Jump to content

Danas: Синод скида владику Максима са факултета

Оцени ову тему


Препоручена порука

1 hour ago, Golub рече

Тко је Ђедо? 

Мислиш овај:

Milo_Djukanovic_i_Miras_Dedeic_-foto-pri

 

више о Ломију и његовом ђеду на:

http://www.politika.rs/scc/clanak/435214/Miras-Dedeic-odbio-Dukanovicev-predlog-za-ujedinjenje-crkve

 

 

 

ма већ си реко ,немош се сад вадити

Danas  Синод скида владику Максима са факултета   Page 38   Актуелна дешавања у СПЦ   Живе Речи Утехе.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 30 минута, Александар Милојков рече

Човек је сликар, мора да те држи у блоку. Не секирај се. ;)

штоб се секиро?па он и ја имамо дијаметралано различит поглед,ја би између нас и картолика подигао зид он би нас уједињавао једаред кад се они покају.ти се скирај вас два сте теолози и волете да диваните , ја сам практичар,диваним док немогу да применим праксу

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Zoran Đurović рече

Да, укапирао сам. 

Једино се љутим на твоје инсинуације да имам неке инсајдерске инфо па по налогу пишем текстове. Никад ниједан текст тако нисам написао. Имам неке пророчке интуиције. То је све. Мене после људи из врха Цркве питају за мишљење, а често ми кажу: Надам се да није онако како си анализирао и предвидео. Теби сам јасно говорио да си у криву што ниси видео озбиљност проблема пред којим се налазимо као Црква. Сад си се отрезнио донекле. 

Овом новојављеном психологу и Ани могу да кажем да ћу се забринути да нисам параноичан ако ми то каже чика Пера. Човек из ватиканске дипломатије је рекао да ће ме убити ако будем писао о вези Лохија са Ломијевим тајкунима и мафијом. Зато сам само успут поменуо да је Ацо Ђукановић највећи приватни добротвор Храма, да је Лохи подигао зграду под Горицом са највећим грађевинским тајкуном у ЦГ. Овде сам био на кратко јатак једноме што су га јурили да га убију. У међувремену поубијано десетак његових непријатеља. Са тим подземљем немам никаквих контаката. Нисам ја Лохи па да ме чува господин Аркан.     

Sve i da Vas ubiju ne mogu Vam ništa..:sunce:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Боље да сам држала воду у устима, нег што рекох.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Тихон рече

 Социјалиста по убеђењу?:)))

Пази стварно, написах СПСихијатар ? Ћути, добро да није напредњак. Замисли да нас лечи психијатар са њиховим дипломама? :) Има једна анегдота, каже долази човек да се учлани у СНС и питају га: Чиме си се бавио до сада? Каже човек: Па, чувао сам овце и свирао фрулу. Тек ће ти овај што га је питао: Пиши - завршио пољопривредни факултет и музичку академију! :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Vladan :::. рече

Не знам што си мене цитирао када је @ana čarnojević стручњак за његову благодат... :0205_whistling:

Она цитирала тебе, ил'обратно, ја њу, па закачио вас обоје ђутуре...озебле ми руке у испосници...и тако даље (овај је гарант Таталовић....шпијунира, да му се не провуку на испииту).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Мала маслина рече

Цркву спашава Бог а не људи.

Душице, онда ти не бригај и изгуби се једном за свагда са овог форума. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Мала маслина рече

Ви самокопате копате а народ се само саблажњава и одлази....Господе дођи!

Доће ти Админ са мачем!:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Zoran Đurović рече

Одвезао сам ти вериге.

Бачвани не љубе ланце :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, Стаљиново унуче рече

ма већ си реко ,немош се сад вадити

Danas  Синод скида владику Максима са факултета   Page 38   Актуелна дешавања у СПЦ   Живе Речи Утехе.png

Шта сам реко?  Да ако се неким случајем остваре тврдње аве римског да митрополит Амфилохије направи ЦПЦ са Милом, да ја напуштам СПЦ и летим код Руса.

У шта, бајДвеј, апсолутно не верујем!  Мислим да је ава римски насео на неке гласине неких тајних служби... које бајДвеј раде спроћу Православља... 

А ова твоја ''стаљинистичка'': ,,ма већ си реко ,немош се сад вадити'' је остварива једино ако у неким џугашвили бајкама Митрополија постане саставни део Руске Цркве!?

:)   што је равно равноземљашким теоријама... није ни чудо што те ава држао у ланцима! :) 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 43 минута, Golub рече

Шта сам реко?  Да ако се неким случајем остваре тврдње аве римског да митрополит Амфилохије направи ЦПЦ са Милом, да ја напуштам СПЦ и летим код Руса.

У шта, бајДвеј, апсолутно не верујем!  Мислим да је ава римски насео на неке гласине неких тајних служби... које бајДвеј раде спроћу Православља... 

А ова твоја ''стаљинистичка'': ,,ма већ си реко ,немош се сад вадити'' је остварива једино ако у неким џугашвили бајкама Митрополија постане саставни део Руске Цркве!?

:)   што је равно равноземљашким теоријама... није ни чудо што те ава држао у ланцима! :) 

и даље се вадиш ,а реко си ,јердино да се покајеш за изречено,ал од тог нема ништа,мисим од товг покајања

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Мала маслина рече

Дакле не познајем ни Вас ни ту Душицу и молим Вас да ме  не учитавате више. Ако имам сличности са неким кога познајете то је друга прича али ја нисам та. И молила бих да ме пустите. Моји ставови Вас подсећају на некога. е да је среће па да има више таквих да се сви смире. Свако добро од Господа!

Promeni nachin kojim se obracas ljudima, ako neces da te prepoznaju u roku od odmah :D 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Стаљиново унуче рече

Бачвани не љубе ланце :D

Бачвани су заправо најкривљи за популарисање Црногораца као најсрпскијих Срба. То је било во времја Обреновића када су Бачвани научењаци и попови извисили у Београду код Обреновића за неке тезге, па онда хтели да се реванширају Србијанцима. Тад су по Новом Саду и Матици сербској исписали читав низ књига пропагандних у којима величају Црну Гору и црногорство као једино истинско и најбоље српство. Петровиће су ваздизали у небеса а са Обреновићима су се спрдали.

Из тог периода имамо највећи број историјских књижурина о Црној Гори и црногорском јунаштву и сатиричних списа на рачун Београда и Србије.

Тако да се зна. Ко се качи са Бачванима буде истролован на лицину месту и што је најбоље то касније уђе у историјске читанке.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...