Jump to content

Боре ли се атеисти против сатанизма?

Оцени ову тему


Guest свештеник Иван

Препоручена порука

Zašto bismo proglasili rat satanizmu? Zato što je protiv Boga pa u njegovo ime? xD

Ne verujemo mi u njega tako da nema razloga da se proglasi borba protiv satanizma ništa više nego što bi trebalo protiv hrišćanstva.

Sve je to isto u principu. I rituali su vam isti. Pročitajte par poslednjih postova u topicu o Evharistiji.

I da, poznajem jednog pravog pravcatog satanistu koji čita neke Kroulijeve knjige, satanističku bibliju na mađarskom, sluša black metal etc. Moje je godište.

Ivane, molim te ne pričaj glu**** избегавај овакав начин комуникације,молим те! i, nema nikakvog teiste (pa ni sataniste) na našem forumu osim Petra i Stanimira.

Krouli nije bio satanista nego hermetista/telemit.

Lavej nema veze sa Madjarskom i Madjarima ono Szandor je ubacio iz neke zezanja. U originalu on je Hovard Stanton Lavej.

Lavejov Stanizam je ateizam koji vrsi blasfemicnu propagandu.

Black metal slusam i ja.

Nemamo iste rituale nego dijametralno suprotne posto je njihova filozofija dijametralno suprotna nasoj.

Oni su desktrukntivni i cilj im je unistenje i razaranje kao delovanja u cilju vracanja kosmosa u kaos.

Ako bi protiv nekoga prvo trebalo da se borite to su oni.

Black ili Unblack metal?

Istorija se bazira na stvarnim dogadjajima, a ne na izmisljenim pricama!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 372
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Гости
Guest свештеник Иван

Zašto bismo proglasili rat satanizmu? Zato što je protiv Boga pa u njegovo ime? xD

Ne verujemo mi u njega tako da nema razloga da se proglasi borba protiv satanizma ništa više nego što bi trebalo protiv hrišćanstva.

Sve je to isto u principu. I rituali su vam isti. Pročitajte par poslednjih postova u topicu o Evharistiji.

I da, poznajem jednog pravog pravcatog satanistu koji čita neke Kroulijeve knjige, satanističku bibliju na mađarskom, sluša black metal etc. Moje je godište.

Ivane, molim te ne pričaj glu**** избегавај овакав начин комуникације,молим те! i, nema nikakvog teiste (pa ni sataniste) na našem forumu osim Petra i Stanimira.

Nisam mislio tako... Ah bre... :0104_cheesy:

Nema satanista tamo kod nas i definitivno se nismo udruzili.

Испада да се сви ви са форума лично познајете? То што се ти ниси удружио, не значи да нису ни други. Полако, има времена, све ћу вам аргументовати. Нема потребе да журимо.

Но и даље виси питање што не подигнете глас и против сатанизма које је обожавање ђавола? Без везе је не подићи глас против сатанистичких догми које итекако постоје. Тога нема на вашем форуму. Дакле, борба против хришћанског Бога и по некад против муслиманског поимања вере. Нема осуда сатанизма, зато вас сатанисти и подржавају, као и анархисти (видим да вам је Ратибор Тривунац добар friend) :0104cheesy:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

Ne možeš biti pripadnik crkve i ateista, to smo apsolvirali odavno.

Браво! Е, којом онда логиком тражите некакве "раскрштенице"?

Лепо рекох, маркетинг...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zašto bismo proglasili rat satanizmu? Zato što je protiv Boga pa u njegovo ime? xD

Ne verujemo mi u njega tako da nema razloga da se proglasi borba protiv satanizma ništa više nego što bi trebalo protiv hrišćanstva.

Sve je to isto u principu. I rituali su vam isti. Pročitajte par poslednjih postova u topicu o Evharistiji.

I da, poznajem jednog pravog pravcatog satanistu koji čita neke Kroulijeve knjige, satanističku bibliju na mađarskom, sluša black metal etc. Moje je godište.

Ivane, molim te ne pričaj glu**** избегавај овакав начин комуникације,молим те! i, nema nikakvog teiste (pa ni sataniste) na našem forumu osim Petra i Stanimira.

Krouli nije bio satanista nego hermetista/telemit.

Lavej nema veze sa Madjarskom i Madjarima ono Szandor je ubacio iz neke zezanja. U originalu on je Hovard Stanton Lavej.

Lavejov Stanizam je ateizam koji vrsi blasfemicnu propagandu.

Black metal slusam i ja.

Nemamo iste rituale nego dijametralno suprotne posto je njihova filozofija dijametralno suprotna nasoj.

Oni su desktrukntivni i cilj im je unistenje i razaranje kao delovanja u cilju vracanja kosmosa u kaos.

Ako bi protiv nekoga prvo trebalo da se borite to su oni.

Okej, onda bi trebalo da znaš da su ljudi koji izvode tu vrstu muzike satanisti klasični. -.-

Spomeni reč HERMETISTI još neki put molim te. Pa imao sam dijalog sa satanistom.

Pominjao je neku knjigu koja im je kao vama Biblija i pisana je na mađarskom jeziku. Krouli je bio mistik, kultista,član Golden Dawn, osnivač Thelema,vođa Ordo Templis Orientis... U toj je priči svakako.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Макс, не знам да ли си чуо, али припадници сотонске цркве Шандора Лавеја су атеисти. Њихови ''свештеници'' јесу окорели сатанисти и упражњавају разне ритуале, али ''обични лаици'' су као што рекох, атеисти!

Шта мислиш о томе?

Ne možeš biti pripadnik crkve i ateista, to smo apsolvirali odavno.


Дарко, не оптужујем ја никога од вас да сте сатанисти, само сам вас питао јесте ли чули за то! Ја сам гледао интервју са припадницима горе поменуте ''цркве'' па зато кажем. У САД, има их скоро милион!

Ma okej bre! ;) Priča da smo se udružili sa njima, da ih je pun forum. To nije istina.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Okej, onda bi trebalo da znaš da su ljudi koji izvode tu vrstu muzike satanisti klasični. -.-

Van svake pameti. Najveci broj njih su kao i ti, ateisti. Ima satanista ali ima i hriscana, odinista.

Spomeni reč HERMETISTI još neki put molim te. Pa imao sam dijalog sa satanistom.

 To sto je on sebe proglasio satanistom nakon sto je procitao Laveja samo pokazuej kako lik nema pojma. Ali dobro posto je tvojih godina ima vremena za sazrevanje. Krouli je pocoe kao Hermetista jer je Golden Dawn praktikovao hermeticku magiku.

Pominjao je neku knjigu koja im je kao vama Biblija i pisana je na mađarskom jeziku. Krouli je bio mistik, kultista,član Golden Dawn, osnivač Thelema,vođa Ordo Templis Orientis... U toj je priči svakako.

Verovatno je prevedena i na madjarski nikakav problem.

Ni Golden Dawn ni OTO nemaju ama bas nikakve veze sa satanizmom. Naprotiv ostro mu se protive.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Black.

Kako ti vernik pa slušaš black? de to ima? joooj

Slušaj nešto adekvatnije, recimo Valaamske monahe.

A ja mislio vi ste sirokih shvatanja, kosmopoliti i sve redom kad ono cvrc. Mediokriteti, salim se. ;)

Slusam i Death i Thrash i Doom i Gothic i klasicnu muziku i industrial i goa-psychedelic i ambijental.  Sve sto mi se svidi slusam. A takodje slusam i duhovnu crkvenu muziku.

Nemaju umetnicki pravci veze sa religiijom koju neko praktikuje.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To je sve umetnost, ali nekome je sablazan. Treba iskulirati, jer sve je ustvari ,,čisto''.

Ja sam producent i voleo bih da snimim dobru muziku u mom žanru.

Danas takvu muziku mnogi slušaju; ne znam da li je na nekom drugom mjuziklu došlo preko milion ljudi.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

Ипак је ствар да се наши Атеисти Србије не боре ни једним јединим клипом, пропагандним матерјалом против сатанизма, већ готово искључиво против хришћанског Бога. Сада, када мало повежемо причу, још када видимо тамо и чувеног анархисту Тривунца међу атеистима можемо рећи оно: Марширамо одвојено а тучемо заједно.

Слажеш ли се Предраже, ипак си ти потпредседник, могао би то да нам појасниш. Има ли нешто што није тачно? Аргументовано молим.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Ипак је ствар да се наши Атеисти Србије не боре ни једним јединим клипом, пропагандним матерјалом против сатанизма, већ готово искључиво против хришћанског Бога. Сада, када мало повежемо причу, још када видимо тамо и чувеног анархисту Тривунца међу атеистима можемо рећи оно: Марширамо одвојено а тучемо заједно.

Слажеш ли се Предраже, ипак си ти потпредседник, могао би то да нам појасниш. Има ли нешто што није тачно? Аргументовано молим.

На жалост то тако и изгледа ( што сам и приметио на сајту ) само се боре против цркве некако им Црква трн у оку , боцка , боли и остале ствари невиде и неоспоравају о Сатани и сатанизну .

Шта речи ако су сагласни са Њима , онда су њихови савезници а нису следбеници сатанизма ако је неко Атеиста онда би требали све да оспоравају , а не само о Богу , јер је и Сатана  "бог" сатанистима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ateisti se ne bore protiv satanizma, jer ih satanizam ne zanima (kao ni ostali nusprodukti hrišćanstva).Uticaj satanizma je zanemarljiv u odnosu na negativan uticaj hrišćanstva (razlog vrlo jednostavan- hrišćana ima mnogo više ). Skloni ste da sva ubeđenja koja se razlikuju od vaših proglasite satanizmom (Istorija hrišćanstva-duga istorija proglašavanja drugih jereticima(satanistima) - MihajloDudic TM)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...