Jump to content

Архиепископ атински Јероним избрисан је из диптиха Руске Цркве

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 55 минута, Bonsenjo рече

@PontifexPaulus Evo ti ga, pa zaspi ako mozes

1194.jpg

Amfilohije "posebno poštovanje imam prema papi Benediktu XVI

 

Evo ti izjava vladike koji papu naziva briljantnim umom cijele vaseljene. Papa Benedikt je čista ljubav za nas Katolike. Citiram vladiku "Papa Benedikt naročito je blizak pravoslavlju" To ti je odgovor vladike Amfilohija, koji takodje kaze ovdje u ovom videu na Youtube da je sam studirao na Pontifikalnom, dakle papinskom sveučilistu u Rimu, bila je to dakle Gregorijana.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@PontifexPaulus nisam rekao nista lose o doticnom i nisam mislio da neces spavati zbog strahote, nego sto neces moci odvojiti oci od ovog briljantnog uma cijele vaseljene punog blagodati, vidi se koliko ga volis pa sam ti zato poslao. Da uzivas do jutra...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Hvala ti lijepa, naravno da ga volim, ako ga voli jedan srpski pravoslavni vladika i cita njegova djela, npr Isus iz Nazareta, kako da ga ja ne volim. Inace Amfilohije je ovdje izjavio da je upoznao trojicu, papa, posebno je istakao Ivana Pavla II , a znamo da je i 2013. bio u Vatikanu i upoznao papu Franju dakle cetvoricu.  Hvala ti. :blessyou:

Mitropolit Amfilohije posetio 4 rimskih papa, Ep.Grigorije bogosluzi sa katolicima, Ep.Atanasije,itd

 

 

Snimka zaslona (17).png

Snimka zaslona (18).png

Snimka zaslona (19).png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 3.11.2019. at 19:58, Ronald рече

narodi ne postoje, postoje ljudi, odnosno gradjani tih zemalja kojih ima svakakvih.

А шта су онда Јевреји? Јелини? И да не набрајам...Зашто се они држе заједно и себе декларишу као припадници свога народа, па и ако су грађани или држављани неке државе они се не одричу тога. Па зар срби не би могли исто тако у својој држави? Ми смо се одрицали свога српства зарад неких "виших циљева братства и јединства" и то нас је коштало огромног страдања а могуће изгледа и самог опстанка као народа јер се у туђини лако асимилујемо а у матици Србији нас је све мање. 

On 3.11.2019. at 20:47, Ronald рече

oni koji imaju penis i vaginu sta su oni, rodjeni su takvi, jesu li musko ili zensko? 

А што би ми морали да класификујемо који је то пол? То је девијација, поремећај, изузетак, исто као и педери и лезбејке, то је болест, није нормално стање. Зашто да трујемо друштво измишљањем нових полова или укидањем речи мама и тата. Заразиће се цело друштво ако у томе попустимо, више се неће знати шта је нормално и здраво. Што каже ћириличар то је лаж! Лаж убија човека и друштво, јерес-погрешно учење! Наука није не погрешива и као таква може људе да одведе на лош пут. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Просечан србенда рече

А шта су онда Јевреји? Јелини? И да не набрајам...Зашто се они држе заједно и себе декларишу као припадници свога народа, па и ако су грађани или држављани неке државе они се не одричу тога. Па зар срби не би могли исто тако у својој држави? Ми смо се одрицали свога српства зарад неких "виших циљева братства и јединства" и то нас је коштало огромног страдања а могуће изгледа и самог опстанка као народа јер се у туђини лако асимилујемо а у матици Србији нас је све мање. 

А што би ми морали да класификујемо који је то пол? То је девијација, поремећај, изузетак, исто као и педери и лезбејке, то је болест, није нормално стање. Зашто да трујемо друштво измишљањем нових полова или укидањем речи мама и тата. Заразиће се цело друштво ако у томе попустимо, више се неће знати шта је нормално и здраво. Што каже ћириличар то је лаж! Лаж убија човека и друштво, јерес-погрешно учење! Наука није не погрешива и као таква може људе да одведе на лош пут. 

:skidamkapu:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...