Jump to content

Епископ западноамерички Максим: Као варалице и као истинити (2 Кор. 6, 8) (или: о номадима и о надилажењу свог ега)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 8 минута, florenntina рече

@ Administracijo, 

Hoce li neko reagovati na ove licne uvrede?

 

пре 5 минута, GeniusAtWork рече

Не види то нико, или пријави поруку или тагуј @Поуке.орг инфо  (мада ће он сад да види јер сам га ја таговао)

А јес видо ти де она вређа  српског хероја? А ? Свака будалетина мисли да то сме чинити и пљувати по срспким херојима и светињама. а онда се назове још традиционалистом.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Ćiriličar рече

Али, мало плаше твоји неки закључци о томе шта је шата Православно

Brate on i njegova ekipa ne idu u sve crkve u Bg, nego umisljaju da mogu da procene tj da osete u kojim hramovima je prisutan Duh Svet, a gde ga nema ( tj tamo sluze novotarci, ekumenisti i sl. ), sta da ti kazem brate - zestoka prelest.

Cisto da steknes uvid sa kim imas posla ?

P.S. od sada me i javno opusteno mozes zvati Bata Gasic :))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, PontifexPaulus рече

Prostor Raške je početkom 13. veka pod kanonskom jurisdikcijom autokefalne pravoslavne Ohridske arhiepiskopije, a porglavar te Crkve, arhiepiskop Dimitrije Homatijan

(nije bila autokefalna ... itd....0703_read)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@GeniusAtWork само пријављивање порука! На друго не реагујемо, а они који прозивају форумску администрацију, мислећи да ће неко да по цео дан се разрачунавати са било ким, добиће бан са форума. Све је веома једноставно, много пута смо упозорили да се то не дешава. Непоштовање домаћина, повлачи избацивање из куће

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Поуке.орг инфо рече

@GeniusAtWork само пријављивање порука! На друго не реагујемо, а они који прозивају форумску администрацију, мислећи да ће неко да по цео дан се разрачунавати са било ким, добиће бан са форума. Све је веома једноставно, много пута смо упозорили да се то не дешава. Непоштовање домаћина, повлачи избацивање из куће

Naprotiv, ja izuzetno postujem domacina. Zato mu i ukazujem na nepravilnosti za koje verujem da ce ih ukloniti kada mu se na njih ukaze. Na zalost, nemam cirilicu na telefonu pa nisam mogla da vas tagujem kao @GeniusAtWork.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Стаљиново унуче рече

А јес видо ти де она вређа  српског хероја? А ? Свака будалетина мисли да то сме чинити и пљувати по срспким херојима и светињама. а онда се назове још традиционалистом.

Нисам читао расправу, само сам случајно видео њену поруку и поменуо јој како може да се обрати администрацији.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

4548787.JPG

Ево га дугме за таг, АЛИ немојте да тагујете већ ПРИЈАВИТЕ садржај за који сматрате да је недоличан...

Људи, нико не може да чита цео форум, то је бесмислено! Администрација сајта ради бесплатно, без икакве надокнаде, да би ви могли да се дружите, разговарате, упознајете, помало и расправљате, али то не значи да ће се дозволити да нас вређате... не говоримо за вас, већ за оне који су експресно добили бан са форума због константног понижавања Администрације.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, GeniusAtWork рече

Нисам читао расправу, само сам случајно видео њену поруку и поменуо јој како може да се обрати администрацији.

е акко је тако онда у реду,одгворио сам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, GeniusAtWork рече

Нисам читао расправу, само сам случајно видео њену поруку и поменуо јој како може да се обрати администрацији.

Da, i hvala za to. Ja sam, vise ne znam ni koliko godina na forumu, ali dosta se tih tehnickih stvari promenilo izgleda otkada sam bila tu zadnji put, pa dok pohvatam. Stegle godine sinko, sta da ti kazem ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, florenntina рече

@ Administracijo, 

Hoce li neko reagovati na ove licne uvrede?

Znao on dobro tko je parekselans zločinac , djecoubojica i palitelj hrvatskih gradova i sela. Svjestan je iako ga naziva herojem, ali je nemoćan pred istinom koju su utrvdili čak i sudovi u Srbiji. Ljude koji šire mržnju treba eliminirati riječima, ponuditi im Bozju milost i zabludjele vratiti pravoj  vjeri a ako i dalje mrze i podupiru djecoubojice onda ih eliminirati sa foruma i to hitno.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Поуке.орг инфо рече

 

4548787.JPG

Ево га дугме за таг, АЛИ немојте да тагујете већ ПРИЈАВИТЕ садржај за који сматрате да је недоличан...

Људи, нико не може да чита цео форум, то је бесмислено! Администрација сајта ради бесплатно, без икакве надокнаде, да би ви могли да се дружите, разговарате, упознајете, помало и расправљате, али то не значи да ће се дозволити да нас вређате... не говоримо за вас, већ за оне који су експресно добили бан са форума због константног понижавања Администрације.

 

Ok. Dakle, ne treba da koristim dugme za tagovanje? A kako onda da prijavim?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, PontifexPaulus рече

Znao on dobro tko je parekselans zločinac , djecoubojica i palitelj hrvatskih gradova i sela. Svjestan je iako ga naziva herojem, ali je nemoćan pred istinom koju su utrvdili čak i sudovi u Srbiji. Ljude koji šire mržnju treba eliminirati riječima, ponuditi im Bozju milost i zabludjele vratiti pravoj  vjeri a ako i dalje mrze i podupiru djecoubojice onda ih eliminirati sa foruma i to hitno.

Brate, zlocin je zlocin ma koje vere bio. I to ce ti posvedociti svaki posten i cestit Srbin i hriscanin. Verujem da je isto sa Hrvatima i drugim narodima. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

и доста је било спамовања, ако нема шта више да се каже на ову тему, да се она лепо стави под кључ.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...