Jump to content

Деценија ПОУКА

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 3 часа, Милан Ракић рече

Сећамо се, постојао је један сајт, најбољи сајт тог времена, „Верујем“, који је на неки начин био инспирација за будући сајт Поуке и форум Живе Речи Утехе. Но, "Верујем" је више био сајт где су комуницирали теолози, а ми смо хтели да направимо синергију теологије, дружења и народа без кога нема Цркве.

Ја сам саблажњен овим изједначавањем нас теолога и неких обичних смртника - страшно! :0222_shocked:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Протомајстор рече

Мени је јубилеј тек сутра, зато што су тек сутра стартовали најупорнији Милојков и Жељко без којих овај форум не би био то што јесте.  И моја маленкост је стартовала тога дана, али - ко сам ја? Да ли мене неко овде зна? Откуда ја уопште ту? Питате се?

Свако добро,

Протомајстор - ДБот :ani_biggrin:

verovao ili ne ja vrlo često čitam ono što pišeš...

 

Inače čestitam ocu Ivanu i ostalima koji su 10 godina vukli ovaj forum i dovukli ga ovde gde se sad nalazi. 

Ad multos annos!

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да нам је свима на спасење боравак овде , а онима који су ово покренули и одржавају нека Господ да снаге да истрају.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако неко хоће да се придружи мојој Партији Загробног Живота, може да ме контактира на Фејсбуку:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, w.a.mozart рече

verovao ili ne ja vrlo često čitam ono što pišeš...

Надлежнима!? :unbelieveble:

Хвала, и ја сам прочитао бар 2-3 'иљаде твојих постова, поготово оних старих. Нешто си се ућутао последњих година.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 47 минута, Жељко рече

Ако неко хоће да се придружи мојој Партији Загробног Живота

Ти си баш "напредњак"...12:smeha:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Лазар Нешић рече

Ја сам саблажњен овим изједначавањем нас теолога и неких обичних смртника - страшно! :0222_shocked:

Zgranut sam!

color_switch.php?src=062-grana-drvo-52x3

grana-drvo

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Само да махнем <3 :mahmah: 

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мало смо остарили, уозбиљили се :)

Тренутно радим са братом @WiseMan на новом сајту КАНА, који ће, надамо се веома брзо бити активан.

Stay connected

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Протомајстор рече

Надлежнима!? :unbelieveble:

Хвала, и ја сам прочитао бар 2-3 'иљаде твојих постова, поготово оних старих. Нешто си се ућутао последњих година.

tišina je jezik onih koje mrzi da pričaju...

 

evo i od mene jedna pesmica

 

 

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 часа, Драгана Милошевић рече

Е, да поменемо и ово: атеисти постају верујући дружећи се са нама.

Добро, не треба се превише ни заносити.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...