Jump to content

Раскрштење

Оцени ову тему


Препоручена порука

Оче Иване благослови.

Не може неко моју веру  да назове бајком и после тога мене да оптужи да му индиректно спочитавам да је луд, зато што он жели да му неко поништи бајку.

već je to uradio  :cheesy:

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 101
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Оче Иване благослови.

Не може неко моју веру  да назове бајком и после тога мене да оптужи да му индиректно спочитавам да је луд, зато што он жели да му неко поништи бајку.

već je to uradio  0110_hahaha

Да јесте већ је то урадио, и како онда да га сматрам за озбиљног саговорника ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Covek vam je lepo rekao i nemojte da ste bezobrazni ako cemo da diskutujemo sa psihijatrijstkog stanovista onda cemo to na drugoj temi. Menjam jednu "stagod" za drugu "stagod" nije resenje. Bog i djavo su dve strane istog novcica, jedan bez drugog ne bi ni postojali.

Istorija se bazira na stvarnim dogadjajima, a ne na izmisljenim pricama!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A u mom kraju se priča da su dobili dobre pare za kampanju.

Kažu da neki anarhista stoji iz pokreta.

Iz udruženja ateista su počistili neke što su im roditelji pobožni.

Саво човече, мислим јес да си ти онај други, тј ниси ко ми,него си мало друкчији,

ај ми Саво да помогнемо овом човеку што оће да га се раскрсти.

Ја сам бре раскрстио са ракијом, са цигарама, са се... ,

мислим имам богато искуство у тим работама,

а  уз твоју асистенцију, има само да пршти .

Па шта велиш са каком понудом да им изађемо?

Malo su kiseli

Постављена слика

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Covek vam je lepo rekao i nemojte da ste bezobrazni ako cemo da diskutujemo sa psihijatrijstkog stanovista onda cemo to na drugoj temi. Menjam jednu "stagod" za drugu "stagod" nije resenje. Bog i djavo su dve strane istog novcica, jedan bez drugog ne bi ni postojali.

Напротив ми верујемо да ђаво није услов за Божије постојање.

Човек на жалост није лепо рекао , да је лепо рекао и ја бих лепо рекао.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Covek vam je lepo rekao i nemojte da ste bezobrazni ako cemo da diskutujemo sa psihijatrijstkog stanovista onda cemo to na drugoj temi. Menjam jednu "stagod" za drugu "stagod" nije resenje. Bog i djavo su dve strane istog novcica, jedan bez drugog ne bi ni postojali.

јел стварно нешто реко за мој предлог, питање, шта оно би ?  89898989898989

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest ЖРУ Администрација

Предраг Стојадиновић e vidiš, povlačim zahtev za pristojnošću na onom verničkom forumu jer je oni definitivno ne pokazuju!

pazi budalu, on meni da nameće i naredjuje kako ću ja nekoga da oslovljavam? i to još sa "RAZUMEŠ?" na kraju, kao da mi je on nadredjen, majmun maloumni... A to je ispalo zbog toga što sam za onog prevaranta matorca što iznosi onaj debilni Oganj rekao da je "matorac" 0110_hahaha i time sam prekršio "pravila" :cheesy2:

a isto tako ne dolazi u obzir da se iznese svoje mišljenje ako se njima ono ne svidja :bla:

pazi, lepo je krenulo, čak sam se i ponadao... ali onda smo došli do toga da čovek nema odgovor pa je počeo da tvrdi gluposti kako se nešto menja stvarno ali bez da se stvarno menja i da se vadi da je to logično samo sam ja vezan za ograničenu ljudsku logiku ali to je logično po božijoj koja je IZVAN naše logike, nije protiv, nego je IZNAD ;)

i tu je tikva, NARAVNO pukla...

Ето, а човек потпредседник. Ми очекивали озбиљну спику... ц, ц, ц... осећамо да је овај форум са атеистима можда и промашај. Дозволиш им све, дочекаш ко људе а онда потпредседник дође и вређа јерусалимског Патријарха и мисли да ћемо му тапшати како је слободан и отресит и може свашта да каже и да нас маже сас ..... Извини ортак, али то овде не пали. Као и хиљаду узвичника и знакова питања. Интерпукција ти није јача страна, ти си ипак школован човек, паметан, ето догурао до потпредседника...

И не брини, неће тебе нико овде називати будалом, мајмуном малоумним...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Predraze zaista nije li vam lakse da se sami prebrojite? Ako se dobro secam bila je na vasem sajtu jedna takva

ideja. Siguran sam da nece niko iz Crkve na osnovu zapaisanih u knjigama da oponira ili osporava taj broj koji budete dobili sopstvenim prebrojavanjem. I onda nema velike diskusije toliko vernika toliko nevernika i znamo koliko nas je. Ako je to ikome bitno.

нормално да је битно, кад се прави нова религија, која се заснива на негирању претходних.

а у центру те религије да стоји наука као свети Георгије који дави аждају религије  0110_hahaha

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Извињавам се што у озбиљну причу улазим с једним, право речено, вицем - али, ово је просто неодољиво:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=3J7iWg2Bmeo&feature=related

Дакле, ето браћо атеисти, на 2.28 на овом снимку, чујемо мишљење да на новим личним картама с угрђеним чипом скенером може да се прочита "одричем се Бога..."

0110_hahaha :cheesy2: :bla: ;):D:) :)

Ако је ово тачно, изгледа да је лична карта с чипом већ у функцији "раскрштенице"  :)

Natus est Dei Filius, non pudet, quia pudendum est; et mortuus est Dei Filius, prorsus credibile est, quia ineptum est; et sepultus resurrexit, certum est, quia impossibile.

(De Carne Christi V, 4)

http://www.tertullian.org/library.htm

Link to comment
Подели на овим сајтовима

jao,andrej...ovo je ubitačno  :D:) :) 0110_hahaha :cheesy2: :bla:

podseti me na jednog poznanika kad kupovao cigarete i na pakli pisalo-pušenje izaziva impotenciju...a taj prijatelj će prodavačici-daj mi ono za rak pluća  ;)

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

А читам ово и смијем се... прочитах прву поруку, па онда и све јер сам очекивао да ако некако дође до "раскрштенице", да ће онда да тражи и натраг паре које су његови родитељи (или "не дај Боже" он) дали као прилог у Црквама и Манастирима.

А ви се расписали и пишете ли пишете 0110_hahaha Ово "препуцавање" са атеистима ми говори одакле она народска: "Докон поп и говеда крсти" :cheesy2: Опростите.

"Пред безумним не говори, јер неће марити за мудрост беседе твоје" Приче Соломунове 23:9

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...