Jump to content

Овде пријавите присуство ботова на форуму

Оцени ову тему


Препоручена порука

Jos jedan ovde, spreman za brisanje.

...

https://pouke.org/forum/index.php?/profile/33994-kinneyjeff13/

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 8.9.2020. at 20:34, Натан рече

??

 

Screenshot_2020-09-08-16-45-53-346_com.android.chrome.jpg

DuSHa  jedna...i meni je pisala, ali na srpskom. Dugo nwko nije hteo samnom RAZUMNO da prica...zao mi sad....?... posle toliko vremena dodjem na forum i doceka me pisamce...tako dirljivo...kakakakhah...a vi je vec oterali ( predpostavljam)

Screenshot_20200925-083042_Chrome.thumb.jpg.04a41c8afc1d34c3fbc553cf6c033c0c.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Meni ni botovi ne šalju pp.

#ForeverAlone :(

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Гледајте на ботове као на наше заблуделе пријатеље који лутају у овом свету... 

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Поуке.орг инфо рече

Гледајте на ботове као на наше заблуделе пријатеље који лутају у овом свету... 

Kako da ga gledam kao na prijatelja kad me iskulira. Svima pp samo Nati ništa. I ja volim da razgovaram.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Natasa. рече

Kako da ga gledam kao na prijatelja kad me iskulira. Svima pp samo Nati ništa. I ja volim da razgovaram.

to su sve adreses US mornarice. Šta će ti to. Majka dvoje muške dece. Sveštenica, njima takve ne trebaju. E nego kako naš IZNoGUd.

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, sanja84 рече

Sveštenica

Kako ovo lepo zvuči :).

пре 5 минута, sanja84 рече

IZNoGUd

Svi dečaci su dobro, svaki ima svoj ritam, obigravam da svima bude potaman.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 43 минута, sanja84 рече

@Natasa. sutra u 4.00 sam u Bg-u. dodji da se vidimo. ostaću verovatno duže, pošto će zatvoriti granice uskoro.

Mi smo u Kg-u.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Natasa. рече

Kako da ga gledam kao na prijatelja kad me iskulira. Svima pp samo Nati ništa. I ja volim da razgovaram.

Tebi ce da posalje kad bude neki "muski", strpi se malo... :smeh1:

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 55 минута, obi-wan рече

Tebi ce da posalje kad bude neki "muski", strpi se malo... :smeh1:

meni slale i žene...alidobro da ne čuje Nata...

dobro Nale, drugi put...

  • Хахаха 1

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 weeks later...
On 25.9.2020. at 8:37, Sanja Т. рече

DuSHa  jedna...i meni je pisala, ali na srpskom. Dugo nwko nije hteo samnom RAZUMNO da prica...zao mi sad....?... posle toliko vremena dodjem na forum i doceka me pisamce...tako dirljivo...kakakakhah...a vi je vec oterali ( predpostavljam)

Screenshot_20200925-083042_Chrome.thumb.jpg.04a41c8afc1d34c3fbc553cf6c033c0c.jpg

Рекао бих пре да је ово искварени српски (hrvatski).. ?

Него, нема везе, ај питај је ти за те слике што наврла да пошаље, мене срамота. ☺️

Баш да видимо.. <3?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...