Jump to content

Шта ће се десити када Србија призна Космет, тј. дође до поделе територије?!

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ече теме.

ДаклеМ, да ли ће или неће бити, углавном, постоји могуЧност да новоорденисани Председник Србије пристане на поделу Космета, популарну замену територија и проче. Да ли ће бити тако или не, време ће показати...

Но, сем што ће Сунце (ваљда) опет изаћ` и заћи, да видимо шта би се још нешта могло десити, ако и када дође до тога!?

Дела!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, Милан Ракић рече

Ече теме.

ДаклеМ, да ли ће или неће бити, углавном, постоји могуЧност да новоорденисани Председник Србије пристане на поделу Космета, популарну замену територија и проче. Да ли ће бити тако или не, време ће показати...

Но, сем што ће Сунце (ваљда) опет изаћ` и заћи, да видимо шта би се још нешта могло десити, ако и када дође до тога!?

Дела!

Moglo bi da se desi da, ako pokažemo da smo voljni za odricanje od delova svoje teritorije, počnu da nam traže još neke delove, i pročaja...

porukom-dobrote-nahrani-gladnog.thumb.jpg.e6722ef9e536dc201ac006f5bb88acb0.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 34 минута, Милан Ракић рече

Ече теме.

ДаклеМ, да ли ће или неће бити, углавном, постоји могуЧност да новоорденисани Председник Србије пристане на поделу Космета, популарну замену територија и проче. Да ли ће бити тако или не, време ће показати...

Но, сем што ће Сунце (ваљда) опет изаћ` и заћи, да видимо шта би се још нешта могло десити, ако и када дође до тога!?

Дела!

Најгора што може да се догоди је грађански рат...

  • Свиђа ми се 1

„Бојим се Бога који је високо и гледа. Бојим се и човека који нема Бога!”

                                                                                 Византијска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Милан Ракић рече

Ече теме.

ДаклеМ, да ли ће или неће бити, углавном, постоји могуЧност да новоорденисани Председник Србије пристане на поделу Космета, популарну замену територија и проче. Да ли ће бити тако или не, време ће показати...

Но, сем што ће Сунце (ваљда) опет изаћ` и заћи, да видимо шта би се још нешта могло десити, ако и када дође до тога!?

Дела!

Neće zapad, a ni Albanci podelu. Biće sve jači pritisak da se Kosovo prizna u postojećim granicama.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Sofija_ рече

Mene vise zanima, ako nesrecnik podeli Kosovo, na ciju ce stranu stati vojska Srbije? 

.....koja vojska? (stidljivo pitam)

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Sofija_ рече

Vojska Republike Srbije, nije bas da je nema, evo javice se Milan

znam, ne podsmevam se vojsci zaista, bio sam ponosan vojnik, ali sad je sve .....Vulinasto

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Драшко рече

znam, ne podsmevam se vojsci zaista, bio sam ponosan vojnik, ali sad je sve .....Vulinasto

pusti Vulina, on ce kuvati kafu vojnicima, a moze  da bude i vodonosa...nikog ne treba pocenjivati :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I ja mislim da se neće desiti.

A najgore što mi razvaljuje um je to, da za podelu postoji i raspoloženje našeg naroda. U SNS bi to bilo naređenje a u ostalim političkim programima čak i jarka želja.

Muka.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Sofija_ рече

pusti Vulina, on ce kuvati kafu vojnicima, a moze  da bude i vodonosa...nikog ne treba pocenjivati :D

pozadinac pravi :)

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...