Jump to content

Kupiti ili živeti u iznajmljenom stanu?

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 49 минута, Милан Ракић рече

Odjebi dalje i samo napred

Реците то онима који нису знали да Вас васпитају, или натовској подгузној муви коју чувате. Мени нећете, јер Ваше идиотске коментаре више нећу читати. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 107
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

имам пар познаника који су при војсци и они нити су стамбено обезбеђени нити живе лепо тј људи крпе крај са крајем. тако да @Хаеул твоја сазнања су крајње нереална. 

а што се теме тиче увек сам за своју некретнину, прецизније кућу. што кажу свој на своме, економски је повољније али има још пуно погодности. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Предраг М рече

имам пар познаника који су при војсци и они нити су стамбено обезбеђени нити живе лепо тј људи крпе крај са крајем. тако да @Хаеул твоја сазнања су крајње нереална. 

Која то тачно сазнања, молићу? Да у мом комшилуку живи троје војника који имају сопствене станове? Да у нашем друштву има оних који су у далеко горој позицији од просечног војника?

На овом форуму је, изгледа, пракса одговарати без претходног читања коментара. Никако другачије не могу објаснити идуотске коментаре попут Вашег.   

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, Хаеул рече

Реците то онима који нису знали да Вас васпитају, или натовској подгузној муви коју чувате. Мени нећете, јер Ваше идиотске коментаре више нећу читати. 

 

Putuj igumane

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Sofija_ Зашто је уопште потребно да познајем његову ситуацију? Где сам ја говорио о његовој ситуацији? Шта му даје за право да ми се обраћа на начин на који ми се обратио? И лепо од тебе што си нашла за сходно мени да дајеш предавања, а на његов безобразлук не реагујеш. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Хаеул рече

@Sofija_ Зашто је уопште потребно да познајем његову ситуацију? Где сам ја говорио о његовој ситуацији? Шта му даје за право да ми се обрати на начин на који ми се обратио? И лепо од тебе што си нашла мени да дајеш предавања, а на његове речи немаш пта да кажеш. 

Potrebno je poznavati situaciju, jer u suprotnom sve stavljas u isti kos. To ga je verovatno iznerviralo. Licno ne opravdavam psovke, ali sam uvek za izvinjenje, prastanje i pruzanje ruke.

Opusti se malo, nismo na ratistu :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Хаеул рече

@Sofija_ Нека се опусти они који насрћу на друге чланове форума. 

Tebe cemo onda u prve redove kad budemo branili Kosovo :whackado:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Sofija_ рече

Tebe cemo onda u prve redove kad budemo branili Kosovo :whackado:

Не можемо војно бранити нешто што не држимо. Прво бисмо га морали повратити.

Ако "врховном команданту" пође за руком, одбране никада неће ни бити,  јер оно што би под данашњим условима био "повраћај" би након капитулације постала агресија. 

Шта бих ја радио у првим редовима, поред јунака попут Вулина? :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Хаеул рече

Реците то онима који нису знали да Вас васпитају, или натовској подгузној муви коју чувате. Мени нећете, јер Ваше идиотске коментаре више нећу читати. 

 

Извини али мора ти рећи нешто водећи се твојом логиком коју си овде изнео. Дакле с обзиром да има људи који немају ни за хлеб сви они који нису у тој несрећној ситуацији не смеју да кажу ништа. Чувена "смирена" флоскула о томе како има и горе.

Сходно томе пошто је тебе МРКИЋ опосовао ( а боље рећи искулирао или ти рекао да га прескочиш -истина на непристојан начин) ти си се побунио. Да ли знаш колико људи добија батине а ти си само успутно опсован на форуму? Немаш право да се буниш.

Извини морао сам ово да ти напишем. Ништа злонамерно, само ми је потпуно бесмислено то "смирено" има и горе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Вилер Текс рече

Извини али мора ти рећи нешто водећи се твојом логиком коју си овде изнео. Дакле с обзиром да има људи који немају ни за хлеб сви они који нису у тој несрећној ситуацији не смеју да кажу ништа. Чувена "смирена" флоскула о томе како има и горе.

Сходно томе пошто је тебе МРКИЋ опосовао ( а боље рећи искулирао или ти рекао да га прескочиш -истина на непристојан начин) ти си се побунио. Да ли знаш колико људи добија батине а ти си само успутно опсован на форуму? Немаш право да се буниш.

Извини морао сам ово да ти напишем. Ништа злонамерно, само ми је потпуно бесмислено то "смирено" има и горе.

Па, има и горе. У томе је ствар. Док државни службеници цмиздре и протестују, они запослени код приватника трпе и ћуте, јер за разлику од њих немају никакав права, па тако ни право на протест. Ћуте и они што копају по контејнеру.

И онда ми се нађу неки тамо учитељи и војници, које заболе за стање у школству и за КиМ, али зато су увек спремни изаћи на улице за веће плате. 

Ах, значи треба да будем захвалан што нисам добио батине? Лепо, лепо. Док је КиМ под окупацијом, војници се шепуре по форумима и псују пролазнике. Због таквих и јесмо ту где јесмо. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Хаеул Ако државни службеници не смеју да се побуне јер је запосленима код приватника горе, онда они код приватника не смеју да се побуне јер у Африци постоје робови и даље...

То је брате твоја логика и по њој не смеш да се буниш него да трпиш јер у овом тренутку неко некога туче.

Иначе брате, много си нервозан. Не знам какве везе има окупација Косова и Метохије са једним пензионисаним војником?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Вилер Текс рече

@Хаеул Ако државни службеници не смеју да се побуне јер је запосленима ко приватника коге онда они код приватника не смеју да се побуне јер у Африци постоје робови и даље...

То је брате твоја логика и по њој не смеш да се буниш него да трпиш јер у овом тренутку неко некога туче.

Иначе брате, много си нервозан. Не знам какве везе има окупација Косова и Метохије са једним пензионисаним војником?

Поента није да ли смеју да се побуне, већ да је неумесно тврдити са је војницима најтеже. Није. Има много других којима јер теже, и којима прво треба помоћи. У Србији још има избеглица из БиХ и Хрватске који живе у колективном смештају - већ скоро три деценије! Има самохраних мајки које раде по два посла да би прехраниле децу. Али, не, војницима је најтеже. 

Не знам ни ја какве везе један пензионисани војник има са било чиме што сам ја изнад рекао.  

А то што је просечном војнику више стало до веће плате него КиМ је и те како релевантно. 

Моја "нервозност" је моја ствар. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Хаеул рече

Поента није да ли смеју да се побуне, већ да је неумесно тврдити са је војницима најтеже. Није. 

Не знам ни ја какве везе један пензионисани војник има са било чиме што сам ја изнад рекао. 

А то што је просечном војнику више стало до веће плате него КиМ је и те како релевантно. 

Брате нико није овде ставља кантар животне тешкоће.

Има јер си се горе закачио са пензионером.

Немој роде да лепиш етикете. Жив био.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...