Jump to content

Šta se dogodi kada se svi horoskopski znaci nađu na autobuskoj stanici?

Оцени ову тему


JESSY

Препоручена порука

Capture.PNG.6967431320747fc9a67a12f7d898031f.PNG

 

Ovan: „Šta je sa ovim prevoznicima, do sada sam mogao kupiti autobus, rastaviti ga, sastaviti i dovesti na ovu stanicu..“

 

Jarac: „Rastavljanje bi možda išlo malo teže. Za to vam je potreban ekspert.“

Lav: „Ko me je zvao? Mogu ja da vam pokažem, ali neko drugi će to morati odraditi.“

Djevica: „Ako nešto ne možeš uraditi sam do kraja, odustani!“

Ovan: „Ko kaže da mi treba ičija pomoć?“

Vaga: „Molim vas, smirite tenzije, ovo i ne mora biti neprijatno vrijeme ako zabavimo jedni druge.

Blizanci: „Neko je spomenuo zabavu? Hajde da premjestimo brojeve perona, tako da vozač ne zna tačno gdje da zaustavi autobus?

Strijelac: „Napokon neko sa vizijom!“

Jarac: „Molim vas da se uozbiljite, nije to privatna imovina da je dirate. Poštujete li vi ikad ijedno pravilo?“

Bik: „Da je bar privatna imovina pa da ne izgleda ovako socijalno..i ova stanica i ovaj peron i autobusi…nema čovjek gdje ni sendvič da kupi.“

Vaga: „Ako vas išta tješi, bar nismo sami.“

Škorpija: „Samoća je pola zdravlja.“

Vodolija: „Ne može da me utješi činjenica da sam u grupi sa jedanaest ljudi sa kojima nemam apsolutno ništa zajedničko. Ooovo je gubljenje vremena.

Ribe: „Od svakoga se može ponešto naučiti.“

Vaga i Djevica: „Kakvi su to maniri?“

Rak: „Sve je to do kućnog vaspitanja. U moje vrijeme se tako nije razgovaralo sa ljudima.“

Ovan: „Da vam ja kažem, tu pomažu samo batine!“

 

Blizanci i Strijelac: „Pretvara li se ovaj dan u nešto zanimljivo?“

Djevica i Jarac: „Zanimljivo bi bilo jedino to da se poštuju neka pravila u ovoj državi i da autobusi ne kasne.“

Vodolija: „Ako je neko zainteresovan da uradi konkretnu stvar, a ne samo da laprda, znam ja neke ljude koji to mogu da riješe. Nazvaću ih i završiti stvar.“

Lav: „Kladim se da znam bitnije ljude“

Škorpija: „Džaba vam je sto znate ljude kad ne znate sebe.“

Rak: „Plašim se da ćemo ovdje ostati do noći. Onda ćemo biti prisiljeni da spavamo na klupama. To nije sigurno.“

Bik: „To neće da biva. Ja da spavam na toj daščuri?“

Ovan, Jarac, Strijelac: „Ah gdje sam ja sve dosad spavao…“

Ribe: „Ako nekome bude trebala prostirka, ja mogu dati i svoju.“

Djevica: „Kako mislite da spavam na tuđoj prostirci?“

Blizanac: „Neće niko nigdje spavati, to je čisto gubljenje vremena. Do večeri smo ko zna gdje.“

Vaga i Vodolija: „Dok smo ovdje, možda da obiđemo stanicu, upoznamo neke zanimljive ljude?“

Škorpija: „Ako me neko traži, ja sam u kafani.“

Ribe: „Molim te, sačekaj idem i ja…“

Rak: „Uh popio bih i ja rado, ali imam nekih problema sa gastritisom, nije mi lako…“

Djevica: „Sad ću ja to da riješim“ (vadi apoteku iz torbe)

Jarac: „Mislim da je trenutno najvažnije pronaći osobu odgovornu za sav ovaj haos i ozbiljno popričati sa njom.“

Ovan i Lav: „Dok se ovi bave gastritisima, kafanama, prostirkama i ostalim trivijalnostima, mi ćemo učiniti nešto značajno. Pridružujemo ti se u potrazi!

 

Autobus nakon nekog vremena pristiže na stanicu…Ovan, Lav i Jarac se svađaju sa vozačem zbog kašnjenja, Strijelac i Blizanac su našli privatan prevoz i nestali sa lica mjesta, Škorpija iznosi pijanu Ribu iz kafane, slijedi ih Rak zamotan u omiljeno ćebe jer je zahladjelo, Vaga i Vodolija su pronašle tri osobe kod kojih mogu da prenoće kada odu na put, dva životna prijatelja, simpatiju i biznis partnera. Bik je ostao sjediti u mjestu od početka i ne namjerava da se pomjeri.

Djevica je potrošila paket vlažnih maramica na brisanje kofera i sebi u bradu psuje vozača, prevoznika, državno uređenje i sistem.

Svi osim Blizanca i Strijelca kojih nema ulaze u autobus i lagano napuštaju polaznu stanicu.

https://lolamagazin.com/2019/09/08/sta-se-dogodi-kada-se-svi-horoskopski-znaci-nadju-na-autobuskoj-stanici/

 

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

jeste li se pronasli...?  :D

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, JESSY рече

Škorpija: „Samoća je pola zdravlja.“

 

ja se sa ovim totalno slažem...:smeh1:

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, JESSY рече

Škorpija: „Džaba vam je sto znate ljude kad ne znate sebe.“

kao da su mene pitali...:dobro:

  • Волим 1

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, JESSY рече

Vodolija: „Ne može da me utješi činjenica da sam u grupi sa jedanaest ljudi sa kojima nemam apsolutno ništa zajedničko. Ooovo je gubljenje vremena

I uz to...

Počinje da pada kiša, polako se okreće na peti i lagano odlazi u noć peške... 

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, JESSY рече

Lav: „Kladim se da znam bitnije ljude“

 

пре 15 минута, JESSY рече

Ovan i Lav: „Dok se ovi bave gastritisima, kafanama, prostirkama i ostalim trivijalnostima, mi ćemo učiniti nešto značajno. Pridružujemo ti se u potrazi!

 

Autobus nakon nekog vremena pristiže na stanicu…Ovan, Lav i Jarac se svađaju sa vozačem zbog kašnjenja

Ponekad...12:smeha: kad se ne smiravam:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

''Od svakoga se može ponešto naučiti'' :) 
Za bikove je apsolutno tačno. Ćale je bio dupli bik, zvala sam ga ''Bik koji sedi'' :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 34 минута, Kafanski amater рече

:D

 

пре 34 минута, Kafanski amater рече

„Ako me neko traži, ja sam u kafani.“

Dok čekaš autobus, vežbaš da postaneš "kafanski profesionalac" :D

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Skorpije bi nesto i "privele" :D

zato ih volim

najbolji drugari su škorpije 

najodaniji

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Драшко рече

Skorpije bi nesto i "privele" :D

zato ih volim

najbolji drugari su škorpije 

najodaniji

Ja živim sa dve škorpijeconfused1

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Драшко рече

najbolji drugari su škorpije 

najodaniji

:dobro:

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 39 минута, Снежана рече

 

Dok čekaš autobus, vežbaš da postaneš "kafanski profesionalac" :D

Био сам профи :D, аматерска лига је опуштенија :D:ok:

... и сав живот свој Христу Богу предајмо

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, Kafanski amater рече

Био сам профи :D, аматерска лига је опуштенија :D:ok:

Što si popio, popio si, sad možeš i u vodolije da pređeš ?

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...