Jump to content

Зашто су неки мушкарци смотани и потом огорчени са женама?


Препоручена порука

Гледам неке теме и неке постове на овом и још неким форумима и сви кукају како не могу да нађу партнера за везу и потоњи брак. Кукају жене, али мушкарци много више и рекао бих, јадније.

Смотано кад треба да приђе, смотано кад треба да разговара. Смотано, па онда огорчено и кукавно. Кукавче, како ћеш тако огорчен било кога привући?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 158
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

:D

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, Bojan* рече

Naravno, uvek su na slikama lepi i zgodni. Zamisli da je umesto ove lepotice, neka debela, a umesto ovog sa punđom, neki mršav i ružan. Ne bi mogao ni da je podigne. Šta misliš kako je takvim ljudima. Njima je uskraćeno ono što imaju privlačni ljudi kojima je sve na dohvatu ruke. Zato ne treba filozofirati nego se suočiti sa realnošću, manuti citate sa interneta i okrenuti se životu. Razmaženost samo stvara probleme. Juče na Prvoj TV opet prikazali Albanke koje su se udale za Srbe u nekom zabačenom kraju, gde Srpkinje nisu htele. Ponovo su im proradile škole za decu koju su rodile. Život im je više nego težak, ali oni nisu pobegli u virtuelnu realnost, nego se uhvatili u koštac sa životom, zajedno.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Мирослав1 рече

Богомислићу што се толико секираш за њих? Јел уделиш неки савет?

Не бих знао, само уочавам тренд који ни мало није добар.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нешто размишљам у светлу духовне литературе коју сам читао и мислим да је свим побројаним проблемима узрок један, а то је страст.

Када ти мушкарци не би жену гледали са развратним и похотним мислима, него као потенцијалну супругу и мајку своје будуће деце, да би јој мирног ума и воздигнутог духа пришли и да би били неупоредиво успешнији него овако као загорели паћеници.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Znači, to potezanje Albanki već postaje jadno. Šta biste hteli? Civilizacijski nivo Šiptara sa Kosova...Albaniju...aman. Ne mogu da se snađu pa nama k.....-vidi kako Albanke. Mislim se boli me uvo za njih...ajde svi plugom da oremo zemlju da pokažemo šta sve možemo da podnesemo...žene u štali da se porađaju, jer pobogu...kako Albanke mogu sve.

Je.... ih Albanke...i šta ih dovlače. Nikad žena ne zaboravlja odakle je došla i gde su joj koreni, ma iz kako zatucanog plemena dolazi...uopšte mi se ne sviđa to masovno dovlačenje.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa treba im žensko za krevet, za kuhinju, bastu/njivu, produžetak loze... ne razmišljaju mnogo o poreklu i tazbini.

Ne bih bila sa Albancem ni da je poslednji na planeti. Prosto ne bih mu verovala, ništa. 

Sorry za offtopic.

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, Богомислић рече

Prvoj TV opet prikazali Albanke koje su se udale za Srbe u nekom zabačenom kraju, gde Srpkinje nisu htele

Pa ti kupi jednu, pravite decu kad ti se Srpkinje ne sviđaju.

Albanka za poneti...ne treba kesa, hvala.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Smaragdni kamičak рече

Ne bih bila sa Albancem ni da je poslednji na planeti. Prosto ne bih mu verovala, ništa.

Ma koji će ti bre to u životu. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...