Jump to content

Препоручена порука

Управо сада, Jovana0910 рече

Vredjanjem mene da sam frigidna ili nisam frigidna ne znam zaista kakvu satisfakciju dobijas, vrlo je nekulturno. 

Ја нисам ни регао да си фригидна, чак мислим да си далеко од тога, а не знам зашто је "не бити фригидан" за тебе увреда јер је фригидност болест, ваљда је добро када неко није болестан.

Иначе ја подржавам и ону твоју математику, иако је баш не разумем, али нема везе, ако је жена задовољна шта сад ту да цепидлачимо...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Jovana0910 рече

Iskreno se nasmejah, ali ipak dan se racuna da pocinje posle ponoci , tako da imas pon, utorak do ponoci, sredu posle ponoci, cetvrtak, petak posle ponoci, subotu do po -podne, i nedelju posle 12 , pa izracunaj koliko je to puta u nedelji, 7 ! Tako da ovaj njegov kalendarcic je suplja prica. Sto se postova tice i u tu sam cula da je jedino uzdrzavanje celu nedelju pred pricesce kad odluce da se priceste a ne ceo post. Tako da je mnoooogo vise dana za "hvatanje " nego sto ovaj Zoran pise tj . karikira stvari !

Морао би закон о раду да се прилагоди томе, за разлику од нерадне недеље, ово се ниакда није помињало у Хришћанској историји!

дечије размишљање би побило теорију, јер ако неко стално бежи временској зони у правцу сунца са неким бродом који има соларни погон и аутопилота. Онда нема тога правила о календару јер такав човек никада ноћ неће видет, нити нови дан.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Аристарх рече

Морао би закон о раду да се прилагоди томе, за разлику од нерадне недеље, ово се ниакда није помињало у Хришћанској историји!

дечије размишљање би побило теорију, јер ако неко стално бежи временској зони у правцу сунца са неким бродом који има соларни погон и аутопилота. Онда нема тога правила о календару јер такав човек никада ноћ неће видет, нити нови дан.

ili ako se desi u Boeing 747 let New Your Belgrade

pa moraju da stanu negde iznad Atlantika

 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Драшко рече

Jovanice, ne ljuti se, verovatno si greskom napisala da je rezultat 7!

pogledaj svoj post :)

 

Draskic pa pogledaj moj post i saberi evo napisacu broj ispred svakog dana koji sam navela ako da imas 1.pon, 2.utorak do ponoci, 3.sredu posle ponoci, 4 cetvrtak,

5 petak posle ponoci, 6 subotu do po -podne, i 7. nedelju posle ponoci , pa izracunaj koliko je to puta u nedelji,7.

NIje greska nego ti shvatas kako ti shvatas na svoj nacin ja na svoj. 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Vladan :::. рече

Па да, али уз дуг иду и камате и онда ето... зато после @Bokisd помиње неки неконтролисани секс... Хаос...

 

malo sale, relaks :suncanje:.... ma Vlado, kada je keks onda je tesko da se nesto kontrolise :D  .... treba kontrolisati suzdrzanje u proseku po danima...:smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Jovana0910 рече

Draskic pa pogledaj moj post i saberi evo napisacu broj ispred svakog dana koji sam navela ako da imas 1.pon, 2.utorak do ponoci, 3.sredu posle ponoci, 4 cetvrtak,

5 petak posle ponoci, 6 subotu do po -podne, i 7. nedelju posle ponoci , pa izracunaj koliko je to puta u nedelji,7.

NIje greska nego ti shvatas kako ti shvatas na svoj nacin ja na svoj. 

Dobro izvinjavam se Jovana

Nemoj se ljutit na Vladana

On je fin momak i ima dobro srce

Malo se grejemo na ovim temama i tako....

lepa ti je slika sa Dunava :)

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Bokisd рече

Malo matematike 105078946_55.gif.4fbb152d1ab70361384ddeae8c7bf800.gif.... 365 dana od toga 280 dana u postu,.... ostaje oko 85 za keks - to je keks u proseku na svaka 4 dana, sta ces vise....:smeh1: ... 

Боки брате па ми смо људи нисмо машине... Одбијеш циклусе па умор па друштвени живот па стрес па расправе па обавезе око деце па кућне послове па читање вести па куцање на форуму... оде у манастир...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Vladan :::. рече

Ја нисам ни регао да си фригидна, чак мислим да си далеко од тога, а не знам зашто је "не бити фригидан" за тебе увреда јер је фригидност болест, ваљда је добро када неко није болестан.

Иначе ја подржавам и ону твоју математику, иако је баш не разумем, али нема везе, ако је жена задовољна шта сад ту да цепидлачимо...

 

Ne vidim poentu u ocenjivanju nekog sa foruma koga ne poznajes da li je frigidan ili nije, mislim da je vise nego glupo. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Jovana0910 рече

Iskreno se nasmejah, ali ipak dan se racuna da pocinje posle ponoci , tako da imas pon, utorak do ponoci, sredu posle ponoci, cetvrtak, petak posle ponoci, subotu do po -podne, i nedelju posle 12 , pa izracunaj koliko je to puta u nedelji, 7 ! Tako da ovaj njegov kalendarcic je suplja prica. Sto se postova tice i u tu sam cula da je jedino uzdrzavanje celu nedelju pred pricesce kad odluce da se priceste a ne ceo post. Tako da je mnoooogo vise dana za "hvatanje " nego sto ovaj Zoran pise tj . karikira stvari !

a cekaj sad, ako imam odnos u utorak u 20.00 a muz ne moze da zavrsi do 24.00 jel treba da gledam u sat tokom odnosa i da mu kazem stani sad, nastavicemo u sredu posle 24.00???!!! i kojem se to muskarcu dize po komandi kazi mi molim te??!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Jovana0910 рече

Ne vidim poentu u ocenjivanju nekog sa foruma koga ne poznajes da li je frigidan ili nije, mislim da je vise nego glupo. 

Ма пуШти ти мене, ја умем да будем и глупљи. Него само се ти држи оне твоје седмодневне математике. Имаш лепо 7*7*7 и то ти је таман цела година. Супер! :) 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Sofija_ рече

a cekaj sad, ako imam odnos u utorak u 20.00 a muz ne moze da zavrsi do 24.00 jel treba da gledam u sat tokom odnosa i da mu kazem stani sad, nastavicemo u sredu posle 24.00???!!! i kojem se to muskarcu dize po komandi kazi mi molim te??!!

Bravo za odgovor!

Samo bez spontanosti ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Vladan :::. рече

Боки брате па ми смо људи нисмо машине... Одбијеш циклусе па умор па друштвени живот па стрес па расправе па обавезе око деце па кућне послове па читање вести па куцање на форуму... оде у манастир...

Neki jesu mašine, ne mogu drugačije razmišljati osim kao da su programirani. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А које временске зоне долазе у обзир? Је л' мора CET ил може и GMT, PST, EST?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Sofija_ рече

po komandi

komande

resize

go to

enter

 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...