Jump to content

Човеку се појављује крст на челу о великим црквеним празницима

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ових дана се на медијима и штампаним и електронским појављује човек коме се појављује крст на челу. Мислио сам да је нека глупост, али више нисам сигуран тј. променио сам мишљење за 180 степени. Шта ви мислите

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Некако ми се не чини да је превара, а ако није превара шта Бог жели да нам поручи. Да посрами мудрост мудрих. Овај наш човек скоро нецрквен, обичан човек, а преко њега такав дар. Мудри свет, цинични Марић или онај Сарапа гледају и мисле да је преварант, јел се само са таквим и друже, а овај простодушни ветеринар само се пита зашто баш ја.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 часа, Рисбо рече

Некако ми се не чини да је превара, а ако није превара шта Бог жели да нам поручи. Да посрами мудрост мудрих. Овај наш човек скоро нецрквен, обичан човек, а преко њега такав дар. Мудри свет, цинични Марић или онај Сарапа гледају и мисле да је преварант, јел се само са таквим и друже, а овај простодушни ветеринар само се пита зашто баш ја.

Slusaj, Maric mu je dao najbolji savet.

"Sto ne odes na S.Goru" 

Znaci treba da ode tamo i da bude tih dana kada se javlja krst da oni to isprate.

Ako gore nema "strucnjaka" za tako nesto a gde ih ima?

Ja ne bih verovao u to dok ne bih dobio potvrdu sa S.Gore.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 часа, Рисбо рече

Некако ми се не чини да је превара, а ако није превара шта Бог жели да нам поручи. Да посрами мудрост мудрих. Овај наш човек скоро нецрквен, обичан човек, а преко њега такав дар. Мудри свет, цинични Марић или онај Сарапа гледају и мисле да је преварант, јел се само са таквим и друже, а овај простодушни ветеринар само се пита зашто баш ја.

Naravno da je prevara. 

Ne treba da ide na Sv.Goru, treba da dopusti bilo kome da malo pogleda izbliza i utvrdi o kakvoj "rani" se radi. Samo što mislim da to zapravo nikome ne bi dozvolio. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Naravno da je prevara. 
Ne treba da ide na Sv.Goru, treba da dopusti bilo kome da malo pogleda izbliza i utvrdi o kakvoj "rani" se radi. Samo što mislim da to zapravo nikome ne bi dozvolio. 
Nisam siguran. Praticu ovu pricu. Trebalo bi, po prici da je krst sada nestao i da ce se pojaviti pred Bogojavljenje. Ovo je interesantno za medije i verovatno ce ispratiti celu pricu. Misli obicno sam skeptic, ali mi se cini sve veoma uverljivo mada prevaranti znaju biti uverljivi.

Послато са SM-A530W користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nadjoh nesta slicno se desavalo i ovom Italijanu. Znam za taj fenomen kod rimokatolika tzv. stigme i znam da se u pravoslavnoj literaturi to tumaci kao prelest, ali sada sam misljenja da ne mora to da bude prelest, kao sto mislim da u ovom slucaju nije, tj nije ni prelest ni prevara.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Flojd Ne mora da ide do Svete Gore. Kao da mi ovde nemamo razboritih svestenika, vernika i ljudi od integriteta. Mada sta god ko kaze uvek ce biti dvoumljenja. Za sva cuda Bozija uvek neko kaze prevara, a drugi veruju. To vazi i za prevare. Kako ta kazaljka u nasim srcima i umovima odlucuje je uvek misterija. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Рисбо рече

@Flojd Ne mora da ide do Svete Gore. Kao da mi ovde nemamo razboritih svestenika, vernika i ljudi od integriteta. Mada sta god ko kaze uvek ce biti dvoumljenja. Za sva cuda Bozija uvek neko kaze prevara, a drugi veruju. To vazi i za prevare. Kako ta kazaljka u nasim srcima i umovima odlucuje je uvek misterija. 

Ipak je S. Gora nesto drugo. Tamo je sve drugacije i tamo padaju maske, i tamo su sve tajne saznane.

Treba otici tamo.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Flojd рече

Ipak je S. Gora nesto drugo. Tamo je sve drugacije i tamo padaju maske, i tamo su sve tajne saznane.

Treba otici tamo.

Престао сам да идеализујем било које место. Поштујем и Свету Гору и монахе и патријархе и свештенике, али су и они људи са свим манама и врлинама. И ето баш имам осећај, да Бог изабира мале да посрами велике. Овај дар се даде наизглед обичном човеку, у обичном месту, са обичним занимањем. А ови велики очи ваде један другом око превласти (спамујем своју тему). Јаче је примити страшну Христову тајну, а овај човек ради то на препоруку манастирског игумана, куји му лепо рече да ако је од злога само ће се повући. Свако добро.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.SRBIJADANAS.COM

Ipak je paprika?. Najnovije vesti iz Srbije - Online vesti, novosti Srbija Danas.

Evo u ovom clanku je slika od danas gde se vidi da krst polako nestaje bas kako je i Nenad tvrdio, da se pojavi pre Bozica, Bogojavljenja, Vaskrsa da traje oko sedam dana kada nestaje bez traga i oziljka. Naravno u ovom primitivnom clanku se pominje Vasilije Veliki!? Novinari su dno dna. Cito sam komentare sa Kurira, toliko povrsnosti i zlonamernosti da me samo jos vise utvrdjuje da je rec o Bozijoj milosti, a ne prevari ili prelesti.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево најновије. Чекам емисију.

WWW.PRVA.RS

Posle 12 dana opet se ukazao krst! Opet na istom mestu! Na čelu Nenada Paunovića. Baš kada je i najavio da će se dogoditi za -Bogojavljenje...

Интересује ме има ли неки брат или сестра из Панчева, из прве руке да потврди или демантује ово што се дешава Ненаду. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...