Jump to content

Колико сте ви стварно ви ? АНКЕТА

Оцени ову тему


Форумски лик  

21 члановâ је гласало

  1. 1. Колико је ваш форумски лик близак ономе што сте у стварном животу?

    • Ја сам ја. Значи, то што сам овде то сам и онде 100%.
      10
    • Мој форумски лик је мање - више једна улога. Као на филму или позоришту.
      3
    • Ја сам трол, признајем.
      2
    • Иако су Оби Ван и Драшко радили ботокс, Брокен је и даље најпожељнији мушкарац на форуму.
      3
    • Не желим да гласам.
      3


Препоручена порука

Колико је ваш форумски лик, поштовани форумаши, и ваша форумска активност заиста слика онога што сте ви у стварном животу ?

Не заборавите анкету.

Кренимо.

 

tumblr_o99ibhwvCX1qfr6udo1_500.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja uopste nisam ja. To se vidi iz avijona i znaju ljudi koji me znaju. Ali sta cu , tako moram. :D

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја сам ја. Значи, то што сам овде то сам и онде 100%. Само не знам ко сам ја... ne_shvata Али, ако сам то ја, онда  сам ја ја на сваком месту. :scratch_head::stadaradim:

Не одбаци ме од лица Твога и Духа Твога Светога не одузми од мене.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Nikola Stojanovic рече

Ja uopste nisam ja. To se vidi iz avijona i znaju ljudi koji me znaju. Ali sta cu , tako moram. :D

Мора само са се мре, што би рек'о наш народ. :D

 

пре 5 часа, Nikola Stojanovic рече

Nda da ! Idem odma po rakiju ! :D:D

 

Ај живели! :pivo:

Не одбаци ме од лица Твога и Духа Твога Светога не одузми од мене.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ко смо ставрно ми, да ли оно што мислимо о себи или оно како нас други доживљавају.А тек како нас други доживљавају....тек нећемо знати ко смо, па на потпуно исту реакцију једни у нама виде ругаче, други пак на исту реакцију виде у нама шаљивце, трећи нешто друго....па ко смо стварно ми ?

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Рапсоди рече

Ко смо ставрно ми, да ли оно што мислимо о себи или оно како нас други доживљавају.А тек како нас други доживљавају....тек нећемо знати ко смо, па на потпуно исту реакцију једни у нама виде ругаче, други пак на исту реакцију виде у нама шаљивце, трећи нешто друго....па ко смо стварно ми ?

"Сламка међу вихорове" :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Хаеул рече

Сламка међу вихорове :)

Сирак тужни без иђе икога .

 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Рапсоди рече

Сирак тужни без иђе икога .

Ми нисмо сасвим "ми" ни у сопственој глави, а камоли пред очима света. Ово друго није нужно лоше - чак је и неопходно.

Уосталом, и Бог крије своје Лице од нас - да не крије, не би нас ни било, а још мање слободе коју нам је дао.

Ово, наравно, не значи да треба бити дволичан, већ само то да нас Бог није створио тако да свака наша мисао буде позната свету око нас. Неке ствари просто нису за јавност.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...