Jump to content

Anketa subotnje večeri - Imate li tetovažu ?

Оцени ову тему


Broken

Imate li tetovažu ?  

23 члановâ је гласало

  1. 1. Imate li tetovažu ?

    • Nemam tetovažu i ne treba mi.
      14
    • Nemam tetovažu jer je to žig nečastivog.
      1
    • Tetovirao/la sam se u JNA
      0
    • Nemam tetovažu ali razmišljam da se tetoviram.
      6
    • Imam jednu tetovažu
      0
    • Imam više tetovaža.
      1
    • Imam tetovažu a voleo/la bih da nemam.
      1
    • Ovde klikni ako te niti jedna od gornjih opcija ne zadovoljava i ako misliš da je anketa glupa.
      0


Препоручена порука

пре 3 минута, Натан рече

Не знам што, али истетовирано ме је увек асоцирало на прљаво. Као кад на лепо окречен бели зид ошинеш неки графит, па онда паметујеш да је то као нека уметност, а у ствари само си штету направио.

Najjači je razlog da im je to uspomena na nekoga ili neki dogođaj,dal predosećaju nekog alchajmera ili šta kad nije mogo da ostane na srcu nego mora da i neko drugi vidi..memento permanento..;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nemam tattoo i protiv sam toga. Sto neko rece, asocira me na nesto prljavo. Zasto bih ostavljala poruku bilo kakve vrste na svom telu?? :0212_rolleyes:

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tetovaza na mom telu? Neka hvala.

Nemam nista protiv da vidim lepu tetovazu, svako i treba da radi ono sto zeli. Samo me je uvek zanimalo sta misle ljudi koji su se tetovirali sa 16,17 godina pa kad dodju u neke zrelije, dal im se i dalje svidja? :-)

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Imam tetovazu i mnogo volim mog Jabucila. ( imam istetoviranog pegaza i dala sam mu ime Jabucilo :))) ) Nisam se nikada pokajala zbog tetovaze. 

Image may contain: one or more people and closeup

A sto i da se kajem kad je vrhunska....:sunce:

Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne moze sagledati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Lenka88 рече

Tetovaza na mom telu? Neka hvala.

Nemam nista protiv da vidim lepu tetovazu, svako i treba da radi ono sto zeli. Samo me je uvek zanimalo sta misle ljudi koji su se tetovirali sa 16,17 godina pa kad dodju u neke zrelije, dal im se i dalje svidja? :-)

 

 

Tetovirati se treb au zrelim godinama. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Broken рече

Tetovirati se treb au zrelim godinama. :)

Pre tetoviranja u bilo kojim godinama, treba doooobro promisliti o tome sta bi neko zeleo da istetovira, i zbog cega bas to. Ne povoditi se aktuelnim trendovima u tetoviranju, tipa jedno vreme su bili aktuelni tribali pa kineska slova pa razne gluposti...sta ce nakome tribal ili kineska slova na telu? U redu ako to nekome znaci nesto bas, ako se njegova licnost vezuje za taj neki simbol...pa kao ajde... a tetovirati nesto zato sto je moderno tj akzuelno ili izgleda dobro...glupo je...

Ja mog Jabucila imam bas dugo, on je jednostavno jos jedan nacin da izrazim svoju licnost. Znala sam da cu Pegaza da tetoviram jos kad sam bila u srednjoj skoli...

  • Свиђа ми се 1

Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne moze sagledati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Puna mi je kuća jednoroga. :D Igračke,sličice, slikovnice, sobne papuče, duks sa kapuljačom koja ima rog, torta za rođendan sa figurama malih ponija...sad nam trebaju i pantalone ali izgleda da nema moj broj. :((

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Broken рече

Applejack, Rainbow dash, Pinkie pie, Twilight Sparkle, Fluttershy... :D

бољи си од мене... :skidamkapu: ја само знам да једна лети и да једна једе јабуке... али има их по целој кући свеједно... :)) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Vladan :::. рече

бољи си од мене... :skidamkapu: ја само знам да једна лети и да једна једе јабуке... али има их по целој кући свеједно... :)) 

A Princeza Selestija ? To ti je ona bela. :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

   Пре десетак година сам ложио тамо неке да имам на десном рамену истетовирану веш машину марке Горење. Кад су питали што баш Горење, рекао сам да је згодно пошто имају развијену сервисну мрежу, што значи и резервне делове. Знате оно -  ако се поквари. Нису могли да нађу ману мојој машини.:laugh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...