Jump to content

Ваше мишљење о форуму

Оцени ову тему


Guest Alefshin

Препоручена порука

одлично само изједначите бројаче порука на форуму и на профилу код појединих чланова ;) и ја сам међу њима ;) не битна ствар али лепше изгледа.

убедиљиво смо највећи форум у православном свету (на српском језику)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.2k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

ма где збркано овде има amin-nasОВАЊЕ :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovaj sajt je sjajan, kao i forum. Okrepljuje i inspiriše.

Nova sam i tek otkrivam bogatstvo tema i informacija, ali snalazim se.

Veliki pozdrav svim učesnicima :)

"Smatraj svaki dan kao jedan ceo, otpočet i završen život. Odživi ga kao celinu, a ne kao deo. Nek se svaki tvoj dan odroni od tebe kao ceo jedan čovek s kojim ćeš želeti da se opet sastaneš kao s prijateljem, i da ga bez stida pokažeš vasioni." - Sveti Vladika Nikolaj Srpski

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Evo ja sam novi relativno malo pisem ,vise citam .

Forum je dosta dobar ,i mislim da je u svom zenitu sto se svega tice ,pet hiljada clanova i to je to maksimum .

Moje je misljenje da nema vise nikog ko surfuje netom da nije cuo za pouke org ,e sad sto novinar .de ima 490.996 clanova i jos bar milion simpatizera je fenomen ,salim se naravno .

Mozda je nekom forum dosadan meni je zanimljiv ,neke administratore znam i licno sa nekima sam studirao ,meni je super .

Pet hiljada ljudi u danasnje vreme u danasnjoj srbiji je jako veliki uspeh

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...

Хвала вам, мало пре сам добила ЖРУ мејл, па сам само хтела да похвалим и изглед и техничке могућности (које још нисам све "проучила"), актуелност тема, као и ниво комуникације што се тиче међусобног уважавања чланова форума. Заиста, све похвале. :rolleyes: !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Желим да изнесем и једно позитивно мишљење, пошто сам овде већ изнео негативно и било би неправедно да остане на томе. Негативно се заправо односило на осионо понашање неких чланова (мада ме и радује недостатак униформисаности), али то је прошлост, а сада хоћу да генерално похвалим сајт и чланове.

Читајући неке текстове, а и писања неких чланова, научио сам неке нове, добре ствари и увидео неке заблуде, које нисам могао сам да увидим, иако сам о истим читао, размишљао и разговарао са људима. Проповед је јако битна како људи не би скренули на погрешну страну и у наопака схватања. А свештеник с којим евентуално разговарамо, можда нема увек времена за дуге разговоре.

Такође, поуке пружају могућност људима ван вере да на лак начин стекну неки основни увид у дух православља, што би у реалности многима било теже (а и запитајмо се како би неко ко жели да се информише то могао да уради ван интернета и да ли би уопште био спреман/на на такав подвиг - одлазак у цркву, неко предавање, читање Светог Писма - вероватно би се све завршило на прелиставању неке књижице за веронауку).

Наравно, разне епархије и цркве одавно имају своје сајтове на којима објављују текстове, али те текстове, мислим, нико осим посебно заинтересованих неће читати. Зато форум Поука пружа динамику у разговору са другим људима и могућност питања везаних за сопствене дилеме или знатижељу, што се показало као реалност форума.

Једна ствар која може да наруши углед и кредибилитет форума, а и оних који су га основали, су поруке које се појаве с времена на време у којима се неко блати, пљује и извргава руглу - и уколико се сајт не огради од таквих ствари, онда би то могло бити протумачено као прећутно одобравање, што никако није добро и не би приличило оваквом сајту (нарочито ако су такве поруке политичког, верског или војног карактера).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Увек се трудимо да такве поруке и појединце склонимо са форума. Ипак, ни ми не можемо увек да видимо све - ако наиђеш на тако нешто, а на теми нема никога из администрације, увек имаш report дугме.

:)

Катодна цев све трпи, а интернет свакога.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Izmedju ostalog mislim da u pravilniku ili, imajuci u vidu da ga retko ko cita, na uvek vidljivom mestu postoji napisano kako se postuje na forumu ne bi li se izbeglo bespotrebno citiranje kilometarskih postova na koje sledi komentar od jedne recenice ili reci.

Zamorno je, rogobatno i bespotrebno.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...

Apostoli su pisali u poslanicama po papiru ono sto je Gospod upisao u srce coveku. Koji su imali usi da cuju sta pise u srcu napisali su onima cije oci mogu da citaju sta su njihove usi slusale i kako god do nas dosle rekama i potocima vremena ove zive reci drustvenim mrezama navodnjavaju bunar Samarjanke u presusenim pustinjama covekovog srca nebi li zivom vodom pronasli gde je blago nase od koga nece ozedneti srce nase. isus-sinai

U takvom sistemu vrednosti elektronska kultura nece biti kultura buducnosti nego ce nemoc izabranog dati kulturu rasudjivanja /odgovorom na pitanje KO nas je izabrao/ dok ce kulturni razvoj nastaviti sa jacanjem moci izbora osudama i sudjenjima /odgovanjem na pitanja STA je vece a sta manje sta je bolje a sta gore sta je gore a sta dole. Da li je zapad gore a mi dole ili je na zapadu

sve gore i gore :tornado: a ovde malo po malo bolje i bolje ....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...