Jump to content

Пројекат "Кана Галилејска" успешно врши своју мисију

Оцени ову тему


Препоручена порука

Пре сат времена, mésange рече

Много сте нас обрадовали

girl_smiley:navijanje::whackado:

može još neka sličica sa venčanja...?   Flattered Penelope Cruz GIF by LoveIndieFilms

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Dominika рече

moze da se vidi reakcije druge osobe, a takodje kako izgleda ne samo u toku izleta u grad ;) ali i posle 30 kilometara pesacnenja u suncu

sahara1.jpg

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

happy george costanza GIF

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, Nikola Stojanovic рече

камо неко девојче као за мене? 

pa vidi koliki izbor imas na Kani...potrudi se malo...:D

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, Nikola Stojanovic рече

Јако лепо. Па добро, камо неко девојче као за мене? 

Ти и ја, старе барабе, ћемо наћи неке блуднице. Да спасемо душе и њима и нама. Нема друге, роћко. 

Не брините се, дакле, за сутра; јер сутра бринуће се за се. Доста је сваком дану зла свога.

(Мт.6, 34)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, JESSY рече

pa vidi koliki izbor imas na Kani...potrudi se malo...:D

A de je to? Ma ne smem, mnogo sam neozbiljan za tamo. :D:D

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Nikola Stojanovic рече

Mlad bre, u punom jeku. Miran ki bubica.

Ћути, бе!

Блуднице, извол'те! Преподобне, стоп!!! 

Не брините се, дакле, за сутра; јер сутра бринуће се за се. Доста је сваком дану зла свога.

(Мт.6, 34)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 27.8.2019. at 19:31, БанеЛ рече

Ћути, бе!

Блуднице, извол'те! Преподобне, стоп!!! 

Neka fina i " neodmotana" pa sta fali i njima, ako neces ti nek se jave kod mene. ?

leban je bio uspesan al se prima samo kod devojaka. Ove cure Paracineke sto dolazile, jedna se pomirila sa deckom, druga nasla skoro decka a treca je od molebana u vezi sa nekim momkom. Hehe sto se tice akatista S. Ksenije, i on se prima kod devojkaka. Kako smo racunali 7 devojaka se udalo i jedan drugar. Tako da je misija uapesna. ?

A sti se tice akatista i molebana, devojke izbegavaju da svracaju. Dodju na molitvu i zbrisu. 

Treba organizovati rad omladine pri crkvama i manastirima, pa kroz posao da se ljudi zblize i upoznaju. 

Pa nek je sasrecom, organizatorima. 

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Ivan1984 problem je posle apdejta sa ćiriličnim pismom kao i latinicom koja nije ošišana... Mogu da se šalju samo poruke sa ošišanom latinicomm trenutno... Sređujemo...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...