Jump to content

Мушкарци плачите!


Препоручена порука

пре 3 минута, Стаљиново унуче рече

žene oće da jedu a da se ne goju

maaa...

žene...skraćeni kurs

1. jesam li debela?

- neeeee

2. jesam li lepša od Monike Beluči?

- da draga

3. kako mi stoji ova  haljina?

- perfektno

 

jel` to nuklearna fizika??? ... 

al` posle toga ideš na ispovest, postiš sedam dana na vodi i klečiš tri sata na kukuruzu jer lažeš k`o pas...e onda možeš i da plačeš 

 

P.S. Btw za ovo mi dođete po 100 jura na ž.r...

 

 

 

 

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 110
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

On 24.8.2019. at 19:41, Aleksandra_A рече

Meni u poslednje vreme izgleda kao da su i zene i muskarci na neki nacin zrtve s jedne strane onoga sto se propagira u mejnstrimu (prazne floskule o "jakim zenama", tipovima punim love itd, u sustini podsticaj narcisoidnih hirova i zarada na istima) a sa druge sopstvenih slabosti (koja dolazi do izrazaja najvise u onom momentu kad treba sebe spoznati i prihvatiti, potom drugoga, pa potom napraviti i neki kompromis, nesto malo odseci od svoje volje, pokazati i poneku slabost, prihvatiti poneku manu, i tako dalje). Otprilike mi deluje kao da, u mnogim odnosima koje sam imala prilike da vidim, dodje do tog momenta kad se treba vise otvoriti i vise raditi na sebi, a onda neko krene da se pravda time da zasluzuje ili zeli nesto vise. Hocu da kazem, da je aktuelna klima veoma pogodna za bezanje od sebe i za smisljanje izgovora. Neko je gore napisao da primecuje kako bi zene zelele tradicionalnog muskarca ali bez muskarca, i kao da se u nekom momentu predomisle sa izborom iz tog razloga - zar to nije upravo taj momenat, u kom covek otkriva da ne ume da voli drugoga u celosti, pa samim tim i sebe? (a tek Boga..) Ne znam, meni to deluje da je uvezano, bar na osnovu ovoga sto vidim u okruzenju..i takodje mislim da je to uvezano i sa iluzijom slobode izbora, kao, navodno svako ima ne znam koliko drugih i boljih potencijalnih partnera, koji mogu da zadovolje ove ili one potrebe..mislim da su ljudi u sustini dosta izgubljeni i da su to neke realne poteskoce (post)modernog vremena u kom se nalazimo, i da svako sebi smislja neke exit strategije onda kad se treba suociti sa sobom, sto naravno da nije nimalo lako, ali treba bar taj beg nazvati pravim imenom..i da, ovime ne zelim nikako da umanjim znacaj bilo cijih emocija, bas naprotiv - mislim da ih ljudi sami nisu svesni u dovoljnoj meri..

Žene vole tradicionalne, a sve je više metroseksualaca i sad bi one da od ovih drugih naprave prve, jer su drugi "zanimljiviji"...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја се сад исплаках за једну вест... Дакле, оде мо'а мушкос' низ воду, због суза радосница...

Ех, животе... морам сад у калуђере, шта ћу, а не иде ми се нешто......
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Ana B. da, pritom rekla bih da je zanimljivost kao kategorija pozeljnih osobina posebno rizican/zahtevan izbor za buducnost odnosa :D inace na osnovu ovoga sto primecujem, cini mi se da ima puno i obrnutih primera - da od tradicionalnih tipova zele da prave nesto "zanimljivije" ili "dinamicnije" itd..uglavnom, puno je verzija one stare klasicne bajke u kojoj zene zele da menjaju muskarce :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Moja sestra je na keca ostavila jednog decka koji je zaplakao pred njom. Kaze ne moze da podnese muskarce koji placu. Mlada je jos, a i ne znam zbog cega je on plakao. Zene zapravo ne podnose muskarce kukavice, ali ne mora da znaci da je plakanje odraz kukavicluka. 

Muskarcima znaci kad mogu pred svojom zenom da pokazu i neku slabost, a da ne budu shvaceni kao kukavice.

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Anika рече

Moja sestra je na keca ostavila jednog decka koji je zaplakao pred njom. Kaze ne moze da podnese muskarce koji placu. Mlada je jos, a i ne znam zbog cega je on plakao. Zene zapravo ne podnose muskarce kukavice, ali ne mora da znaci da je plakanje odraz kukavicluka. 

Muskarcima znaci kad mogu pred svojom zenom da pokazu i neku slabost, a da ne budu shvaceni kao kukavice.

Pa da, ne vole one koji se žale, al ne vole to ni muškarci kod suprotnog pola, svako traži mentalno jakog da ne kažem mentola :smeh1: ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Suze su skroz okej.  Patetika i stalno žaljenje na sve moguće ne. Zabrinula bih se kada muškarac nikad ne bi pokazao tu nazovi slabost manifestovanu plakanjem, pa čovek je a ne limena kutija. 

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

tvrdnja da je sad muskarcima teze nego ranije i da su sad vise depresivni nije tacna. koliko je bilo tesko muskarcima kada su morali sami da brinu o porodici... i koliko pijanstva i samoubistava... Zasto su sad za sve zene krive. 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 59 минута, ana čarnojević рече

@Juanito izvini ali da te ne jurim  po It temama,  ne znam ni gde su

Udemy izbacio popust...treba mi par stvari.  da im dam jedno 20 dolara?  da li oni stvarno spuste cenu sa 200 na 10 dolara po nekom kursu ili je to fora?

 

inace...plakanje...uvek. stubovi od soli su truba.

Па стварно спусте јер је пре тога заиста било 200. Е сад, колко ти курсеви заиста вреде, то је питање. Ја сам купио пар на сличним попустима и научио сам понешто. :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, ana čarnojević рече

hvala.

pravi muskarac ne place kad baci 200USD na neki budjavi kurs..npr.

За правог мушкарца је 200 долара ништа јер прави мушкарац месечно зарађује минимум 30-40 пута толико. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Povraticu.

Pravi muskarci ne lece svoje komplekse glupim parama. Nego se dokazuju na drugi nacin. Tacka. 

 

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne Ana. Ne treba meni nista da se crta. I nisam uopste tebe prozvala. Odlicno znam zasto sam ovo rekla. Neki ljudi su toliki materijalisti da imam nagon za povracanjem. Eto, toliko, povlacim se, a vi nastavite da se zezate.

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, ana čarnojević рече

ma okej i da jesi prozvala

mi muskarace ne placemo:ladan:

Ми материјалисти плачемо...

4WgSXVP.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Molim vas, kupite im najskuplje maramice na svetu kad im krenu suze, da se ne pate previse.

Evo, mogu ove japanske.

1395215294_luksuz-fancy-najskuplje-papir
WWW.LUXLIFE.RS

Japanci su narod koji će pokušati apsolutno sve da učini lepim i prestižnim, p.

 

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...