Jump to content

Kupiti ili živeti u iznajmljenom stanu?

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 4 минута, Вилер Текс рече

Иначе брате, много си нервозан.

Mnogi su nervozni, kako se blizi kraj posta..meni fali burek sa sirom i hladni jogurt :whackado:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 107
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 3 минута, Вилер Текс рече

Брате нико није овде ставља кантар животне тешкоће.

Има јер си се горе закачио са пензионером.

Немој роде да лепиш етикете. Жив био.

Ја Вам нисам брат. Те уличне форе оставите за своје другаре.

Нисам се ја закачио с њим, већ он са мном, јер се осетио прозваним, иако нисам уопште говорио о њему лично, нити сам имао појма да је војник. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Хаеул рече

Моја "нервозност" је моја ствар.

Jeste kad si sam sa sobom. U ovoj zajednici trebamo voditi racuna jedni o drugima. Smirenije je majka svih vrlina hriscanskih:whackado:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Хаеул рече

Ја Вам нисам брат. Те уличне форе оставите за своје другаре.

Нисам се ја закачио с њим, већ он са мном, јер се осетио прозваним, иако нисам уопште говорио о њему лично, нити сам имао појма да је војник. 

 

Ја људе из Цркве ословљавам као браћу и сестре. Мало си пречитао.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

у бре брате Хаеул, опусти се мало, радуј се, чему толика нервоза. Пусти друге да имају своје мишљење, лепо је чути чак и неке поуке могу да се извуку. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Sofija_ рече

Jeste kad si sam sa sobom. U ovoj zajednici trebamo voditi racuna jedni o drugima. Smirenije je majka svih vrlina hriscanskih:whackado:

Да, видим како водите рачуна. Стављате ми речи уста, вадите речи из контекста и понашате као да сам ја некога напао, а не он мене. 

Овај форум је гори од Крстарице. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Хаеул рече

@Предраг М Да вам не бих кварио идилу, најбоље је да се повучем. 

Свако добро и збогом. 

Претерујеш. Нико те не тера.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Вилер Текс рече

Претерујеш. Нико те не тера.

Не, крајње сте гостољубиви. А о објективности тек да не говорим. Вероватно нисте прочитали ни пола онога што сам овде написао. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Хаеул рече

@Предраг М Да вам не бих кварио идилу, најбоље је да се повучем. 

Свако добро и збогом. 

I preterujes i mnogo si osetljiv. U diskusijama cesto dodje do nesporazuma i ako se malo bolje procita mirne glave, nesporazum se moze uociti i resiti. I nemoj sad ti da mi dizes pritisak, taman sam ga spustila na 110 :whackado:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Sofija_ рече

I preterujes i mnogo si osetljiv. 

Ма и хистеричан, и безобразан. Проверите и по другим темама - можда има још жртава којима је потребно Ваше заступништво. 

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Хаеул рече

Ма и хистеричан, и безобразан. Проверите и по другим темама - можда има још жртава којима је потребно Ваше заступништво. 

Meni delujes tako, kako sam napisala iznad, i ne vidim u tome nista lose, jer niti sam bila  bezobrazna niti sam  koristila uvredljive reci.

Ako te ja budem zastupala to ce da te kosta...:smeh1: a posto si gastarbajter povratnik, necu imati milosti 12:smeha:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 31 минута, Хаеул рече

Да, видим како водите рачуна. Стављате ми речи уста, вадите речи из контекста и понашате као да сам ја некога напао, а не он мене. 

Овај форум је гори од Крстарице. 

Проблем је настао у томе што Милана Ракића воли и поштује већина људи који су дуго овде на форуму, па су људи импулсивно реаговали.

А, искрено, @Milan RakicRakic је пожурио са одјебавањем, а остатак екипе са подршком.

Може слободно да се наљути ко год хоће због овога.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Што се теме тиче, дефинитивно је потребно човеку да има својих "два са два" било где на свету. Дакле, купити.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Milica Bajic рече

Проблем је настао у томе што Милана Ракића воли и поштује већина људи који су дуго овде на форуму, па су људи импулсивно реаговали.

Netacno. Procitaj ponovo pisanja obojice a i ostalih, pa ces videti ko je kako reagovao. I ko kaze da ja volim Milana? Jesi ti sigurna u to? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...