Jump to content

Да ли антихрист стоји иза гарнитуре у Кремљу

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 5 минута, sanja84 рече

@Vladan :::.  ja nemam nikakav problem sa tobom... a taj podsmeh na forumu generalno vlada i meni je ruzan.. ne vilim kad neko nekog ismejava i to je to... nikog posebno nisam navodila, i mene ponekad uhvati... rekoh to su sve iskusenja kod praznoslovja..

ама драга сања прочитај целу дискусију па онда суди је ли то стварно подсмех и ако јесте да ли је и колико оправдан, прво прочитај па тек онда процењуј

са друге стране раскол у цркви је веома озбиљна ствар и зато је критиковање учесника у дискусији без читања и упућености равно подсмеху према свима њима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, sanja84 рече

vedrane tema ima 400 strana...

нисам ја @Ведран*:))  а дискусија са чланом кога браните можда има десетак страна ту негде... рецимо од среде или четвртка...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Vladan :::. рече

нисам ја @Ведран*:))  а дискусија са чланом кога браните можда има десетак страна ту негде... рецимо од среде или четвртка...

Владане, видиш овај емотикон што си употребио:е, то се зове ругање. 

То је нешто што је недопустиво за једног хришћанина.

Можеш ли да разумеш о чему причам сво време? Немој да се играмо глувих телефона

А Ведран је мудро лајковао ово твоје изругивање.

Схвати да ти и ови које браниш једноставно не ратзумете хришћанство 

Ви нисте хришћани већ само волите да мислите да сте хришћани иначе овакве ствари не би смеле да се десе.

Кад вам причам да неке ствари нису у реду ви чак и не схватате шта ту није у реду.

Како с вама да се прича кад не разумете основне ствари.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, sanja84 рече

imas li jos takvih linkova

Ја сам покушао да полако уводи људе у те ствари што се дешавају посвету,на овој теми, али су је закључали, тако да видим да то баш и није оно о чему администрација воли да се пише.

После тога дам открио и ову тему па сам и ту поставио линк два,

И овде.

Углавном су и питању задње странице на теми, чисто да знаш да не претражујеш целу тему.

Слаб одзив је имало све то тако да сам изгубио вољу да развијам ту идеју

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Задње Време рече

Владане, видиш овај емотикон што си употребио:е, то се зове ругање. 

То је нешто што је недопустиво за једног хришћанина.

Можеш ли да разумеш о чему причам сво време? Немој да се играмо глувих телефона

А Ведран је мудро лајковао ово твоје изругивање.

Схвати да ти и ови које браниш једноставно не ратзумете хришћанство 

Ви нисте хришћани већ само волите да мислите да сте хришћани иначе овакве ствари не би смеле да се десе.

Кад вам причам да неке ствари нису у реду ви чак и не схватате шта ту није у реду.

Како с вама да се прича кад не разумете основне ствари.

 

Друже, заобиђи ме, паметније ти је. 

Заиста достојно сваког ругања је ово што ти причаш јер не увиђаш какве безумне ствари говориш. Ругања, зато што те не сматрам безумним. Надам се да нису достојне и жаљења?

Као прво Владан вам је на сасвим леп начин рекао да прочитате пре него коментаришете. Ви то не желите јер, за име света, тамо има скоро 400 страница. Иако нисте морали све да читате. Али видите једну ствар, на тих 400 страница се неко трудио и писао. Неко је писао, а вама је тешко да прочитате. Али зато вам је лако да коментаришете оно о чему нисте читали.

У којој димензији ви живите?

А ви сте се појавили да не прочитавши ништа, не знајући ништа, ни о теми, а како видим ни о томе шта је хришћанско учење, учите с висине друге, да критикујете, судите, расуђујете и изнад свега просипате памет ubi et orbi. 

То није добро, нити води добром. За вас саме то није добро. И то у духовном смислу.

Чак и просто људски гледано просто је неотесано, безобразно, некултурно, лапрдати о нечему о чему немаш појма. То интелигентни људи не раде. 

А даљи бесмисао и испразност твоје проповеди огледа се и у простом питању који ти је упутила једна форумашица.

@ana čarnojević те је сасвим лепо питала, а што ти не окренеш други образ кад си умислио да знаш шта јеванђеље учи. Не! Ти знаш шта оно учи друге људе, али не и шта оно учи тебе. А ја ти кажем, да не показујеш да знаш ни једно ни друго. А оно што јасно показујеш јесте непринципјелност и потпуну безвредност својих сопствених речи. 

Ја кад ти кажем да не знаш, говорим ти оно што је јасно видљиво. А ти друже, у својој злобној острашћености и помрачењу ума говориш нама да нисмо Хришћани. 

То теби на дебели ти образ нека иде.

Желим само да ти поручим да ме заобиђеш са својим несувислим коментарима. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не разумемо хришћанство јер користимо емотиконе? Или нисмо хришћани?

Ма дајте, боље гледајте своје срце.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 32 минута, Драгана Милошевић рече

Не разумемо хришћанство јер користимо емотиконе? Или нисмо хришћани?

Ма дајте, боље гледајте своје срце.

Нису у питању емотикони, већ тачно назначени емотикон који се употребљава кад се ругаш некоме. 

Молим те читај пажљиво шта пишем. 

Не подмећите шта вама одговара.

Ово ти је већ четврти пут да идеш ђоном од кад сам овде. Ниси једина. 

А ја се не жалим, трпим и склањам се, 

него ово рекох да одговорим онима који ме прозивају да не умем да окренем и други образ.

Ево и Ведрана ћу да претрпим за све ове лепе речи које ми је упутио и нећу да му одговорим на увреде које ми је упутио.

А ти све његове речи ниси ни приметила а мојие речи си изокренула да имаш изговор за напад.

И кад вам кажем да се не понашате хришћански вама мије јасно о чему то говорим

Link to comment
Подели на овим сајтовима

zadnje vreme, administracija ne voli ovakve teme i pricw zato sto je ovo sajt crkve, misionarski podvig... a ateistima su ove teme smesne, pa se ih administracija stidi i skriva ih... zato na sve nacine pokusavaju da je opobrgnu, ismeju i ugase, nista licno... samo instikt stida...

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mislim da je tema tumacenja Otkrovenja i znakova poslednjih vremena vrlo teska i komplikovana i zbog toga trebamo da budemo vrlo oprezni pri donosenju odredjenih sudova i zakljucaka.

Licno, mislim da prvo treba procitati tumacenje knjige Otkrivenja od sv.Andreja Kesarijskog koje je bas uravnotezeno i zasnovano na svetootackom misljenju,... tamo gde se nesto moze naslutiti sta znaci Andrej daje odredjeno tumacenje, a tamo gde je tesko proniknuti sta neka vizija tacno znaci Andrej ostavlja kao neprotumaceno,  jer je nedovljno jasno' koja je poruka i tacan smisao takvih reci  i zbog toga ne treba se baviti necim sto mozda moze pogresno da se protumaci i nanese duhovna steta vernima...... sto je jedino moguce tumacenje Otkrivenja da ne bi postali 'tumaci' kao Jelena Vajt, :!: ...   da nam masta radi svasta... :0201wink: ... :smeh1:

...tako svakom savetujem da oprezno pridju ovoj temi i prvo procitaju tumacenje od sv.Andreja :

https://svetosavlje.org/tumacenje-otkrivenja/

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Задње Време рече

Ево и Ведрана ћу да претрпим за све ове лепе речи које ми је упутио и нећу да му одговорим на увреде које ми је упутио.

Ето видиш како ниси "претрпео" и како правиш травестију од сопствних речи. Морао си да прокоментаршеш и уз то да још мало клевећеш. 

Ведран тебе није вређао ни једном речју. Ведран је вређао безмље које си изнео, а не тебе лично. Док си ти био тај који је упућивао личне квалификације као што су "ви нисте Хришћани" и слично. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Задње Време рече

Слаб одзив је имало све то тако да сам изгубио вољу да развијам ту идеју

Treba da promenis forumsko ime u "Krajnje je vreme"...

...

Uce djaci na casu glagolska vremena.
Uciteljica: "...i ako kazem `ja cu se udati` koje je to vreme?"
Perica: "Uciteljice, krajnje je vreme!"

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, Ведран* рече

Ето видиш како ниси "претрпео" и како правиш травестију од сопствних речи. Морао си да прокоментаршеш и уз то да још мало клевећеш. 

Ведран тебе није вређао ни једном речју. Ведран је вређао безмље које си изнео, а не тебе лично. Док си ти био тај који је упућивао личне квалификације као што су "ви нисте Хришћани" и слично. 

Ау што си вицкаст, ниси вређао мене него безумље које сам изнео. 

А одакле долази безумље? Од безумника.

Па онда кажеш како ниси ти мене вређао него моје безумље.

Себе су слагао ал ти то није доста него би и мене да убедиш у то.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, obi-wan рече

Treba da promenis forumsko ime u "Krajnje je vreme"...

...

Uce djaci na casu glagolska vremena.
Uciteljica: "...i ako kazem `ja cu se udati` koje je to vreme?"
Perica: "Uciteljice, krajnje je vreme!"

И теби је крајње време

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Задње Време рече

Ау што си вицкаст, ниси вређао мене него безумље које сам изнео. 

А одакле долази безумље? Од безумника.

Па онда кажеш како ниси ти мене вређао него моје безумље.

Себе су слагао ал ти то није доста него би и мене да убедиш у то.

И да је тако како кажеш, а није, што не окрену други образ, на моје речи? 

Што  у "смирењу своме" не оћута?

:))

А ја не знам шта је  питању да ли заборав, злоба или нешто друго, јер ја ти речима написах управо у тој поруци да не мислим да си безуман. Али ти то крај очију не видиш и причаш своју причу. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...