Jump to content

Зашто су неки мушкарци смотани и потом огорчени са женама?


Препоручена порука

пре 5 минута, Natasa. рече

Dobro...i majka je odnekud došla i ima neki koren. Ne verujem da postane Jelena, izbriše ceo život pre udaje i ne priča deci odakle je došla.

И не треба да брише претходно, напротив, али ипак Отаџбина му је тамо где се родио, одакле год да су му преци.

Кад се Србија у срце усади, то нико не ишчупа, код бабе и деде у Албанију иде као гост.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 158
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

пре 1 минут, Натан рече

Кад се Србија у срце усади, то нико не ишчупа

:smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Натан рече

Што је то смешно? Ти не носиш у срцу земљу својих отаца? Немаш родољубивих осећања? Није ти важно порекло?

Pa onako :smeh1:. Sve ima granicu, pa i ljubav prema otadžbini...a Srbija mi je kao krmača koja jede svoju decu.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, Натан рече

И не треба да брише претходно, напротив, али ипак Отаџбина му је тамо где се родио, одакле год да су му преци.

Кад се Србија у срце усади, то нико не ишчупа, код бабе и деде у Албанију иде као гост.

Toliki se Srbi iz srbije otimali oko mene da sam morala da odem i da se u Srbiju vraćam kao gost. :) sad mi se druga zemlja usađuje u srce.

Kako beše ono tamo daleko....daleko od mora

braćo Srbi ne ljupte Grkinje, jer vas kod vaše kuće čekaju Srpkinje...

i još bolje...celu temu se svađamo i muški iz Srbije govore jadnim Srpkinjama kako su ALbanke bolje žene i one sve to trpe.. :)

No, nek ljubi ko koga hoće...što te nacionalnosti tiče...šalim se ja malo, opservacije čisto...

onako daleko od Srbije...ostajte tamo jer sunce tuđeg neba neće vas ljubiti.. :) ahahahahah joj Gospode pukoh

 

 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Ekatarina_mala рече

Toliki se Srbi iz srbije otimali oko mene da sam morala da odem i da se u Srbiju vraćam kao gost. :) sad mi se druga zemlja usađuje u srce.

 

no, da ne ispadnem sad kao neki paćenik samo hoću da kažem da naši muški dok sačekaju da pozavršavaju doktorate, kredite, poslove direktorske...dok čekaju na posao, kuću stan...dobru priliku...prosto ne veruju Bogu da će sve biti dobro i odužavaju tu ženidbu...verovatno misle da ne mogu ništa da pruže pa zato ćute, a mi čekamo pa se smorimo... nemamo mi ceo život.

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Натан рече

Аха, добро, разумем вас.. Не оправдавам, али ми је јасно. Чист материјалистички приступ, класика.

ne, nego žene hoće brak i porodicu, a muški...ne. prosto to. čekaju nešto da im padne sas neba...a žene samo čekaju da budu voljene i da započnu zajednički

život.... pa koliko samo cura mora da hvata momke na brak sa trudnoćom, ma daj.. ne vuci me za jezik

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Натан рече

Аха, добро, разумем вас.. Не оправдавам, али ми је јасно. Чист материјалистички приступ, класика.

Gde ti vidiš materijalizam?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Natasa. рече

Gde ti vidiš materijalizam?

samo spomeni nešto u vezi sa novcem pa makar i u grdnji i pežorativno odmah skaču...eto to je to, ta nesigurnost..očekuju  da se od njih očekuje... a žene su krajnje jednostavne, muški komplikuju

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Ekatarina_mala рече

ne, nego žene hoće brak i porodicu, a muški...ne. prosto to.

Valjda misle da imaju vremena. Ok, imaju duži biološki rok trajanja...ali dok se sete ode zivot i ustale navike koje je teško menjati, a brak je niz kompromisa.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ko god hoce brak sa Albankom, treba mu pomoci... :)))

Samo putuj...

  • Волим 1

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Anika рече

Ko god hoce brak sa Albankom, treba mu pomoci... :)))

Samo putuj...

Da...slobodno...ali dobro...ko živi u zabačenom selu gde nema žena, to mogu da razumem. Samo su mi jadni ovi iz gradova sto ih nahvališe, a ne bi ih pogledali, a naše ne valjaju...jeste, samo si ti druže super :smeh1:.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

To je po sistemu "kiselo je grozdje..." 

  • Волим 1

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...