Jump to content

Епископ западноамерички др Максим (Васиљевић): Чуђење као почетак вере и мудрости (Дивљење, поглед и кинеско хришћанство)

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 188
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 1 минут, The Godfather рече

@Родољуб Лазић E moj Lazicu, bolje ti je kamen oko vrata pa....nego pasti u rukr Avvi zivome na poukama da te cereci sa minimum dva lazna i jednim pravim profilom. :)):pop::aplauz:

Е, видиш, стварно, одавно није било оног смешног ритуала узајамног тапшања по рамену и аплаудирања. Ваља обновити градиво.

А ово "пасти у руке Аве живог"...стварно је невероватно одсуство осећаја за меру, за пристојност, да не кажем ону исмејану реч - "страха Божјег". Размисли ипак кад пишеш, пријатељски савет.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Родољуб Лазић рече

да не кажем ону исмејану реч - "страха Божјег". Размисли ипак кад пишеш, пријатељски савет.

Stigli smo " straha Bozijeg ". Eto koliko sinoc smo vrlo kratko raspredali na tu temu - zao mi je sto nisi bio u mogucnosti da se ukljucis. ( pretpostavljam da si slucajno pomenuo taj termin )

A na savetu blagodarim, kao i uvek. Ja sam covek jednostavan, i nije mi problem da zablagodarim - sto se za tebe ne moze reci - cak i kada nisi u pravu i to iasno vidis - iz ciste sujete nastavljas da srljas ( u sta smo se uverili na prosloj temi ), jednostavno ne mozes da prevalis preko jezika ( u ovom slucaju tastature ) da si pogresio.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Zoran Đurović рече

Па што не кажеш да си то ти? @Лазар Нешић:)) Сигурно си писао захтев да те Максим запопи, па не смеш отворено да пишеш против њега!

Не може се ништа сакрити од Аве Видовњака, признајем! :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Zoran Đurović рече

Па што не кажеш да си то ти? @Лазар Нешић:)) Сигурно си писао захтев да те Максим запопи, па не смеш отворено да пишеш против њега!

Пис'о сам ја. Ал' није преосвећени им'о времена да разматра 12:smeha:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Милан Ракић рече

Пис'о сам ја. Ал' није преосвећени им'о времена да разматра 12:smeha:

Није ваљда да персонолог ни теби није одговорио?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Родољуб Лазић рече

Где сам погрешио?

 

Seti se prosle teme i pokusaja da mi nametnes identitet o.Zorana. Ceo dan si trubio na forumu iznoseci nekakve dokaze itd

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И, шта? Страшно ти је тешко пало? Силно си повређен? 

Ако се добро сећам, рекао сам да много тога указује на сличност са Ђуровићем, и наводио конкретне ствари које нису биле бесмислене. Али сам рекао, ако се добро сећам, да не могу бити потпуно сигуран да је он. 

И шта је сад то толико важно?

Погледај мало своје ничим изазване коментаре на мој рачун? Да ли си се можда извинио? Хоћеш да их поновимо овде?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не кварите овакву тему. :D

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Родољуб Лазић necemo odmotavati film. Nema potrebe. Naravno da mi nista nije tesko palo - ovo je forum - ne shvatam stvari licno! Ali kada si me vec pitao gde si pogresio, nasao sam za shodno da ti odg.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Питао сам те зато што си ме прозвао, а нмисам знао на шта тачно мислиш.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...