Jump to content

Episkop Irinej Dobrijević u depešama Vikiliksa

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ја могу да разумем да кажете како је текст фејк.

Али да кажете како у њему није описано Добријевићево изношење инсајдерских информација Америма не знам како да назовем осим нечитањем текста који критикујете.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 190
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Пре сат времена, Иван ♪♫ рече

Онда реци директно и без увијања шта значи?

Значи, тврдим да је Косово de iure и даље део Србије.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Vladan :::. рече

 

Дакле, ако је веровати тексту, било је пуно разговора е. Добријевића са особљем амбасаде у којима им је говорио разне ствари из унутрашњег живота СПЦ и односа архијереја са властима и политичарима у Србији.
 

Био сам можда пар пута,на литургијама,где је служио вл Ириниеј,а обично је служио у цркви Арх Гаврила у паркићу у Земуну,где је најчешће долазио у време сабора,претпостављам због о Биговића и њиховог пријатељства.

Заиста ми није деловао као неко ко се бави трачевима из цркве и преноси их амбасадама,чак шта више,мислим да појма нема шта се и дешава овде у матици... Ок,био је на саборима,али шта се тамо дешава и прича,сазна се после сат времена ,па и овде на форуму...:D

Шта знам,можда сам наиван ко Зузана,, али су стварно циа и екипа морали пронаћи неког упућенијег црквеног великодостојника,да им пренесе стање у цркви и друштву...

 

 

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Vladan :::. рече

Ја могу да разумем да кажете како је текст фејк.

Али да кажете како у њему није описано Добријевићево изношење инсајдерских информација Америма не знам како да назовем осим нечитањем текста који критикујете.
 

Ок, мрзи ме да се враћам на текст. Не делује ми толико страшно ни то што тврде да је рекао. СПЦ није хтела радикале, јака ствар што је рекао...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Зосима рече

Био сам можда пар пута,на литургијама,где је служио вл Ириниеј

Мени је он са студија остао у једном од најбољих сећања, исто то су сведочили и неки људи из Аустралије. Исте утиске сам понео и од Максима и Тасе. Зато су ови догађаји за мене једно велико и страшно разочарење. Али шта сад да радим, тако је како је.

А и није први пут да ме људи из Цркве или врха СПЦ разочарају...
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Иван ♪♫ рече

Не делује ми толико страшно ни то што тврде да је рекао. СПЦ није хтела радикале, јака ствар што је рекао...

Па да је пар пута рекао ОК, рекао им нешто и то је то.

Али овде видимо вишеструки ток информација на различитим нивоима. Имамо разрађену комуникацију. То је нешто друго. Имамо свађу Иринеја и Тадића и пикантерије. У овом тексту има позива и на раније телеграме у којима се Добријевић помиње а ко зна шта је тамо описано...
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 часа, Талични Том рече

Без увреде, мислим да би тебе требало ставити у просторију пуну Делија и Гробара, па да им све горе наведено кажеш лицем у лице. 

А као превод овога дајеш:

пре 12 минута, Талични Том рече

Значи, тврдим да је Косово de iure и даље део Србије.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Иван ♪♫ рече

Ок, мрзи ме да се враћам на текст. Не делује ми толико страшно ни то што тврде да је рекао. СПЦ није хтела радикале, јака ствар што је рекао...

Што тебе и мене нису звали у америчку амбасаду?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Зосима рече

Шта знам,можда сам наиван ко Зузана,, али су стварно циа и екипа морали пронаћи неког упућенијег црквеног великодостојника,да им пренесе стање у цркви и друштву...

Pa u to vreme je izgleda samo on hteo da saradjuje a sad bi se naslo koliko hoces insajdera.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Zoran Đurović рече

Што тебе и мене нису звали у америчку амбасаду?

То не имплицира буквално ништа. Отвара могућност - да, доказује - не. И јел пише негде да га је ико уопште звао, или је и то ,,логична" претпоставка? Можда је причао са ,,новинарем" у кафићу? И то да је СПЦ против радикала је могао на националној ТВ да каже. Нигде нема ни сугестије да је радио било шта против цркве.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Zoran Đurović рече

Што тебе и мене нису звали у америчку амбасаду?

Кажу да не желе да им ти истерујеш драге госте! Одакле они знају да ти нећеш кренути напрасно да вршиш егзорцизам... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 30 минута, Vladan :::. рече

Али да кажете како у њему није описано Добријевићево изношење инсајдерских информација Америма не знам како да назовем осим нечитањем текста који критикујете.

Ајде врати се на текст па нам објасни шта је од свега онога ”инсајдерска информација” коју ниси мого да причиташ у Блицу?

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Grizzly Adams рече

Ајде врати се на текст па нам објасни шта је од свега онога ”инсајдерска информација” коју ниси мого да причиташ у Блицу?

Ствар је једноставна: Пита се особа од поверења, не да се наседа на спинове. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Иван ♪♫ рече

То не имплицира буквално ништа.

Теби се опет слошило. Жао ми је због тога. Гледај да ме избегаваш.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Grizzly Adams рече

Ајде врати се на текст па нам објасни шта је од свега онога ”инсајдерска информација” коју ниси мого да причиташ у Блицу?

А не нећемо да спинујемо. Ако имаш тезу да је све из телеграма било и у Блицу на теби је да то и докажеш а не на мени :) 

Дакле, упоредно цитате па да видимо да ли то стоји или не.


(Осим тога, зашто би официри из амбасаде цитирали разговоре са Добријевићем уместо да шефовима пошаљу Блиц?)
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...