Jump to content

Прогон Српске Православне Цркве у Црној Гори од стране конвертита

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 8 часа, Тихон рече

@Zoran Đurović 

Шта је ово? Епископ Иринеј против владике Буловића?

Мислим да ће их Владика тужити. Ово су будале, али се не уразуме док их не лупиш по џепу. Тотално су измислили инфо. Нажалост, суд често даје симболичке казне, тако да је Иринеј добио на суду Б92 и не знам кога, али су казне биле смешне. Зато и ови ситни пси се кураже. Ово ни пас с маслом не би појео, јер није ни речник Буловићев, а камо ли да је написао! Суд ће истерати на чистац налогодавце оваквог смећа. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.6k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 4 часа, RYLAH рече

Изгледа да опет користиш речи које не разумеш баш у потпуности, јер не да пишеш апологије, него пљујеш по Фанару откако више ниси код њих. 

Знам да си јајара па посматраш из себе. Писао сам против Фанара најмање пола године пре него што су ми дали канонски отпуст. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

VIDOVDAN.ORG

Портал Еспресо објавио је 25.01.2020. текст по насловом: SMENE NA BOGOSLOVSKOM FAKULTETU OBRAČUN SA NEISTOMIŠLJENICIMA...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, Zoran Đurović рече

Мислим да ће их Владика тужити. Ово су будале, али се не уразуме док их не лупиш по џепу. Тотално су измислили инфо. Нажалост, суд често даје симболичке казне, тако да је Иринеј добио на суду Б92 и не знам кога, али су казне биле смешне. Зато и ови ситни пси се кураже. Ово ни пас с маслом не би појео, јер није ни речник Буловићев, а камо ли да је написао! Суд ће истерати на чистац налогодавце оваквог смећа. 

Изгледа да су грешком написали да је владика Иринеј рекао.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, RYLAH рече

Изгледа да опет користиш речи које не разумеш баш у потпуности, јер не да пишеш апологије, него пљујеш по Фанару откако више ниси код њих. 

Овде видим твоју злонамерност пошто је човек писао месецима против неканонских потеза патр. Вартоломеја док је био њихов клирик. Једино ако си забораван.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

VIDOVDAN.ORG

Када је наш Патријарх, на свој начин, претходних година указивао на...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Поставих овога кир Саву као Архиепископа свим земљама српским и поморским.
(Манојло I, васељенски патријарх)

inbound4244336753761543776.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Zoran Đurović рече

Знам да си јајара па посматраш из себе. Писао сам против Фанара најмање пола године пре него што су ми дали канонски отпуст. 

Знао сам да не знаш шта значи апологија.

VELIKIRECNIK.COM

Kakvo je značenje reči apologija? Pojam apologija označava odbranu...

 

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Жика рече

Овде видим твоју злонамерност пошто је човек писао месецима против неканонских потеза патр. Вартоломеја док је био њихов клирик. Једино ако си забораван.

Једино ако ни ти, као ни он, не знаш шта значи апологија. 

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...