Jump to content

Препоручена порука

Moje poštovanje svim članovima foruma, kao i sveštenim licima :)

Radim u produkciji BALKAN INFO televizije. Došli smo do zaključka da je srpskom narodu neophodno da se više i dalje čuje reč sveštenog lica. Da se više priča o Pravoslavlju. Verovatno mnogi od vas prate kanal i znate koliko su emisije gledane...

Ovim putem pozivam sveštena lica da mi se jave u inboks, kako bi dogovorili gostovanje na BALKAN INFO internet televiziji.

 

Mediji su najbolji način da prava reč dopre do ljudi!  Zato vas zaista od srca molim da mi se javite.

 

Hvala unapred,

 

Jasmina

"Lepota je u oku onog ko gleda, tako nas i Bog vidi s one strane neba." - Marčelo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Debora тешко да ће неки свештеник да се јави, јер свештеници да би гостовали у некој телњвизијској емисији морају да имају благослов Епископа. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Draga Jasminka,

Evo mogu ja da sminem malo da oratimo o aktuelnim temama, Srbi najstariji narod na svetu, Manupilacija ljudima u 21. veku i  o Poslednjim vremenima i tako toj. Nema da se sekirate, nece nista da lazem, sve ima da bide kako dolikuje. :D :D I poezija , normalno.

 

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 45 минута, Поуке.орг инфо рече

@Debora тешко да ће неки свештеник да се јави, јер свештеници да би гостовали у некој телњвизијској емисији морају да имају благослов Епископа. 

Sto me cenzurisete? Kad vec neko ovako nesto objavi treba da se potrudi da izgleda legitimnije, plus ovo deluje kao ponizavanje potencijalnog svestenika time sto treba sam da se prijavi. Valjda je @Debora zaduzenje Balkan Infa da preuzme tu ulogu u nalazenju njima interesantnih gostiju.

Za kraj, zna se da je velika cenzura na Balkan Infu daleko je on od slobodnog medija... Dovoljno je uporediti naslove i emisije od pre par godina i sve ce vam biti jasno. Em sto gledaoce cenzurisete jos i goste cenzurisete. Sportski pozdrav :P

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mislim da nema potrebe da se svaki pokušaj da se uradi nešto dobro i normalno, satanizuje.

On 24.12.2019. at 12:44, Tragalac рече

 plus ovo deluje kao ponizavanje potencijalnog svestenika time sto treba sam da se prijavi. Valjda je @Debora zaduzenje Balkan Infa da preuzme tu ulogu u nalazenju njima interesantnih gostiju.

Upravo tim to i radi. Traži sveštenika koji će mladima preneti znanje i pravu reč :)

 

A na ovo se ne bih osvrtala da je ponižavajuće, zašto je ponižavajuće? Znam da treba blagoslov od episkopije, stoga sam i otvorila ovu temu. Ukoliko neko svešteno lice može da dobije blagoslov, zašto da se ne javi. Radimo dobru stvar.

"Lepota je u oku onog ko gleda, tako nas i Bog vidi s one strane neba." - Marčelo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tragalac, kako god.

 

Krivo mi je što od drveta ne vidite šumu, ali ja Vam tu ne mogu pomoći. Sportski pozdrav i Vama.

"Lepota je u oku onog ko gleda, tako nas i Bog vidi s one strane neba." - Marčelo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Debora Лепо је то ако не фолирате...него пукли сте брате...немате ни по 10 000 прегледа. Сада вас има колико хоћеш, ви, па онај са србин.инфо, па Дмитровић на Рас-у држи причаоницу и остали туце..ко ће вас све одгледати...

Најбоље вам је да позовете Тешу да прича како је у Кини, имаћете бар 200 000 прегледа.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 57 минута, Ćiriličar рече

@Debora Лепо је то ако не фолирате...него пукли сте брате...немате ни по 10 000 прегледа. Сада вас има колико хоћеш, ви, па онај са србин.инфо, па Дмитровић на Рас-у држи причаоницу и остали туце..ко ће вас све одгледати...

Најбоље вам је да позовете Тешу да прича како је у Кини, имаћете бар 200 000 прегледа.

 

ТеФа неће виФе гоФтоФати

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 24.12.2019. at 11:56, Поуке.орг инфо рече

@Debora тешко да ће неки свештеник да се јави, јер свештеници да би гостовали у некој телњвизијској емисији морају да имају благослов Епископа. 

Hvala Vam.

 

Temu možete izbrisati, molim Vas uradite to, nisam očekivala ovoliku dozu malicioznosti..

"Lepota je u oku onog ko gleda, tako nas i Bog vidi s one strane neba." - Marčelo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...