Jump to content

Čovečice i žene, šta vam najviše smeta kod čoveka odnosno muža?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Видим да сви описујете некакве секуларне непатријархалне бракове са преливом контрацепције где жене вриште на главу куће. Шта ви то радите од себе...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Meni je opuštenost mog muža uzor. Kad ga vidim u zenu i ja se opustim. Srećom pa je na svu decu preneo tu sposobnost opuštanja. U velikoj meri je izgleda stvar vaspitanja.

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Paradoksologija рече

Kad ga vidim u zenu i ja se opustim.

Пази шта пишеш. Ако ово чита неко с југа и при том интерпретира као ошишану латиницу, свашта може да помисли...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Juanito рече

Пази шта пишеш. Ако ово чита неко с југа и при том интерпретира као ошишану латиницу, свашта може да помисли...

Ta sam? jes da sam samo delom poreklom s juga al bas sam bila u zbunu zbog z=ž. Tako da sam samo skrolovala, reko ne moram ja bas sve da razumem u zivotu ?

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Paradoksologija рече

velikoj meri je izgleda stvar vaspitanja.

Da znaš da jeste. Roditelji često nabijaju nervozu deci kad su opuštena jer se to tumači kao lenjost. Gledaš tv...dođe ćale/keva...ŠTO NIŠTA NE UČIŠ! 

:0426_feel:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 48 минута, Natasa. рече

Da znaš da jeste. Roditelji često nabijaju nervozu deci kad su opuštena jer se to tumači kao lenjost. Gledaš tv...dođe ćale/keva...ŠTO NIŠTA NE UČIŠ! 

:0426_feel:

bgt5YhW.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Milica Bajic рече

Мени лично највише смета, код мушкараца генерално, меркање жена, као да је сваки од њих Богом дан да оцени њен физички изглед и прокоментарише. Притом уопште нема везе да ли је он матор, млад, клемпав, ружан, мушкарац дефинитивно ту од себе не полази. 

ne_shvataужасно ме нервира.

 

пре 6 часа, Лапис Лазули рече

Haha da! Apsolutno se slazem, zaboravila  sam na to. 

Stvarno je neverovatan  taj stav, ili ta (ne)svest, ne mogu reci ni da me nervira koliko je u nekim situacijama tragikomicno. 

 

пре 6 часа, Anika рече

To je bas rasprostranjeno. Jednom prica neki covek koji lici vise na zabu nego na coveka kako ne moze da shvati da neka zena ima celulit. A on, kazem vam, kao neka karikatura, joj majko moja... :ani_biggrin:

 

пре 6 часа, Anika рече

Inace mi strasno smeta prostakluk i primitivizam, bahatost jednako kao cicijasenje ili kada karakterno vise lici na zenu nego na muskarca. Eto, ne mogu sada da se setim, verovatno ima jos nesto. 

A da prvo odlučite oćete muškarca ili neko  biće  muškog pola koje bi trebalo da ima deficit testosterona i da je prepuno estrogena? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Стаљиново унуче рече

 

A da prvo odlučite oćete muškarca ili neko  biće  muškog pola koje bi trebalo da ima deficit testosterona i da je prepuno estrogena? 

Нема шта, јасно је већ ( нама :) а ево, трудимо се и вама)

Ништа није привлачније од мушкарца који ће због вољене жене да стисне зубе и мало заузда своју природу.

Дакле, тестостерон са манирима, што се мене тиче.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 часа, Juanito рече

Кад смо до тога дошли, онда креће раскринкавање тих заблуда и борба против њих.

A u tome je daleko najdelotvorniji nacin da se covek postavi onako kako mu je Logos i namenuo - kao glava tog dvojednog tela.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, Лапис Лазули рече

Zanima me kako muskarci to tumace, meni se to cini kao posledica nekog straha od zena, nesrece sopstvene, praznine...prosto ne vidim da iko zdrav ispunjen radostan moze iz sebe iznedriti tako nesto.

Iz istog tog korena kod zena nice npr. razgologuzeni primitivizam, sto ce da kaze da jeste u pitanju praznina. Zna se od cega, tj. od Koga.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 часа, Paradoksologija рече

Meni je opuštenost mog muža uzor.

Kol`ko kosta cas da ti posaljem moju zenu na edukaciju? :smeh1:

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, Лапис Лазули рече

Ta sam? jes da sam samo delom poreklom s juga al bas sam bila u zbunu zbog z=ž. Tako da sam samo skrolovala, reko ne moram ja bas sve da razumem u zivotu ?

Trebalo je da napise sa 2 "e" - zeenu... :smeh1:

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dobro jutro svima... :mahmah:

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, obi-wan рече

A u tome je daleko najdelotvorniji nacin da se covek postavi onako kako mu je Logos i namenuo - kao glava tog dvojednog tela.

Па јес, ал ту постоји само један мали проблем. Споменуо сам Гризлијев пример јер сам га препознао и код нас и стварно мислим да је то нека типично женска ствар. Зато је у том конкретном случају логично и разумно да мушкарац буде глава и научи жену бољем. 
 

Но ова моја конкретна глава није у свим случајевима мудрија од остатка двоједног тела. Напротив, рекао бих онако одокативно да је остатак тела мудрији у више ствари. ил нека буде пола пола. Нисам сигуран шта би Логос рекао (ти с Њим имаш директну комиуникацију, па можеш да провериш), ал мислим да не би било баш ришћански да глава буде глава по сваку цену, чак и кад је усијана. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...