Jump to content

Путин сменио Медведева и владу РФ - има ли Русија "дубоку државу"?

Оцени ову тему


Ćiriličar

Препоручена порука

Ево ти ВТБ банка, Сбербанк узима више....узмеш рецимо 1 500 000 рубаља (21 000 евра)...пази курве, одредили ти месечну рату 25 600 и ставили камату 10 %.

Ајде рачунамо 84 месеца, пута 25 600, једнако 2 150 000 рубаља. Дакле узмеш 20 000 евра, вратиш 30 000 евра :)

Та камата "од" (од толико нико не зна до колико) ти је мудро укалкулисана. Ако узмеш дана 20 000 евра, и вратиш их за 5 минута, плаћаш ТУ камату од 10 %, а како који месец иде камата расте.

Ако ти се исплати узети кредит на један дан и платити 2000 евра на 20 000 онда узми.

Дакле, реална камата на суму од 1 500 000 је скоро 40% на 7 година!!!

FireShot Capture 097 - Кредит наличными в ВТБ_ до 5 000 000 рублей. Онлайн заявка на кредит_ - www.vtb.ru.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Ćiriličar рече

Ево ти ВТБ банка, Сбербанк узима више....узмеш рецимо 1 500 000 рубаља (21 000 евра)...пази курве, одредили ти месечну рату 25 600 и ставили камату 10 %.

Ајде рачунамо 84 месеца, пута 25 600, једнако 2 150 000 рубаља. Дакле узмеш 20 000 евра, вратиш 30 000 евра :)

Та камата "од" (од толико нико не зна до колико) ти је мудро укалкулисана. Ако узмеш дана 20 000 евра, и вратиш их за 5 минута, плаћаш ТУ камату од 10 %, а како који месец иде камата расте.

Ако ти се исплати узети кредит на један дан и платити 2000 евра на 20 000 онда узми.

Дакле, реална камата на суму од 1 500 000 је скоро 40% на 7 година!!!

FireShot Capture 097 - Кредит наличными в ВТБ_ до 5 000 000 рублей. Онлайн заявка на кредит_ - www.vtb.ru.png

није 20% и то је ако немаш деце.. Овде је камата од 4.9% ако већ имаш двоје деце. ово је са ТКБбанке:

WWW.TKBBANK.RU

Транскапиталбанк

 

Snimak ekrana (12).png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Алфа Банк, један од најбогатијих Руса, приватна банка, и једна од највећих банака...хипоткарни кредити.

Дакле мало мање од 100 000 евра, 6 700 000 рубаља, на 10 година, пише тамо 9% камата.

Рачунамо 120 месеци, пута 85  470 рубаља (ужас, рата 1250 месечно) добијемо 10 250 000 рубаља.

Дакле узео си испод 100 000 евра а враћаш им 150 000 евра

И овде је камата скоро 50%

Сбербанк је исти и гори можда.

FireShot Capture 098 - Ипотека, взять и получить ипотечный кредит на выгодных условиях в бан_ - alfabank.ru.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Аристарх  :))

Не буди дете....дигитрон, кад ти избаце рату помножи. То су лажне камате, пише лепо "ОД", и временски су везане...узми 100 000 и врати им СУТРА одмах и биће т акамата...капираш фору?

То везе нема враћаш главницу и још 50%

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Ćiriličar рече

Та камата "од" (од толико нико не зна до колико) ти је мудро укалкулисана. Ако узмеш дана 20 000 евра, и вратиш их за 5 минута, плаћаш ТУ камату од 10 %, а како који месец иде камата расте.

Ако ти се исплати узети кредит на један дан и платити 2000 евра на 20 000 онда узми.

Дакле, реална камата на суму од 1 500 000 је скоро 40% на 7 година!!!

Не разумем се превише у кредите јер их никад нисам узео. Ја сам се на стипендију школовао и радио поред ако ми хвали који динар. Да ми треба да се селим негде, па морам тамо да купим некретнину, онда би то била друга прича и вероватно би се разумео:).

Али ако узмеш кредит, онда прво плаћеш камату на главницу. А уколико хоћеш цео кредит да исплатиш одма, тада ти бришу камату из рачунице.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Аристарх рече

Какви кандидат Березовског победио? он је водио кампање против Путина из Британије и изнео Богатство ненормално чим је путин сео на власт и вратио државу народу. Британци нису хтели никад да га изруче на Руски суд!

_110522908_puandme-reuters.jpg

Putin je bio kandidati Berezovskog i nametnut je Jeljcinu iako su ćerka i zet i ostatak familije imali drugog kandidata. 

пре 14 минута, Аристарх рече

Не разумем се у то. Све ми алудира на вечни рат и насилну експанзију Ислама према Хришћанима и свим верама. Док се не деси неки "исламски екуменизам" па се можда Шити и Сунити не уједине и реше те неспоразуме, што би довело до одвајања "џамије од државе".

Pritisak prirodnog priraštaja islama ubrazno počinje da pada.Pre će se ujeidniti katolici i pravoslavci

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Аристарх  Па ни ја, не дај боже робије.

Ја сам се удо, има ми жена стан...од два зла иазбрао мање :))

Причам ти роде зашто Русија не може да мрдне!

Сбербанк има 94 милион аклијената. Ало само у Русији скоро 100 милиона клијената, ок, банковних рачуна, неко има по 5. А улажу паре у хрватски Агрокор (причамо о милијардама еура) а неће овде да инвестирају. Пара има колико оћеш, али су оне у рукама епите која се оформила кад је пљачкана Русија и приватизовано...е сад, они ти држе финасије, банке....и зеленаше народ свој!

Нико не може да инвестира на тим основама...не може мали бизнис да покрене камоли нешто јаче. Само картели гражевине и онда подераше народ...е тој епити Медведев држи леђа!!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Ćiriličar рече

@Аристарх  Па ни ја, не дај боже робије.

Ја сам се удо, има ми жена стан...од два зла иазбрао мање :))

Причам ти роде зашто Русија не може да мрдне!

Сбербанк има 94 милион аклијената. Ало само у Русији скоро 100 милиона клијената, ок, банковних рачуна, неко има по 5. А улажу паре у хрватски Агрокор (причамо о милијардама еура) а неће овде да инвестирају. Пара има колико оћеш, али су оне у рукама епите која се оформила кад је пљачкана Русија и приватизовано...е сад, они ти држе финасије, банке....и зеленаше народ свој!

Нико не може да инвестира на тим основама...не може мали бизнис да покрене камоли нешто јаче. Само картели гражевине и онда подераше народ...е тој епити Медведев држи леђа!!!

Ћириле паре су оружје,опоасно оружје.и Русија га нема довољно.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Ćiriličar рече

@Аристарх  :))

Не буди дете....дигитрон, кад ти избаце рату помножи. То су лажне камате, пише лепо "ОД", и временски су везане...узми 100 000 и врати им СУТРА одмах и биће т акамата...капираш фору?

То везе нема враћаш главницу и још 50%

Разумем да ће бити камата, за ту годину, са осталим таксама и трошковима...

Годишња камата се рачуна, са периодом који ти је омогућен да бираш. дали 5 или 25 година. Ако ти је камата 100% на 25 година, а ти рентом стана покриваш ту рату, онда ти ништа не плаћеш, се можда неки месец ако је некретнина без подстанара (теоретски гледано то је твоје за 20 година):coolio:. А ако ти користиш тај објекат и ништа ти не доприноси, па одлучиш да пре времена отплатиш цео дуг. Камата се рачуна по годишњем нивоу до те године са главницом.

пре 17 минута, Ćiriličar рече

Алфа Банк, један од најбогатијих Руса, приватна банка, и једна од највећих банака...хипоткарни кредити.

Дакле мало мање од 100 000 евра, 6 700 000 рубаља, на 10 година, пише тамо 9% камата.

Рачунамо 120 месеци, пута 85  470 рубаља (ужас, рата 1250 месечно) добијемо 10 250 000 рубаља.

Дакле узео си испод 100 000 евра а враћаш им 150 000 евра

И овде је камата скоро 50%

Сбербанк је исти и гори можда.

FireShot Capture 098 - Ипотека, взять и получить ипотечный кредит на выгодных условиях в бан_ - alfabank.ru.png

Ми се нисмо разумели по питању годишње камате и збирне за све године колико кредит траје... .Прихватљиво ми је то, јер ако добро одабереш локацију где ће цена да расте, ти увек можеш да продаш некретнину, вратиш улагање и извучеш неки новац преко. Али такође има и некретнина које се продају испод цене, па та камата са главницом, не достигне њихову тржишну вредност, чак и Банке продају некретнине које су одузели у Русију за новац који је једнак остатку дуга који неко није могао да исплати. То имаш на лицитације сваки месец се објављује колко сам информисан

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Миле Бајшев рече

Putin je bio kandidati Berezovskog i nametnut je Jeljcinu iako su ćerka i zet i ostatak familije imali drugog kandidata. 

 

А брате, Путин је био ФСБ, ја верујем да је ФСБ извшио смену гарнитуре, лепо и тихо. Иначе би Јељцин летео из Русије не Березовски. Где си ти чуо да је Путин човек од Березовског? ја то први пут чујем

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Миле Бајшев рече

Pritisak prirodnog priraštaja islama ubrazno počinje da pada.Pre će se ujeidniti katolici i pravoslavci

можда, не пратим довољно та кретања... Али рецимо данас су муслимани надбројали Србе и Хрвате заједно у БиХ и то поред равномерне миграције. А у Египат данас има преко 101 милион становника, а 70-их година су имали око 30 милиона. Тамо су данас муслимани већина први пут почевши од прошлог века, са чак 90% становника исламске вероисповести колико имају данас

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Аристарх рече
 

А брате, Путин је био ФСБ, ја верујем да је ФСБ извшио смену гарнитуре, лепо и тихо. Иначе би Јељцин летео из Русије не Березовски. Где си ти чуо да је Путин човек од Березовског? ја то први пут чујем

Тад се питао Јељцин и круг око њега а најутицајнији је био Березовски,имате погрешну слику о Русији тог доба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 48 минута, Миле Бајшев рече

Ćirilew, nije Jeljcin ničem bio uslovljne, rešio je da ide, porpodica je imala jednog kandidata za naslednika ,Berezovski drugog ,pobedio je kandidat Berezovskog. I to je to.

Зар мислиш да се у Русији 90тих када је наступила пљачка столећа дешавало ишта без људи из служби?

Путин је човек из патриотских кругова КГБа. Група људи се сатала и спаслила земљу од распада и колапса. И сапсили су је....чудо су урадили за 2 деценије. Неко Црну Гору не може да дигне, а они су диигли Русију...ја се пола деценије чуда не могу начудити у Москви. Кад нас булевар кад асфалтирају пола године пишу таблоиси...овде је метропола од 20 милиона сва нова, блиста...

Треба то урадити...не разумете ви руску душу...ни ону чивутски, ни аптриотску а ни ону безбожну...њу највише знамо јер смо исти по том питању...Путин је државник, гледа да свако нађе себе, и комунисти, и Муслимани и хришћан....сада ће ставити тачку на "и" и покушати институционализовати Русију, да када оде не може нико да је развали.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Ćiriličar рече

Зар мислиш да се у Русији 90тих када је наступила пљачка столећа дешавало ишта без људи из служби?

Путин је човек из патриотских кругова КГБа. Група људи се сатала и спаслила земљу од распада и колапса. И сапсили су је....чудо су урадили за 2 деценије. Неко Црну Гору не може да дигне, а они су диигли Русију...ја се пола деценије чуда не могу начудити у Москви. Кад нас булевар кад асфалтирају пола године пишу таблоиси...овде је метропола од 20 милиона сва нова, блиста...

Треба то урадити...не разумете ви руску душу...ни ону чивутски, ни аптриотску а ни ону безбожну...њу највише знамо јер смо исти по том питању...Путин је државник, гледа да свако нађе себе, и комунисти, и Муслимани и хришћан....сада ће ставити тачку на "и" и покушати институционализовати Русију, да када оде не може нико да је развали.

 

Ћириле ја никад не причам шта мислим брате.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Миле Бајшев рече

Ћириле ја никад не причам шта мислим брате.

дал зато што се водиш старом Руском пословицом "не верујте лако у све што чујете, нити у пола онога што видите":945729:.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...