Jump to content

Tužna vest benda Disciplina Kičme

Оцени ову тему


Препоручена порука

disciplina.jpg

Pevačica poznatog srpskog rok benda Disciplina kičme Marinka Đorđević Manja, preminula je danas u 51. godini, prenosi Srna.

Vest o njenoj smrti objavljena je na zvaničnoj stranici grupe Disciplina kičme.

"Napustila nas je naša najlepša Manja! Marinka Đorđević!", kratko je napisano na stranici, uz par njenih fotografija.

Manja se grupi pridružila nakon takozvane "londonske faze" benda, a njeni vokali zabilježeni su na poslednja tri albuma, preneli su beogradski mediji.

Sarađivala je i sa brojnim bendovima sa srpske scene, među kojima su Kazna za uši, Neočekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rešava stvar i Kanda, Kodža i Nebojša.

Pogledajte MONDO TV sa Kojom iz Discipline!

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дрога узима свој данак...

Игор Первић није умро директно због деценијскe  употребe наркотиика, јер се на крају скинуо "заменом" крви, али је зато временом тотално здравствено оронуо... И група Disciplin-A-Kitschme  није, нажалост, изузетак.. Дрогирали су се ту сви, од свих њихових  бубњара  до  Којића  :/

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 months later...
пре 14 минута, Марио Токовић рече

Колико талента пропадне зарад имиџа непоновљивости, уместо да заиста буду као личности у Христу непоновљиви.

Откуд бре ти знаш шта је човеку у души?

Ајде ћути бре и помени човека.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Вилер Текс рече

Откуд бре ти знаш шта је човеку у души?

Ајде ћути бре и помени човека.

Ниси ни прочитао текст. Нисам рекао да је пропала душа или личност, већ таленти.

И не само код Које. Ни броја се не зна. А ово пишем да не помисле људи да ја Коју осуђујем. Не дао Бог.

Ја сам растао и живео са људима као што су Која, и врло добро знам шта причам.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Марио Токовић Види пријатељу, овакви коментари на човеком у оваквом стању су чисто моралисање и паметовање са висине.

Не жели да се настављам даље. Бог ти добро дао.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Вилер Текс рече

@Марио Токовић Види пријатељу, овакви коментари на човеком у оваквом стању су чисто моралисање и паметовање са висине.

Не жели да се настављам даље. Бог ти добро дао.

Иди Вилеру у пустињу па се тамо испуцај. Немаш ти појма. Откуд ти знаш шта је у мојој души, паметњаковићу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Која је одувек посебно волео Joni Mitchell. Мог омиљеног уметника. Али сам увек туговао читајући њену биографију. Јако несређна жена. Најмање седам бракова, напуштање бебе по рођењу ... Она је јединствена уметница у свету музике. Леонардо музике. Непоновљива. Као и Која у својој музици. Доживела је тежак шлог и оправила се. Слава Богу.

Ево њене песме. Обратите пажњу на текст. Ако сачувају ову лирику у срцу, Христос ће их познати као своје. Тако верујем а не знам.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...