Jump to content

Vozač noćas išao u KONTRASMERU PREKO BRANKOVOG MOSTA

Оцени ову тему


JESSY

Препоручена порука

Capture.PNG.6953ea79e5b6dbb1eb68274e8c056154.PNG

Građani koji su noćas, nešto pre ponoći prelazili u kolima ili peške preko Brankovog mosta, našli su se u čudu kada su uočili vozača u belom "golfu" kako prilično brzo vozi u - kontrasmeru, prenosi Pink.rs.

Bahatost u vožnji na srpskim putevima prouzrokovala je gubitak velikog broja života. Novi takav primer stiže nam sa prestoničkih ulica.

Video snimak objavljen na "Jutjubu" pokazuje vozača "golfa" kako vozi, pretiče, izbegava automobile, i to sve u suprotnom smeru. Relevantnost snimaka i vreme kada je nastao potvrđuju i češke zastave na stubovima, jer je ovih dana u poseti srpskoj prestonici bio predsednik Češke Miloš Zeman

https://www.blic.rs/vesti/beograd/pojavio-se-jos-jedan-sokantan-snimak-sa-gradskih-ulica-vozac-nocas-isao-u-kontrasmeru/7spp96b

 

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

sve češća praksa....

 

 

 

i još mnoštvo primera...

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 49 минута, JESSY рече

Bahatost u vožnji na srpskim putevima

За изазивање смртног исхода због бахатости возача увео бих доживотну робију! Да никога више у свом животу не угрожава! Већ други или трећи пут ми се дешава у последњих неколико дана да при повратку са посла, на истом делу пута, видим како ми у сусрет иде возач (није исти) који пуном брзином претиче колону возила и онда у последњем тренутку прелази у своју траку. Боже помози нам, да се уразумимо коначно. Од 98 године имам возачку дозволу и скоро ме је ухватио радар да сам на делу пута где је 50 км/ч возио 61 км/ч. Замислио сам се нешто и био сам убеђен да возим у складу са ограничењем. То ми је прва казна од како имам дозволу. Не могу да опишем колико ми је било жао што ме казнише после толико година. Али, ако су! Заслужио сам! И шта хоћу рећи. Неколико ситуација у вожњи сам имао током свог возачког периода да ми се дешавало да се неки лудаци нервирају што пратим ограничење. Чак сам чуо и коментаре да ако никога нема на путу да онда треба и брже возити од ограничења, јер, услови то дозвољавају. Еј, па ја просто не могу да верујем да неко тако може и да помисли?!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Плаво Небо рече

Али, ако су! Заслужио сам

ali to je maltene benigno

ove druge ne smeju da uvate kad projure 220km kad urade hiljadu gluposti

zaradjuju na raji

mene su naterali da duvam pre par godina, ja jesam pio , oni kazu "oseca se" kad ono ....ac!!!

Da izvinete

NIstaAAA!!!!

000 ispalo na duvaljci :D

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Драшко рече

druge ne smeju da uvate kad projure 220km kad urade hiljadu gluposti

uvek bilo i biće...

 

пре 4 минута, Драшко рече

zaradjuju na raji

:1314_womens:

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, JESSY рече

i još mnoštvo primera

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Драшко рече

ove druge ne smeju da uvate kad projure 220km kad urade hiljadu gluposti

Сад кад уђу у ''фаму'' нема им спаса, ако их сниме. А то да не покрећу оптужнице и да их благо кажњавају за тешке несреће то сам чуо. Ево, за ово сам чуо да тужилац још није реаговао 

dositejeva-bb-670x447.jpg
WWW.TELEGRAF.RS

Lekari se bore za živote povređenih maloletnika | Telegraf.rs - Najnovije vesti iz zemlje i sveta

А што се тиче ове двојице што су возили, смртна казна је мала за њих! Ограничење је 40км/ч на овом делу пута! И факултет, неколико средњих и једна основна школа, црква, две бензинске пумпе и не знам шта се све још налази на овој деоници пута, деца се окупљају и шетају, возе бицикле.. То је багра ђубретарска која се бахати и у сред бела дана и лудачки вози, а камоли да се тркају као ова двојица! Чак сам чуо да нису они једини и да је награда 500 евра. Бесан сам свих ових дана Боже ме опрости јер ово што се десило ове године, оволико саобраћајних несрећа са смртним исходом.., а народ се лудира и даље.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Профил бахатог возача: млад, вози бесна кола, нема искуства, а хоће да се покаже пред вршњацима ... Поред оваквог образовања (...) ништа боље не можемо ни да очекујемо.

... и сав живот свој Христу Богу предајмо

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...