Jump to content

Da li je ovo zaista profil profesora Rodoljuba Kubata, ako nije...

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 44
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 7 минута, Жељко рече

И Поуке су медиј. Разлика између медија и професора је ваљда нешто што и мала деца могу да схвате.

Наравно да нико не брани Кубату да ботује за Ђиласа, али онда тај сукоб на ПБФ треба гледати кроз политичку призму. Онда треба отворено рећи да гејеви и атеисти са БУ и из опозиције преко својих ботова на ПБФ нападају патријарха и Порфирија зато што их виде као људе режима, а не зато што је Порфирије тобоже некоме претио.

Онда је ово предизборна политичка кампања а не сукоб унутар СПЦ фракција.

Ако је тако онда је разумљиво зашто Кубат ретвитује Маринику Тепић Живку Чобану јер је она Ђиласова посланица. Дакле Кубат се слаже са Мариником која је потписала да се у Сребреници догодио геноцид, коју подржава Пацоли, и која ради против српских интереса.

 

То што причаш је чисти СНС “спин”, илити промоција једноумља.

Не занимају ме ставови Маринике о Сребрници, него факти које износи о корумпираној власти. Која је узгред и више “антисрпска” од свих осталих политичких опција, које сте прогласили да су антисрпске. И то не по изјавама, јер су им изјаве “просрпске”, него по делима, “антисрпска”, антиуставна, антидржавна, почев од Бриселског споразума, па до потпуног урушавања државних институција.

Тако да ако тврдиш да је проблем на ПБФ-у предизборна политичка кампања опозиције, онда оптужујеш и Синод и патријарха да воде СНС предизборну кампању. Сам ти то радиш, оваквим ставовима оптужујеш Синод и патријарха, а не професор Кубат, који, као и сви професори, и часни и поштени људи, треба да устану против диктатуре, тираније, једноумља, вучићоумља, уништавања, приватизације државе, које је тренутно актуелно.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Ђорђе Р рече

То што причаш је чисти СНС “спин”, илити промоција једноумља.

Не занимају ме ставови Маринике о Сребрници, него факти које износи о корумпираној власти. Која је узгред и више “антисрпска” од свих осталих политичких опција, које сте прогласили да су антисрпске. И то не по изјавама, јер су им изјаве “просрпске”, него по делима, “антисрпска”, антиуставна, антидржавна, почев од Бриселског споразума, па до потпуног урушавања државних институција.

Тако да ако тврдиш да је проблем на ПБФ-у предизборна политичка кампања опозиције, онда оптужујеш и Синод и патријарха да воде СНС предизборну кампању. Сам ти то радиш, оваквим ставовима оптужујеш Синод и патријарха, а не професор Кубат, који, као и сви професори, и часни и поштени људи, треба да устану против диктатуре, тираније, једноумља, вучићоумља, уништавања, приватизације државе, које је тренутно актуелно.

исто таско сте причалии 2000 да вас не интресује ово и оно и довели дос  и исиапло да лажу ал на скоро униптише не државу енго Отаџбину! е мене интересује, а ти си мањина и бићеш довека мањина ,јербо се народ опаметио ал ти ниси

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Ђорђе Р рече

Сам ти то радиш, оваквим ставовима оптужујеш Синод и патријарха, а не професор Кубат, који, као и сви професори, и часни и поштени људи, треба да устану против диктатуре, тираније, једноумља, вучићоумља, уништавања, приватизације државе, које је тренутно актуелно.

Која ти се животиња више допада: а) грлица, б) фока? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Стаљиново унуче рече

исто таско сте причалии 2000 да вас не интресује ово и оно и довели дос  и исиапло да лажу ал на скоро униптише не државу енго Отаџбину! е мене интересује, а ти си мањина и бићеш довека мањина ,јербо се народ опаметио ал ти ниси

Не знам о чему причаш. Ја сам отерао ДОС, управо због тога што су кренули овим путем. СНС је управо наставила најгору политику ДС-а. Весић, Мали,... то ти је ДОС, то ти СНС. Најбоље речено талог ДОС-а плус талог СРС-а == СНС.

Да се вратим на тему превирања у СПЦ, ја сам на страни легалиста, Синода, патријарха, ал то не значи да је власт, СНС, света крава, што се омаловажавањем критичара режима чини.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 32 минута, Ђорђе Р рече

......Да се вратим на тему превирања у СПЦ, ја сам на страни легалиста, Синода, патријарха, ал то не значи да је власт, СНС, света крава, што се омаловажавањем критичара режима чини.

Yep,.... vrlo fer pozicija,.... (nije sto sam i ja licno i personalno - na vrlo slicnoj pozicione'... :smeh1:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Ђорђе Р рече

Не знам о чему причаш. Ја сам отерао ДОС, управо због тога што су кренули овим путем. СНС је управо наставила најгору политику ДС-а. Весић, Мали,... то ти је ДОС, то ти СНС. Најбоље речено талог ДОС-а плус талог СРС-а == СНС.

Да се вратим на тему превирања у СПЦ, ја сам на страни легалиста, Синода, патријарха, ал то не значи да је власт, СНС, света крава, што се омаловажавањем критичара режима чини.

Ја не причам о твом односу прем Цркви ,него о односу који ис имао 2000. а то што си после видео да си погрешио то те не аболира од претходне грешке.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 23.12.2019. at 22:38, Ćiriličar рече

За Рафаила си омашио...мислим да је отац Рафаило жива енциклопедија Предања; да је један од најобразованијих клирика (!!!) СПЦ; да је велики молитвеник; да иде стазама великих стубова Цркве; да је пун љубави али да је своју мисију усмерио да туче на сујете, гордости и на пошати данашњице....његове проповеди су јака храна многима, али је очигледно да му проповеди нису у колизији са начином живота. Отац Рафаило је, по мени, јдна од изузетности наше помесне Цркве....

 

О грбавом Миланку...

Поред Оца Рафаила, ти близу њега је и Игуман Макарије, ученик блаженопочившег Јустина Савинског. Обојица су изузетни и прави калуђери, на Славу Богу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Стаљиново унуче рече

Ја не причам о твом односу прем Цркви ,него о односу који ис имао 2000. а то што си после видео да си погрешио то те не аболира од претходне грешке.

Не знам зашто мислиш да сам 2000 те погрешио. То што се десило 2000 је нешто најбоље што је могло да се деси. Да није било 2000те још би живели у Југославији, са химном Хеј словени, а границе би нам биле још мање, и нас би било пуно мање. Ја сигурно не бих био становник те Југославије са границама Београдског пашалука, где се слави победа над НАТО пактом.

На жалост, део те надреалности видимо и данас. Све нам “боље” иде, а све више се тражи исељеничка виза и карта одавде у једном правцу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Ђорђе Р рече

Не знам зашто мислиш да сам 2000 те погрешио. То што се десило 2000 је нешто најбоље што је могло да се деси. Да није било 2000те још би живели у Југославији, са химном Хеј словени, а границе би нам биле још мање, и нас би било пуно мање. Ја сигурно не бих био становник те Југославије са границама Београдског пашалука, где се слави победа над НАТО пактом.

На жалост, део те надреалности видимо и данас. Све нам “боље” иде, а све више се тражи исељеничка виза и карта одавде у једном правцу.

eto sve rečeno dosovac bio dosovac osto

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 52 минута, Стаљиново унуче рече

eto sve rečeno dosovac bio dosovac osto

Наравно, ако под досовац подразумеваш анти кпј и анти југословене, анти преваранте, који су сменили лажљиви, криминални режим наследника КПЈ.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2000.god. je SRJ okupirana. Ono sto nisu uspeli '99, uspeli su 5.okt. Koliko god to zvucalo apsurdno. Revolicija 5og oktobra je izvedena uz finansijsku pomoc onih koji su nas '99 bombardovali. Njihovi ljudi su dosli na vlast i sve rasuli i prodali. Za vreme njihove vladavine (citaj: DOSa), sve je rasprodato zapadnoj alijansi. Kosovo je prepusteno potpuno njima tada. Amfilohije i Atanasije su tada cutali kao bubice, jer su dobijali novac od Vlade i imali svog coveka za ministra. Nisu se oglasavali ni po jednom sporazumu koji je potpisan. Kada je 2012. dosao na vlast SNS sa Vucicem i ukinuo im sve te benificije i ministarsvo (preko koga se nakrao ko je stigao) onda je on postao izdajnik, a ovi pre toga nisu bili. Koliko god Vucic i kompanija bili lopurde, ne mogu biti veci od ovih pre. Jer su oni od pre i sada opet dosli do fotelja isti oni iz 2000te. Milosevic ce prosijati za 20godina i tek tada ce se shvatiti ko je bio (naravno nije bio bez gresaka, ali to je ponajvise uticaj ljudi oko njega koji su se samo koristili - paralela je ista sa onima koji su nekada velicali Irineja backog, a sada ga pljuju).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Ђорђе Р рече

Наравно, ако под досовац подразумеваш анти кпј и анти југословене, анти преваранте, који су сменили лажљиви, криминални режим наследника КПЈ.

Podrazumevam slugu okupatora,ili jedinku obolelu od stokholmskog sindroma.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Стаљиново унуче рече

jedinku obolelu od stokholmskog sindroma

А од кога синдрома је оболела јединка која је слуга вештог политиканта Слободана Милошевића и која прати све његове квази-националне вратоломије? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 25.12.2019. at 17:18, Ђорђе Р рече

треба да устану против диктатуре, тираније, једноумља, вучићоумља, уништавања, приватизације државе, које је тренутно актуелно.

Не знам колико те Ђилас плаћа за ово ботовање али ако радиш за џаба онда си будала.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...