Jump to content

Препоручена порука

Управо сада, grigorije22 рече

Ironija života bi bila da se ovi viralni pravednici što morališu šta je bludno ili ne nađu sa leve strane u dan suda. 

Ti bi se silno radovao. Moralisu i svetitelji i pisu jasno sta je greh sta nije , ti bi i njih da vidis sa leve strane ocigledno. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Jovana0910 рече

Ti bi se silno radovao. Moralisu i svetitelji i pisu jasno sta je greh sta nije , ti bi i njih da vidis sa leve strane ocigledno. 

Ne morališu. Sveti nikada nisu bili moralisti. Morališu sektaši tipa Miroljub Petrović. 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Vladan :::. рече

Има бре и он душу, и жену, нека га до недеље ;) 

 

pa eto kazes da je dovoljno jednom dnevno, sad okreces da je mnogo, haha, 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, grigorije22 рече

Ironija života bi bila da se ovi viralni pravednici što morališu šta je bludno ili ne nađu sa leve strane u dan suda. 

daj bre Griso malo relaks,.... :pecanje:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Jovana0910 рече

Naravno da sveti pisu o moralu i grehu ali tebi smetaju moralne propovedi.

Mala sjaši. Dosadna si i glupa. Sigurno jedna od onih klinki koje samo znaju da bulje u telefon. 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Bokisd рече

ko jel ja... :D

Ne znam za tebe, ako misliš da seks treba izbjegavati i u posne dane i onda se uklapati u ostatak nakon ženskih ciklusa, umora, nepredviđeih situacija, obaveza oko posla djece itd...onda da. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Jovana0910 рече

Savet duhovnika je uvek dobrodosao, i dobro je da bracni par ima istog duhovnika. Svako nek radi po savetu i po svojim slabostima tj svom dogovoru. Za onoga za koga sreda petak i nedelja nisu svetinja, njegova stvar...Naravno da stvari nisu bukvalne i da je intima svakog coveka njegova stvar ali ipak su se neki svetitelji i time bavili da bi pojasnili neke stvari i pomogli ljudima. 

И онда му кажеш да је Шарлатан који карикира:smeh1:. Видиш да нико не програмира, то се само деси као по Христовим речима које парафразирам "само је Богу Оцу познато време неког дешавања". Мора да буде спонтаности ту!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Justin Waters рече

Ne znam za tebe, ako misliš da seks treba izbjegavati i u posne dane i onda se uklapati u ostatak nakon ženskih ciklusa, umora, nepredviđeih situacija, obaveza oko posla djece itd...onda da. 

Po meni bilo bi dobro i pozeljno spojiti post i molitvu sa sudrzavanjem,.... ali, opet po dogovoru izmedju supruznika ili opet po dogovoru ako imaju nekog zaista dobrog duhovnika (sto je tesko pronaci)...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Gde sam ja napisala rec sarlatan, nemoj lagati kao sto si lagao i da je David ubio svog sina.

Karikira i te kako ! pogledaj koliko dana po njemu godisnje sme , jel to spontanost ??? a sa druge strane moraju postojati i neka pravila neke norme, kojih se neko pridrzava da ne bi sve bilo preterano . Mera je bitna i kljucna u svemu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...