Jump to content

Прогон Српске Православне Цркве у Црној Гори од стране конвертита

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 2.6k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Позвали на скуп против литије, НИКО се није појавио

Веома је битно да нас буде што више и немојте заборавити да понесета заставе, писало је у поруци

Фото: Фејсбук

Иако су путем друштвених мрежа слали "хитно обавештење" за комите и све "храбре Црногорце" најављујући масован скуп у 15 "ура" код цркве у Кочанима, никшићком приградском насељу,, одакле су намеравали поћи кроз како исткнуше - "вазда слободарски Никшић", на Тргу слободе у том граду није виђен ни један комита! Очигледно да је скуп "пукао" чим се најавио.

- Веома је битно да нас буде што више и немојте заборавити да понесета заставе! Што више застава и наравно гаеутуша!!! Све за ЦГ, ЦГ низашта! За право, част и коначну слободу ЦГ! - писало је у поруци.
У Никшићу - граду у ком је рођен председник Црне Горе Мило Ђукановић, у молитвеним литијама са иконама и свећама у рукама у знак протеста усвојеном Закону о слободи вероисповести сабира се на десетине хиљада грађана. Из месног центра Видрован кренуло је више од хиљаду људи, који ће се придружти десетинама хиљада Никшићана, након молебана у Саборном храму Светог Василија Острошког Чудотворца.

kontramiting-(1).jpg

trg.jpg

Празан трг у Никшићу

 

WWW.NOVOSTI.RS

Веома је битно да нас буде што више и немојте заборавити да понесета заставе, писало је у поруци

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мислим да заиста нема смисла да се надгорњавате више. Ко је шта рекао, или није, ко је какав...... Ова тема то не заслужује. Ове литије, сав овај пробуђени народ је Божије чудо које ће сачувати Цркву. Због тога, маните се имена и појединаца, од њих ништа не зависи.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Evo kako situaciju vide oni koji su bezuspesno pokusali i dalje pokusavaju da podele nasu SPC - dok Vartolomej javno govori jedno, pojedini klirici otkrivaju njihove prave namere!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Ćiriličar Свака част!

Мени се много допада ово буђење нациналне свестиу нашем народу, да се не стидимо себе, већ да будемо поносни. Имамо, хвала Богу, чиме да се поносимо.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

WWW.NOVOSTI.RS

Veoma je bitno da nas bude što više i nemojte zaboraviti da poneseta zastave, pisalo je u poruci

  :))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Pontifex Emeritus рече

Не знам зашто ме ово подсети на Каинове речи- Зар сам ја чувар брата свога?

Подсетило те јер не знаш Писмо и учитаваш ми своје фантазије.

Ја нисам убио Зорана а могао бих симболично да му чиним нешто слично када бих га чешкао по ушима за све што пише. Али Зоран одлично зна са чим се из његовог телошког-црквеног-политичког опуса ја слажем, не слажем или делимично слажем, и зашто.

Али заборавио сам да теби напишем о томе извештај у три примерка. Извини.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

BORBA.ME

Sveštenik Branko Tapušković, čiji je sin Luka uhapšen u subotu veče na Zlatici, kada je policija intervenisala radi ukljanjanja murala trobojke, saopštio je da je policija danas pretresala...

 

Јел'  ово нормално?

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...