Jump to content

Зашто су неки мушкарци смотани и потом огорчени са женама?


Препоручена порука

А шта да ради човек који живи у забаченом селу, где нема ни једне жене, него да негде пронађе било какву жену која дели исту муку, а једини избор му је Албанија?

Тако је увек и свуда, животне околности намећу да бираш у оквирима свог друштвеног статуса.

Да не постоје таква ограничења, већина људи на свету не би била са онима са којима су сада.  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 158
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

Pa nek nadju, ko im brani? Ali takvi su prvi u osudjivanju naših žena, ako se uda za stranca recimo. A to je licemerno. 

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Smaragdni kamičak рече

Pa nek nadju, ko im brani? Ali takvi su prvi u osudjivanju naših žena, ako se uda za stranca recimo. A to je licemerno. 

Не бих рекао, такве је баш брига да ли се нека наша удала за страног или домаћег, они су своје решили.

Они што осуђују те жене су нека сасвим трећа врста, џангризава.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Натан рече

А шта да ради човек који живи у забаченом селу, где нема ни једне жене, него да негде пронађе било какву жену која дели исту муку, а једини избор му је Албанија?

Тако је увек и свуда, животне околности намећу да бираш у оквирима свог друштвеног статуса.

Да не постоје таква ограничења, већина људи на свету не би била са онима са којима су сада.  

To je drugo kad je u zabacenom selu, ali čemu osuda kad žena neće da ode u zabačeno selo? Nije pusto tamo samo zbog žena, pa i muški su pobegli. 

Nerviraju me ovi gradski ili iz manjih, ali opet, nikako zabačenih sredina kad osuđuju naše, a hvale Albanke. Prvo nikad ne bi otišli na selo da se muče, bar ne opustelo da ga zažive, drugo tu Albanku ne bi ni pogledali. Nego se ne snalaze sa našim, pa im svet kriv. Čuj kako Albanke...izvoli...povedi neku sa sobom...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, Natasa. рече

To je drugo kad je u zabacenom selu, ali čemu osuda kad žena neće da ode u zabačeno selo? Nije pusto tamo samo zbog žena, pa i muški su pobegli. 

Nerviraju me ovi gradski ili iz manjih, ali opet, nikako zabačenih sredina kad osuđuju naše, a hvale Albanke. Prvo nikad ne bi otišli na selo da se muče, bar ne opustelo da ga zažive, drugo tu Albanku ne bi ni pogledali. Nego se ne snalaze sa našim, pa im svet kriv. Čuj kako Albanke...izvoli...povedi neku sa sobom...

 

пре 39 минута, Smaragdni kamičak рече

Pa nek nadju, ko im brani? Ali takvi su prvi u osudjivanju naših žena, ako se uda za stranca recimo. A to je licemerno. 

Не то, сад мењате причу, ја сам се осврнуо на ваше осуђивање свих оних што ''довлаче'' Албанке овде у Србију, оне као не ваљају, као плугови, орање, рало, волови и остало... Па кога да доведу кад алтернативу немају? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, Богомислић рече

Нешто размишљам у светлу духовне литературе коју сам читао и мислим да је свим побројаним проблемима узрок један, а то је страст.

Када ти мушкарци не би жену гледали са развратним и похотним мислима, него као потенцијалну супругу и мајку своје будуће деце, да би јој мирног ума и воздигнутог духа пришли и да би били неупоредиво успешнији него овако као загорели паћеници.

Како оно беше, уролаш је у ћебе, па кад крену ватром да горе образи румени, онда одролаш..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 часа, Богомислић рече

 

Ne znam ja kad sam bila tada zrela za udaju, bila sam i lepa i zgodna i pametna, što sva tri sada nisam..no tad jesam i nijedan momak nije bio za ženidbu. A ništa mi stvarno nije falilo. Tako da te priče o Albankama ne drže vodu. Muški su nam čudni.

Hvala Bogu posle sam upoznala mog muža...ali te priče jadni muški, ženske ovakve onakve...ne drže vodu.

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Натан рече

 

Не то, сад мењате причу, ја сам се осврнуо на ваше осуђивање свих оних што ''довлаче'' Албанке овде у Србију, оне као не ваљају, као плугови, орање, рало, волови и остало... Па кога да доведу кад алтернативу немају? 

Gde menjam priču? Osuđujem licemerJe kao osobinu onih kojima su i Albanke nedostupne pa daj da pljujem po Srpkinjama. Pa što gledaš brate polugole utegnute starlete a ne ove što liče na te skromne, čedne Albanke? 

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Вукашин рече

He-he, kakvi komentari od zena na pomen Albanki. :POPOcorn1:

 

Verujem mnogo blaži nego što bi bili da se Srpkinje udaju za Albance. 

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Вукашин рече

Priznajte da ste ljubomorne na smerne i vredne Albanke :smeh1:

Naravno  :) jer kod nas nema smernih, vrednih. Samo bahato, kristal i Dubai!!!1 :smeh1:

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Smaragdni kamičak рече

Gde menjam priču? Osuđujem licemerJe kao osobinu onih kojima su i Albanke nedostupne pa daj da pljujem po Srpkinjama. Pa što gledaš brate polugole utegnute starlete a ne ove što liče na te skromne, čedne Albanke? 

Директно осуђујеш оне који доводе албанке, тако да је лицемерно критиковати оне критизере супротног пола, кад говориш исто:

пре 1 сат, Smaragdni kamičak рече

Pa treba im žensko za krevet, za kuhinju, bastu/njivu, produžetak loze... ne razmišljaju mnogo o poreklu i tazbini.

Ne bih bila sa Albancem ni da je poslednji na planeti. Prosto ne bih mu verovala, ništa. 

А шта фали задовољењу свих тих потреба, зар то не жели свако, па макар и са Албанком која хоће, јер како ће са Српкињом која неће?

А да не причамо о томе да су Албанци, генетски, више Срби од многих Срба, ако је некоме до тих ствари стало, иако то хришћанима ништа не треба да значи. Не знам да ли знаш, али ни Бог није Србин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...