Jump to content

Зашто су неки мушкарци смотани и потом огорчени са женама?


Препоручена порука

Управо сада, Anika рече

Ruskinje su gore od Albanki. 

А сад Албанке може...аааа ? :smeh1:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 158
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

Управо сада, Рапсоди рече

А сад Албанке може...аааа ? :smeh1:

One su postene zene, sa Skadra i okoline, katolkinje, dosle da se udaju i rode decu.

A ovo... :0212_rolleyes:

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa daj reci sta ne valja, da se ne zalecu braca i stradaju :)

Znam da je Ruskinja (mislim da je nik Ioana, nije aktivan pa da je ne tagujem bezveze) govorila da Srbi mnogo lazu :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kako da im kazem sta ne valja kad oni to vole? :D

Ko se s njima jednom upusti u igru, ziv nece izaci. Dok ga ne uhvate na bebu, nista nisu uradile.

E da, njima nije bitno, moze da bude i fizikalac, loze se na radnicke ruke. :)))

  • Хахаха 1

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Srpkinje, devojke, zene, nemojte nikada, bas nikada da pomislite da su u bilo cemu bolje od vas!

Samo vi lepo drzite do sebe i ne dajte se! 

 

  • Волим 1

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Anika рече

Dok ga ne uhvate na bebu, nista nisu uradile.

Их, колико Српкиња има што су тако нешто урадиле. Труднички стомак до браде па тек онда пред Олтар и матичара.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Плаво Небо рече

Их, колико српкиња има што су тако нешто урадиле. Труднички стомак до браде па тек онда пред Олтар и матичара.

Ali, ove jos kao da imaju daljinski...

To je visoki nivo izvezbanosti.

Odrzavaju veze iz Moskve ili St.Petersburga, svi misle nema od tog nista, samo vidis dodje ona u Srbiju sa stomakom... :)))

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A vidis ti to, dolaze iz velegrada kao sto je Moskva ili Petersburg u Bg, neki manji grad pa cak i selo. Pa kakav je tu motiv potreban da bi se nesto takvo uradilo, znaci da Srbi ipak nesto vrede!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Ćiriličar рече

@Anika Селе, да ниси ти много морална, а још многије паметна?

Подсетићу те са сам ја ожењен са Рускињом. Или боље рећи, ја сам отишао њој. Ако ти се да припази мало на генерализовање...јер мож' да се избламираш.

 

Ovaj hoce da me bije zbog zene Ruskinje... :D

Bog zna kakva sam ja, ne moram tebi da se pravdam. 

The end of the story. Kind regards. 

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.KURIR.RS

Neda Ukraden kao najveća zvezda na spisku konkurenata za odlazak na Evroviziju, rekla je da će dati sve od sebe da pobedi na domaćem Beosongu.Pevačica je inače najstarija takmičarka, ali je spremna da se...

Status uspešne .lepe i pametne žene na planu našeg mentaliteta može se odlično videti u ovom tekstu o Nedi Ukraden.Neda je žena koja ima 70 godina,fantastičo izgleda,bez silikona i sl.ima završena dva fakulteta.uspešnu karijeru.Prijavila se za pesmu Evrovizije,i već je prozivaju.No,naš narod ima onu mudru izreku,da se za dobrim konjem prašina diže,odvajkada:)

Mislim pak da Nedi zavide ili je se plaši konkurencija?

Možda bi kod nas trebalo uvesti predmet u škole koji bi se zvao osnovi elementarne komunikacije,gde bi naučili da je baba majčina ili očeva majke,sve ostale žene su dame,gospodjice ili gospodje,za početak:1405_love:

  • Волим 1

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Sofija_ рече

@Нифада  Gde si Nifada kuco stara??!!! nedostajala si mi :smeh1:0703_read

ps. Neda Ukraden nije Neda Arneric

Mislim da je pominjanje Nede Arnerić u ovom kontekstu neukusno,s obzirom da je Neda pre nekoliko dana sahranjena.Respekt i jednoj i drugoj.

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...