Jump to content

Препоручена порука

пре 13 часа, Нифада рече

Lako deliš desetke,možda da se još malo potrude za destku:)

Сестро моја драга у односу на остале режимске телевизије ова телевизија заслужује и више од десетке ВЕРУЈ МИ !

``А ти Србијо, куда си пошла за Европом? Ти никад ниси ишла њеним путем и никад за њом. Ти си имала своју мисао, своју веру, свога Господа и свој пут. Назад на своје, ако хоћеш да се спасеш и преживиш. Са туђе бљувотине врати се своме Христу и он ће те осветлити и спасити"

Свети Николај Српски

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Драган Јашић рече

Сестро моја драга у односу на остале режимске телевизије ова телевизија заслужује и више од десетке ВЕРУЈ МИ !

To i nije neki argument za nas ovde, negde je za desetku potrebno mnogo znanja,rada,kreativnosti,kritičkog duha,a negde se desetka podrzumeva.Oni profesori koji su mnogo tražili od studenata,jer su mnogo i pružali,uvek su imali moj respect.TV Hram svakako ima svoje mesto na medijskom prostoru koji pokriva,ali način prezentacije,svkako može biti prepoznat kao model i za druge,odnosno način postojanja je najbolja afirmacija nečega ili kritika nečega.

Lično,ponekad mi više prija kritika od prijatelja nego pohvala od licemera,mislim uošte.:)

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Нифада рече

To i nije neki argument za nas ovde, negde je za desetku potrebno mnogo znanja,rada,kreativnosti,kritičkog duha,a negde se desetka podrzumeva.Oni profesori koji su mnogo tražili od studenata,jer su mnogo i pružali,uvek su imali moj respect.TV Hram svakako ima svoje mesto na medijskom prostoru koji pokriva,ali način prezentacije,svkako može biti prepoznat kao model i za druge,odnosno način postojanja je najbolja afirmacija nečega ili kritika nečega.

Lično,ponekad mi više prija kritika od prijatelja nego pohvala od licemera,mislim uošte.:)

Надам се да ме не сматраш лицемером , у сваком слушају ја се са тобом слажем али остајем при својој тврдњи да је мноооогооо боља ТВ од осталих .:)

``А ти Србијо, куда си пошла за Европом? Ти никад ниси ишла њеним путем и никад за њом. Ти си имала своју мисао, своју веру, свога Господа и свој пут. Назад на своје, ако хоћеш да се спасеш и преживиш. Са туђе бљувотине врати се своме Христу и он ће те осветлити и спасити"

Свети Николај Српски

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, Драган Јашић рече

Надам се да ме не сматраш лицемером , у сваком слушају ја се са тобом слажем али остајем при својој тврдњи да је мноооогооо боља ТВ од осталих .:)

Rekla sam uopšte,ne poznajem te dovoljno da bih mogla tvrditi  bilo šta relevantno o tebi,ovde se predstavljamo stavom,komentarom,komunikacijom,respektujem tvoje mišljenje i tvoj stav,naravno.Od onih koji su nam važni tražimo najviše,ne mislim na tebe nego na TV Hram,ali i inače u životu:) 

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 7 months later...
пре 1 сат, Дуња рече

Dobar izbor gosta. 

Preporuke. 

 

 У праву си, иначе свако предавање др. Стаменка је одличан избор за квалитетно и поучно испуњено време.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Монотона, старачка, старинска телевизија коју гледа моја Кева.
Колико год да свим срцем поздрављам православни глас на овом сатанском медијском небу, исти осећај имам као и уз Словољубве - дооосаднооо.
Нисам неки хиперактивни тинејџер али не капирам ни овај неки укочени, застарели шаблон као да је '52.
Наравно да има садржаја који је добар и битан и користан (јер шта је битније од Бога и Цркве?) али овај формат, барем мојој маленкости, уопште не лежи.

Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 year later...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...