Jump to content

Зашто су неки мушкарци смотани и потом огорчени са женама?


Препоручена порука

А да ли један од њих који није интелектуалац може да реши проблем тако што купи диплому, да буде једнак са овим другим?

Глупо да се растају због шареног папира са печатом.  

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 158
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

пре 23 минута, Натан рече

Ал тамо де је бољи стандард је сјајније и топлије.. :smeh1:

i ko je sad materijalista? Ko je to primetio, ti ili ja? možda živim u ukrajni otkud znaš....praviš neke insuinacije...more mrš

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, Натан рече

Ал тамо де је бољи стандард је сјајније и топлије.. :smeh1:

I Srbi su dosli odnekud, ovde gde su mislili da će biti bolje.

I standard nije samo materijalna stvar. Ako...dobro je da se ljudi pobune kad im nije dobro, to je znak da si živ i da imaš kičmu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Natasa. рече

I Srbi su dosli odnekud, ovde gde su mislili da će biti bolje.

I standard nije samo materijalna stvar. Ako...dobro je da se ljudi pobune kad im nije dobro, to je znak da si živ i da imaš kičmu.

Зашто Христос онда људима каже да се не буне него да трпе власт која је по Божјем допуштењу?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 29 минута, Натан рече

А да ли један њих који није интелектуалац може да реши проблем тако што купи диплому, да буде једнак са овим другим.

Глупо да се растају због шареног папира са печатом.  

Koji papir, o cemu ti to?

Vidi se cim neko progovori ko je i sta je, papiri nisu vazni...nemoj da se zavaravas.

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Натан рече

Зашто Христос онда људима каже да се не буне него да трпе власт која је по Божјем допуштењу?

tumaralo nas vrbovao sve u bogumile :) mi se ne slažemo sa tom izjavom :) šalim se... ma kod nas smrdi pa smrdi...samo slep ne vidi..nema tu definicija

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Зашто су неки мушкарци смотани и потом огорчени са женама?"

Ма какви... жене су за све криве! Ево ја нашао синоћ једну овде на форуму:

https://pouke.org/forum/index.php?/profile/31670-иванушка87

Млооого ми је лепа ки слика (мада не знам чија) и одмах јој писао. И она ме игнорише... мсм да је то знак да јој се свиђам :sunce:

P.S.

Изазивам и остале мушке да јој пишу да видимо ко ће да победи а ако је убражена узимамо Албанке и доводимо на форум!! 
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Anika рече

Koji papir, o cemu ti to?

Vidi se cim neko progovori ko je i sta je, papiri nisu vazni...nemoj da se zavaravas.

Па да ли онда кафе куварица, која има све атрибуте интелектуалца, а нема формално образовање, може да буде у квалитетном браку са директором, или не може без шаре?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Vladan :::. рече

"Зашто су неки мушкарци смотани и потом огорчени са женама?"

Ма какви... жене су за све криве! Ево ја нашао синоћ једну овде на форуму:

https://pouke.org/forum/index.php?/profile/31670-иванушка87

Млооого ми је лепа ки слика (мада не знам чија) и одмах јој писао. И она ме игнорише... мсм да је то знак да јој се свиђам :sunce:

P.S.

Изазивам и остале мушке да јој пишу да видимо ко ће да победи а ако је убражена узимамо Албанке и доводимо на форум!! 
 

Bas sam napisala komentar na onom statusu u vezi s njom.

Doveli je da se uda. :D

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Натан рече

Па да ли онда кафе куварица, која има све атрибуте интелектуалца, а нема формално образовање, може да буде у квалитетном браку са директором, или не може без шаре?

Ne odgovaram na trolovska pitanja, nekog drugog nadji.

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Anika рече

Ne odgovaram na trolovska pitanja, nekog drugog nadji.

Окет. Раније кад си ми одговорила тврдила си да без истих диплома не може, па рекох да проверим да ли се ту нешто променило?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...