Jump to content

Вибер група "Добри Самарјанин" помаже многима

Оцени ову тему


Препоручена порука

svestenik_sinisa_nikitovic,_kuca_ivanjic

Чачак – Чланови вибер групе Добри Самарјанин из Ивањице, посетили су данас чачанску

 болницу и донирали 66 комплета постељина

 

Ово је још једна у низу успешних акција ове вибер групе, на којој се неће стати него ће наставити скромно, колико им могућности дозвољавају да помажу онима којима је помоћ најпотребнија.

Иза вибер групе Добри Самарјанин до сада су бројне, успешно спроведене хуманитарне акције. Дечак Милан Рабреновић из Ивањице који болује од тешког облика аутизма захваљујићи овој групи отишао је на лечење у Беч, неколико породица добило је кров над главом, а Тањи Радоњић из Драгачева купљена је протеза за ногу и на тај начин живот јој је многоструко олакшан.

cacanska_bolnica111.jpg

Болница у Чачку добила је нове постељине, фото: РИНА

Ову хуманитарну вибер групу покренуо је свештеник Синиша Никитовић. Његова парохија тренутно су Прилике код Ивањице, али због својих добрих дела познат је у читавој Србији и омиљени свештеник где год да је радио, а за своју хуманост добио је и награду општине Ивањица.

“Ширите љубав и добра дела, јер добро се увек добрим врати. Ништа ми није тешко када је реч о мом народу. Све ћу учинити да живе боље. Свештеник мора да брине о свом народу, да води рачуна од чега ће они да живе. Ја сам тај који у таквим ситуацијама треба да заштити народ, и ево то нам је успело “, каже Синиша.

 

извор

 

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...