Jump to content

ALARMANTNO, POČELO UBIJANJE? Ubijen Mišakov gost koji je govorio o masovnoj manipulaciji čovječanstva!

Оцени ову тему


kopitar

Препоручена порука

WWW.NOVI-SVJETSKI-POREDAK.COM

Padaju glave zbog istine? Otvoreno govorio o eliti koja vlada i...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, kopitar рече
WWW.NOVI-SVJETSKI-POREDAK.COM

Padaju glave zbog istine? Otvoreno govorio o eliti koja vlada i...

 

Da li je na forumu već bila ova tema o Saši Markoviću i okolnostima njegovog ubojstva?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Није било ништа на форуму.

Ако ти није проблем да напишеш једно краће уводно сочињеније за ову причу јер верујем да већина на форуму није у току.

Хвала

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Жељко рече

Није било ништа на форуму.

Ако ти није проблем да напишеш једно краће уводно сочињеније за ову причу јер верујем да већина на форуму није у току.

Хвала

Ja sam upravo i postavio ovo sa nadom da će se neko javiti ko ima nekakvo znanje o ovom slučaju i općenito o tom novom svjetskom poretku za koji sam dosad mislio da je to kao neka teorija zavjere . Ali sada vidim da je čovjek ubijen jer je pisao o nečemu što nekima smeta. Ovaj slučaj je bio prije 4 ili 5 godina, malo mi čudna da na poukama nije ništa pisano o ovome.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, kopitar рече

Ja sam upravo i postavio ovo sa nadom da će se neko javiti ko ima nekakvo znanje o ovom slučaju i općenito o tom novom svjetskom poretku za koji sam dosad mislio da je to kao neka teorija zavjere . Ali sada vidim da je čovjek ubijen jer je pisao o nečemu što nekima smeta. Ovaj slučaj je bio prije 4 ili 5 godina, malo mi čudna da na poukama nije ništa pisano o ovome.

 

Da baš čudno..?ode ti glava ako progovoriš..☠možda se ljudi boje pričati o tome..?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Hm, da se ovva tema ne ptretvori u Black List sa sljedećim Novom Poretku

nepoćudno-nepodobnim "target" potencijalnim kandidatima na odstrel? :kriminalac: 

 

  • Зачуђен 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Evo sa wiki da se ne pravi senzacija:

Ubistvo

Saša Marković je ubijen 17. aprila 2015. godine u bečićkom naselju Ivanovići, dok je automobilom prilazio porodičnoj kući. Napadač koji je istrčao iz obližnje šume ispalio je više metaka u njegovom pravcu koji su ga usmrtili na mjestu nesreće. [4] Poslednjih godina je bio posvećen ugostiteljstvu i pisanju naučnog djela. Saša Marković je bio oženjen i otac je dvoje djece, Sofije i Nikole.

Policijskom istragom došlo se do operativnih podataka da je Saša Marković ubijen greškom, a da je meta bio njegov kum Goran Đuričković koji je često boravio kod Markovića i koristio njegov automobil.[5] Nekoliko mjeseci nakon ubistva Markovića, ubijen je i Đuričković hicima iz snajperske puške ispred svog ugostiteljskog objekta na budvanskom šetalištu.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Tragalac рече

Evo sa wiki da se ne pravi senzacija:

Ubistvo

Saša Marković je ubijen 17. aprila 2015. godine u bečićkom naselju Ivanovići, dok je automobilom prilazio porodičnoj kući. Napadač koji je istrčao iz obližnje šume ispalio je više metaka u njegovom pravcu koji su ga usmrtili na mjestu nesreće. [4] Poslednjih godina je bio posvećen ugostiteljstvu i pisanju naučnog djela. Saša Marković je bio oženjen i otac je dvoje djece, Sofije i Nikole.

Policijskom istragom došlo se do operativnih podataka da je Saša Marković ubijen greškom, a da je meta bio njegov kum Goran Đuričković koji je često boravio kod Markovića i koristio njegov automobil.[5] Nekoliko mjeseci nakon ubistva Markovića, ubijen je i Đuričković hicima iz snajperske puške ispred svog ugostiteljskog objekta na budvanskom šetalištu.

 

A šta je sa ubojicom jeli u zatvoru???

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Isusovo magare рече

A šta je sa ubojicom jeli u zatvoru???

Ne znam, prvi put sam na forumu i saznao za slucaj. Na brzinu sam pogledao o kome se radi jer je previse senzacionalisticki naslov. Pozdrav!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, Жељко рече

Није било ништа на форуму.

Ако ти није проблем да напишеш једно краће уводно сочињеније за ову причу јер верујем да већина на форуму није у току.

Хвала

убивен пре четр године, либерални анитисрби се рокају међусобно

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Стаљиново унуче рече

убивен пре четр године, либерални анитисрби се рокају међусобно

uřaaaaaaaasssssssssss!!!! da su se barem komunisti stigli porokat tako medjusobno prije 1917 ili barem prije 1945!

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Стаљиново унуче рече

убивен пре четр године, либерални анитисрби се рокају међусобно

Jesi li ti bolestan?

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, Isusovo magare рече

Jesi li ti bolestan?

Нисам добар  верник, и мрзим манипулатне и антисрбе и ? јеси ти мазохиста?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...