Jump to content

Проплакала икона у Барском храму (копија Пећке Богородице)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Danas cuh ovde kod mene od nekih ljudi, a sad naidjoh i na potvrdu. Vest i dogadjaj su od juce, tacnije od sinoc.

Slika je sa profila monahinje mati Gerasime (Davidovic).

...

79343225_754669325034030_8261491798560473088_n.thumb.jpg.501ba38e0698d6b438a0491fdedce01f.jpg

https://www.facebook.com/tanya.davidovic.31?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARCxgcTkGP000gU6LOSvUvd6DFPRkyaerYBZhLMNfJzAnSXpd7rTOZQ6R7wCQXkfEaEMJtNk6SO6zBUu&hc_ref=ARTWM3HwrjCs8VPUfA5BRVhNKLysgoQCTGrHxaxCol7TNdpjQ9bUS4kvvUl87gygwOQ&fref=nf

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...
On 13.12.2019. at 18:42, obi-wan рече

Danas cuh ovde kod mene od nekih ljudi, a sad naidjoh i na potvrdu. Vest i dogadjaj su od juce, tacnije od sinoc.

Slika je sa profila monahinje mati Gerasime (Davidovic).

...

79343225_754669325034030_8261491798560473088_n.thumb.jpg.501ba38e0698d6b438a0491fdedce01f.jpg

https://www.facebook.com/tanya.davidovic.31?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARCxgcTkGP000gU6LOSvUvd6DFPRkyaerYBZhLMNfJzAnSXpd7rTOZQ6R7wCQXkfEaEMJtNk6SO6zBUu&hc_ref=ARTWM3HwrjCs8VPUfA5BRVhNKLysgoQCTGrHxaxCol7TNdpjQ9bUS4kvvUl87gygwOQ&fref=nf

A sta znaci, kada ikona place? Uglavnom to ljudi vezuju za neku nesrecu, losu vest?

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Flojd рече

A sta znaci, kada ikona place? Uglavnom to ljudi vezuju za neku nesrecu, losu vest?

Predskazuje nevolje ili poziva na pokajanje. 

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Flojd рече

A sta znaci, kada ikona place? Uglavnom to ljudi vezuju za neku nesrecu, losu vest?

Kad miro tece iz nekog drugog dela ikone, to obicno bude na utehu i ukrepljenje ljudima.
Kad tece iz ociju - onda najcesce najavljuje nevolju ili stradanje.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ikona je danas i veceras opet mirotocila. Vest i potvrda su sa istog profila.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 27.12.2019. at 21:47, obi-wan рече

Kad miro tece iz nekog drugog dela ikone, to obicno bude na utehu i ukrepljenje ljudima.
Kad tece iz ociju - onda najcesce najavljuje nevolju ili stradanje.

Prica se, medju hriscanima, o nekom valikom stradanju i tobu skorije vreme.

Nego ja odsluzih vojsku, pa eto i zato sam "petnaestodnevno" spreman. ? Ako do toga dodje. 

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...