Jump to content

Зашто су неки мушкарци смотани и потом огорчени са женама?


Препоручена порука

  • Одговори 158
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

пре 42 минута, Натан рече

Зашто Христос онда људима каже да се не буне него да трпе власт која је по Божјем допуштењу?

Ovo je već trolovski...ne preterujmo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 29 минута, Vladan :::. рече

"Зашто су неки мушкарци смотани и потом огорчени са женама?"

Ма какви... жене су за све криве! Ево ја нашао синоћ једну овде на форуму:

https://pouke.org/forum/index.php?/profile/31670-иванушка87

Млооого ми је лепа ки слика (мада не знам чија) и одмах јој писао. И она ме игнорише... мсм да је то знак да јој се свиђам :sunce:

Изазивам и остале мушке да јој пишу да видимо ко ће да победи а ако је убражена узимамо Албанке и доводимо на форум!! 
 

Можда је жени непријатно, тек је стигла.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Ekatarina_mala рече

@Натан jel ste ženjeni vi?

Zagoreli sestro. 

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Мирослав1 рече

Можда је жени непријатно, тек је стигла.

Tako i ovoj nasoj neprijatno. Kolega je nesto pita, ona jadna od stida ne sme da ga pogleda u oci, pa joj se zarumenese obrazi... :)))

Ma idi, to je taktika. 

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Anika рече

Tako i ovoj nasoj neprijatno. Kolega je nesto pita, ona jadna od stida ne sme da ga pogleda u oci, pa joj se zarumenese obrazi... :)))

Ma idi, to je taktika. 

Да покажемо да смо културни и цивилизовани као народ...па да лепо, Рускињи пожелимо  добродошлицу, приредимо дочек...и тако редом како приличи. :smeh1:  

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Рапсоди рече

Да покажемо да смо културни и цивилизовани као народ...па да лепо, Рускињи пожелимо  добродошлицу, приредимо дочек...и тако редом како приличи. :smeh1:  

Uz votku i greskom posoljenu kafu. 

 

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Anika рече

Uz votku i greskom posoljenu kafu. 

 

А зашто тако Аника, ако Бога знадеш ? 

  • Свиђа ми се 1

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Рапсоди рече

А зашто тако Аника, ако Бога знадеш ? 

Pa da vidimo kakva joj je temperatura. :)

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Anika рече

Pa da vidimo kakva joj je temperatura. :)

Не заборави она је Рускиња, они немају проблем са температурама :smeh1:

  • Хахаха 1

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Натан рече

Љубоморне сте.

Јесу :smeh1:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Рапсоди рече

Не заборави она је Рускиња, они немају проблем са температурама :smeh1:

Namazano je to svim bojama, ovi nasi muski glupi...

Bila sam prisutna kad jedna Ruskinja zavodi mog druga, o Boze, ne preza ta ni od cega... 

 

  • Радостан 1

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Натан рече

Љубоморне сте.

Na sta? 

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...