ih lako dobijete.

Јашта море , ја сам крив што ви силни преподобни остадосте неожењени

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, zuti car рече

Јашта море , ја сам крив што ви силни преподобни остадосте неожењени

Zuti tebra on je trol, prvo je bio Tvrtko, pa Nesa, evo sad Bojan. Uglavnom se njegova prica svodila na kukanje jer ga zene nece itd., itd., Sve se moze svesti na jednu recenicu iz koje on vrti svoju pricu, zene samo gledaju zgodne I materijalno dobro situirane muskarce, dok ostali nemaju sanse ili su im minorne. I onda iz toga " filozofira" beskrajno.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Ronald рече

Zuti tebra on je trol, prvo je bio Tvrtko, pa Nesa, evo sad Bojan. Uglavnom se njegova prica svodila na kukanje jer ga zene nece itd., itd., Sve se moze svesti na jednu recenicu iz koje on vrti svoju pricu, zene samo gledaju zgodne I materijalno dobro situirane muskarce, dok ostali nemaju sanse ili su im minorne. I onda iz toga " filozofira" beskrajno.

Немам среће ни цигара аман.

Сад озбиљно. Ко се пита има ли побожне жене нек се смири и учи побожности па ће видети и побожне девојке за удају.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Ronald рече

Zuti tebra on je trol, prvo je bio Tvrtko, pa Nesa, evo sad Bojan. Uglavnom se njegova prica svodila na kukanje jer ga zene nece itd., itd., Sve se moze svesti na jednu recenicu iz koje on vrti svoju pricu, zene samo gledaju zgodne I materijalno dobro situirane muskarce, dok ostali nemaju sanse ili su im minorne. I onda iz toga " filozofira" beskrajno.

Нисам био на форуму коџа одавно, ако је трол треба га блокирати 

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Верујући, верујући, питање је какви би били да нас једна ватра добро испита, па да се види колико је сребра,а колико земље?

Може да се љути ко како хоће, али ђаво кад удари на жене, изгубе главу за неким грубијаном и проблематичним, после проблеми, огромна трпљења, пребијања, разводи, деца која пате, колико је жена и главу изгубило због таквих? Ми нисмо криви? Е, вала, баш јесмо!

Него, верујући и они који се тако изјашњавају, покажите да сте мушки, па како вам Бог да. И шта ако те одбије? Уф, велика ствар. Кажи, хвала ти Боже, ко зна од чега си ме спасио. А онда, кад се нека приволи нека уз вас, спремите се да понесете заједнички крст и без роптања, јер сте колико до јуче кукали како се нисте остварили у браку, плакали над судбином клетом и ко зна чим? 

Љуби вас Банџони! 

 

Не брините се, дакле, за сутра; јер сутра бринуће се за се. Доста је сваком дану зла свога.

(Мт.6, 34)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, БанеЛ рече

Него, верујући и они који се тако изјашњавају, покажите да сте мушки, па како вам Бог да.

:dobro:

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...