Jump to content

Зашто су неки мушкарци смотани и потом огорчени са женама?


Препоручена порука

  • Одговори 158
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

Управо сада, Natasa. рече

Na Albanke :smeh1:

Osobito. :coolio:

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Anika рече

Na sta? 

На сестру са статуса, што има густе веђе, па још можда Рускиња. Јака конкуренција је то на православном форуму за вас слободне. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Натан рече

На сестру са статуса, што има густе веђе, па још можда Рускиња. Јака конкуренција је то на православном форуму за вас слободне. 

Mora na depilaciju ako su joj guste vedje, nisam je osmotrila... :smeh1:

Cekamo jos i Nesu da se pojavi, mozda se i njemu posreci u zivotu.

 

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

пре 1 минут, Натан рече

На сестру са статуса, што има густе веђе, па још можда Рускиња. Јака конкуренција је то на православном форуму за вас слободне. 

Ове наше " слободне " са форума , нит вас хоће, нит вас другој дају :smeh1:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Требало би да тагујете оног о коме говорите, иначе се рачуна као оговарање. Можда ћете једном да одговарате због тога.

А и ја заједно са вама, што ме највише брине.

 

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovako vam je na svim nivoima, ozbiljno vam kazem...

Kao sto ovaj popa protezira nju, tako je svugde. U stranci, u opstini, u zdravstvu...

Samo vam jednog dana dovedu neku "Ivanusku" i kazu "ova je nova". A ti cuti i radi. 

  • Хахаха 1

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Anika рече

Ovako vam je na svim nivoima, ozbiljno vam kazem...

Kao sto ovaj popa protezira nju, tako je svugde. U stranci, u opstini, u zdravstvu...

Samo vam jednog dana dovedu neku "Ivanusku" i kazu "ova je nova". A ti cuti i radi. 

Зашто би неко упао преко везе као модератор на форуму, кад се то не плаћа? 

Само обавеза и ништа друго.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nemam pojma, ni ovoj nasoj ne placaju, a nesto radi kao da prima dve plate.

Upravo je proveravamo koleginica i ja, postale smo prava detektivska njuskala... :)))

  • Хахаха 1

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 41 минута, Рапсоди рече

 

Ове наше " слободне " са форума , нит вас хоће, нит вас другој дају :smeh1:

Ma nesto ne vole Ruskinje. Koliko se secam, bila je jos jedna Ruskinja pa su se nesto brecale na nju :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, feeble рече

Ma nesto ne vole Ruskinje. Koliko se secam, bila je jos jedna Ruskinja pa su se nesto brecale na nju :)

Ај што не воле Албанке, ал што Рускиње ?

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ruskinje su gore od Albanki. 

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...