Jump to content

Зашто су неки мушкарци смотани и потом огорчени са женама?


Препоручена порука

пре 1 минут, Натан рече

Зато оставите Албанке на миру, једног дана ће им наши потомци бити захвални што су одржале нашу Србијицу милу.

Uuuuh, sad ce lavina komentara :D Odoh po :POPOcorn1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 158
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

пре 14 минута, Натан рече

Зато оставите Албанке на миру, једног дана ће им наши потомци бити захвални што су одржале нашу Србијицу милу.

Ne diramo mi Albanke, diramo ove što ih nahvališe, a ne bi ih pogledali. Ne snalaze se sa našim ženama, pa im ceo svet kriv. Pritom ne mislim na muškarce po zabačenim sredinama, oni imaju realan problem.

A to da će im naši potomci biti zahvalni što su održale Srbiju...daj Bože...ne zaboravi da su to i njihovi potomci. Dete je majčino, pusti patrijarhat i socijalne protokole. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Smaragdni kamičak рече

Ti si trol. :)

Делимично јесам, морам да признам, јер начин на који пишем је троловски, да изазовем што јачу реакцију, али, увек износим своје ставове, нису никад измишљени, тако да у том смислу нисам трол.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Natasa. рече

Ne diramo mi Albanke, diramo ove što ih nahvališe, a ne bi ih pogledali. Ne snalaze se sa našim ženama, pa im ceo svet kriv. Pritom ne mislim na muškarce po zabačenim sredinama, oni imaju realan problem.

А ови што их хвале на рачун наших су само билмези, вероватно исфрустрирани, тако да не знам што се осврћеш на то.

За ове друге, што гледају своја посла и сналазе се како могу, се слажемо.

пре 9 минута, Natasa. рече

A to da će im naši potomci biti zahvalni što su održale Srbiju...daj Bože...ne zaboravi da su to i njihovi potomci. Dete je majčino, pusti patrijarhat i socijalne protokole. 

А никако, то је дете оданде где је одрасло, од мајке и оца који су се венчали у нашој Цркви и ту га крстили, неће оно нигде ни на силу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Натан рече

никако, то је дете оданде где је одрасло, од мајке и оца који су се венчали у нашој Цркви и ту га крстили, неће оно нигде ни на силу.

Većina se ne vencava u našoj Crkvi, one ostaju katolkinje ili šta god. 

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Натан рече

ови што их хвале на рачун наших су само билмези, вероватно исфрустрирани, тако да не знам што се осврћеш на то.

Pa oni su tema ove teme. 

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Smaragdni kamičak рече

Pa oni su tema ove teme. 

Да, али сте у старту скренули са теме и у том скретању погубили. 

Скренуо и ја чисто да кажем да сте у криву.

Сад се вратите, ако хоћете, и наставите право.:mahmah:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Натан рече

дете оданде где је одрасло

Dobro...i majka je odnekud došla i ima neki koren. Ne verujem da postane Jelena, izbriše ceo život pre udaje i ne priča deci odakle je došla.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Smaragdni kamičak рече

Argument se primenjuje na validan iskaz, ne na šegačenje. 

Dobro sad, nece Albanke odrzati celu Srbiju, nece ni sva sela, ali hoce spasti neka sela od izumiranja, sto nije malo.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...